• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 652)
  • Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Św. Wincentego
    Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Św. Wincentego

    Warszawa

    • 825 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 837 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem położonego Warszawskim Targówku przy ul Św. Wincentego. "Osiedle Park Leśny" składa się z kilku niskich kameralnych b...

  • Mieszkanie Kraków Wzgórza Krzesławickie, Wzgórza Krzesławickie, Osiedle na Stoku
    Mieszkanie Kraków Wzgórza Krzesławickie, Wzgórza Krzesławickie, O...

    Kraków

    • 363 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 13 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    | Mieszkanie na sprzedaż - zielona okolica, piękny widok, dobra komunikacja Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 27,1 m² , położone na 4. pięt...

  • Mieszkanie Częstochowa Stare Miasto
    Mieszkanie Częstochowa Stare Miasto

    Częstochowa

    • 265 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Michalczyk Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62,44 m, położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z cegły z 1969 roku. Nieruchomość znajduje...

  • 2 Pokojowe mieszkanie do wprowadzenia - Centrum!
    1 / 10
    2 Pokojowe mieszkanie do wprowadzenia - Centrum!

    Szczecin

    • 489 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 998 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na 1 piętrze w 5-piętrowym budynku z windą w centrum Szczecina przy ul. Mazowieckiej. Mieszkanie jest w pełni wyposa...

  • Mieszkanie Bolesławiec, Ogrodowa
    Mieszkanie Bolesławiec, Ogrodowa

    Bolesławiec

    • 309 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie w Bolesławcu. Mieszkanie z komfortowym rozkładem znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w centrum mias...

  • Mieszkanie Ząbki, Powstańców
    Mieszkanie Ząbki, Powstańców

    Ząbki

    • 899 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 8 562 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie w Ząbkach na zamkniętym, kameralnym osiedlu domków wielorodzinnych. W skład mieszkania wchodzi : duży, jasny salon z otwartą kuchnią i wyjściem na balkon (w...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Śliczna
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Śliczna

    Kraków

    • 719 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    TYLKO U NAS! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie ok. 49,8 m2, ul. Śliczna w dzielnicy Prądnik Czerwony. Lokal dwupokojowy na 9 piętrze z pięknym widokiem na panoramę miasta. M...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 1 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    KOMFORTOWE 2 POKOJE NA WYNAJEM KALISZ, KALINIEC Z przyjemnością prezentujemy słoneczne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46,50 m, zlokalizowane w jednej z najlepiej s...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 318 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 9 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka z balkonem Na sprzedaż przytulne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 34 m, zlokalizowane przy ul. Podmiejskiej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym pię...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Aleja Solidarności

    Warszawa » Śródmieście » ul. Aleja Solidarności

    • 969 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone przy Al. Solidarności w samym sercu warszawskiego Śródmieścia - tuż obok Placu Bankowego i stacji me...

  • Mieszkanie Wrocław Wrocław-Krzyki, Księże Małe ul. Opolska

    Wrocław » Krzyki » ul. Opolska

    • 549 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam na sprzedaż piękne, przestronne i klimatyczne mieszkanie położone w kameralnej części Księża Małego. Do centrum 15 minut tramwajem! We speak English, Ukrainian and Russian...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 1 699 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 19 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,6 m² przy ul. Sokratesa na warszawskich Bielanach. Lokal usytuowany jest na ostatnim piętrze, co zapewnia ci...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Podleśna

    Warszawa » Bielany » ul. Podleśna

    • 2 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 usytuowane na trzecim piętrze. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach na ulicy Podleśnej, idealne dla osób c...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Łukowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Łukowska

    • 650 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w świetnej lokalizacji z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej.Nieruchomość składa si...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Grochowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Grochowska

    • 4 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², usytuowane na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Lokal znajduje się w Warszawie na Pradze-Południe.Na powierzchnię...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Wolska

    Warszawa » Wola » ul. Wolska

    • 3 900 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na wynajem przestronne, funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie o wyjątkowym charakterze, położone w sercu warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na poddaszu (ostatnia kondygnacja), c...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki ul. Zakrzowiecka

    Kraków » Dębniki » ul. Zakrzowiecka

    • 614 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Zakrzowieckiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszk...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Nowa Huta ul. Gustawa Daniłow...

    Kraków » Nowa Huta » ul. Daniłowskiego

    • 519 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 043 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Placu Centralnego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • 3 pokoje ,recepcja, balkon, trójstronne Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Konstruktorska

    • 1 400 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 19 179 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przy tej ofercie Kupujący nie płaci prowizji Osoba prowadząca Rafał [tel] Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m², położone w nowoczesnym apartamentowc...

  • Cesja - PCC 1% - 2 pokoje - Bałtycka

    Rzeszów » ul. Bałtycka

    • 415 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - na sprzedaż, zlokalizowane przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Mieszkanie sprzedawane je...