• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 652)
  • Widne mieszkanie ul. Słowackiego, 3 pokoje 62,70m2
    1 / 15
    Widne mieszkanie ul. Słowackiego, 3 pokoje 62,70m2

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 344 900 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na ul. Juliusza Słowackiego w Ostrowcu Św. To przestronne, widne mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszc...

  • Bezczynszowe, 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem
    1 / 6
    Bezczynszowe, 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem

    Koszalin

    • 420 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    To mieszkanie już od pierwszego kroku daje poczucie przestrzeni i wygody. Położone na parterze zadbanego budynku z 2003 roku, wyróżnia się bardzo funkcjonalnym układem, w którym ka...

  • Mieszkanie Gdańsk Kowale, Zeusa
    Mieszkanie Gdańsk Kowale, Zeusa

    Gdańsk

    • 600 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,35 m², położone w Kowalach - w spokojnej, dynamicznie rozwijającej się okolicy z szybkim dojazdem do Gdańska. Ukł...

  • Mieszkanie w kamienicy ! Serce Wrzeszcza ! Weranda
    1 / 12
    Mieszkanie w kamienicy ! Serce Wrzeszcza ! Weranda

    Gdańsk

    • 849 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 66,9 m² + weranda, Wrzeszcz, ul. Sobótki. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 66,9 m², położone w jednej z naj...

  • Mieszkanie Świebodzin,
    Mieszkanie Świebodzin,

    Świebodzin

    • 497 618 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu lokal mieszkalny o powierzchni 62,21m2. położony w inwestycji - Apartamenty przy Spince, przy ul. Miodowej w Świebodzinie. Mieszkanie trzypokojowe w jednym z...

  • Mieszkanie Głogów,
    Mieszkanie Głogów,

    Głogów

    • 529 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 7 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,90 m², położone na parterze w bloku na osiedlu Piastów przy u...

  • Mieszkanie Lubin, Kilińskiego
    Mieszkanie Lubin, Kilińskiego

    Lubin

    • 319 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Słoneczne 39,40 m z "dobrą energią" ul. Kilińskiego, Lubin Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność, oszczędność i doskonałą lokalizację? Biuro ND Nieruchomości prezentuje wyj...

  • 47,17 m2-do wprowadzenia-2012 rok + parking !
    1 / 14
    47,17 m2-do wprowadzenia-2012 rok + parking !

    Zabrze

    • 319 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Szukasz wyjątkowego mieszkania do zamieszkania bez ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych, do wprowadzenia 'od tak', w niskim bloku (teren zamknięty), z miejscem p...

  • Piękne 83 m2 mieszkanie plus działka rekreacyjna
    1 / 12
    Piękne 83 m2 mieszkanie plus działka rekreacyjna

    Mnich

    • 320 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 3 856 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Jasne i przestronne mieszkanie z klimatem które pokochasz od pierwszego wejścia Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 72,3 m², położone na poddaszu w spokojnej miejscowo...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice, Hokejowa
    Mieszkanie Gdańsk Łostowice, Hokejowa

    Gdańsk

    • 555 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 537 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży jasnego i niezwykle przytulnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42 m², położonego w spokojnej, a jednocześnie świetn...

  • Apartament w Warszawie Al. Jerozolimskie bezpośrednio sprzedam
    Apartament w Warszawie Al. Jerozolimskie bezpośrednio sprzedam

    Warszawa

    • 419 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 17 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Sprzedam bezpośrednio inwestycyjny Apartament w Warszawie przy Al. Jerozolimskich z możliwością zameldowania. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą....

  • Apartament z tarasem i kominkiem
    Apartament z tarasem i kominkiem

    Kościelisko

    • 650 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 20 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Lokalizacja: Kierpcówka 11. Budynek usytuowany na wysokości ponad 1000m n.p.m. na dużej działce o powierzchni 4000 m2, z wieloma dostępnymi miejscami parkingowymi. Wygodny całorocz...

  • Mieszkanie Wejherowo, Kaszubskie
    Mieszkanie Wejherowo, Kaszubskie

    Wejherowo

    • 355 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m², położone w Wejherowie na Osiedlu Kaszubskim. Lokal posiada status spółdzielczo-własnościowego prawa do lokal...

  • Akademickie, M2 30,9 m2, ul. Chrobrego
    1 / 11
    Akademickie, M2 30,9 m2, ul. Chrobrego

    Radom

    • 225 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 7 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Przestronna kawalerka z widną kuchnią i balkonem. Znajduje się w zielonej okolicy osiedla Akademickiego. Mieszkanie położone jest na dziewiątym piętrze wieżowca. W pokoju i przedpo...

  • 2 pokoje - mieszkanie do wprowadzenia - 47,91 m2 !
    2 pokoje - mieszkanie do wprowadzenia - 47,91 m2 !

    Ruda Śląska

    • 294 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Szukasz mieszkania do zamieszkania bez ponoszenia większych nakładów finansowych, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Rudzie Śląskiej, w niskim bloku po termomodernizac...

  • Mieszkanie Ruda Śląska 35,8 m2 Ogrzewanie miejskie
    1 / 6
    Mieszkanie Ruda Śląska 35,8 m2 Ogrzewanie miejskie

    Ruda Śląska

    • 119 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 3 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 35,81 m2 zlokalizowanego w Rudzie Śląskiej przy ulicy Czereśniowej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z...

  • APARTAMENT -TOP LOKALIZACJA-2023 rok-67,85 m2 !
    1 / 16
    APARTAMENT -TOP LOKALIZACJA-2023 rok-67,85 m2 !

    Katowice

    • 849 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    KONIECZNIE ZOBACZ SPACER 3D ZAŁĄCZONY DO OGŁOSZENIA ! Szukasz wyjątkowego, niestandardowego, przestronnego,  4 pokojowego, wykończonego apartamentu, w jednej z najbardziej pożąda...

  • widna kuchnia, loggia 3m2, piwnica 4m2. Wsch-Zach
    1 / 11
    widna kuchnia, loggia 3m2, piwnica 4m2. Wsch-Zach

    Ciechanów

    • 255 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker SPRZEDAŻ PRYWATNA (bez prowizji) Sprzedam przytulne mieszkanie na ulicy Karola Szwanke 6. Mi...

  • Parter z ogródkiem 53 m² ul. Słocińska
    Parter z ogródkiem 53 m² ul. Słocińska

    Rzeszów

    • 659 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Parter z ogródkiem – komfort i prywatność w jednym miejscu. To właśnie ta cecha wyróżnia mieszkanie przy ul. Słocińskiej i sprawia, że jest idealne dla rodzin oraz osób ceniących w...

  • Kawalerka przy Parku Zdrojowym
    1 / 8
    Kawalerka przy Parku Zdrojowym

    Świnoujście

    • 365 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 12 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Takie ceny mieszkania w nadmorskim kurorcie ? OKAZJA! Super oferta, dobra cena i atrakcyjna lokalizacja. Świetna inwestycyjna oferta położona w malowniczym miasteczku, nadmorskim k...