• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 652)
  • Września Drugie Piętro 47 m2 z Balkonem
    1 / 4
    Września Drugie Piętro 47 m2 z Balkonem

    Września

    • 397 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Września Drugie Piętro 47 m2 z Balkonem Sprzedam gotowe do zamieszkania mieszkanie świeżo po remoncie generalnym składające się z trzech pokoi w tym pokój z aneksem kuchennym. Mies...

  • Mieszkanie po remoncie 2 pokoje, z balkonem, ul. Łaska, osiedle Piaski, 38 m2 BEZ POŚREDNIKÓW. Cena
    Mieszkanie po remoncie 2 pokoje, z balkonem, ul. Łaska, osiedle P...

    Pabianice

    • 349 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie po remoncie 2 pokoje, z balkonem, ul. Łaska, osiedle Piaski, 38 m2 BEZ POŚREDNIKÓW. Cena do negocjacji. Na sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie w bloku przy ulicy...

  • Przytulne mieszkanie z doskonałą komunikacją i widokiem na Tatry
    Przytulne mieszkanie z doskonałą komunikacją i widokiem na Tatry

    Kraków

    • 799 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Bielany, będące częścią Dzielnicy VII Zwierzyniec, to jedna z najbardziej unikalnych i prestiżowych lokalizacji mieszkaniowych Krakowa - sąsiadują z Przegorzałami i Wolą Justowską....

  • Mieszkanie Kielce Centrum
    Mieszkanie Kielce Centrum

    Kielce

    • 600 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100,50 m² zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul. Żeromskiego w centrum Kielc. Nieruchomość znajduje się w kameral...

  • Lokal-mieszk.98 metr = 1. 109. 000 zł. Kraków-Śródmieście..
    1 / 16
    Lokal-mieszk.98 metr = 1. 109. 000 zł. Kraków-Śródmieście..

    Kraków

    • 1 109 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 11 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Właściciel w 100 % udziałów ów Lokalu-mieszkalnego, j/w na foto !! Wycena megoLokalu, przez bieglegoRzecoznawceMajątkowego, opiewa na kwote =1. 247.000zł. ( 1.mln 247.000zł.) za...

  • Sprzedaż mieszkania
    Sprzedaż mieszkania

    Koszalin

    • 370 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie po remoncie.Okna PCV,łazienka z wanną-glazura i terakota.Panele na podłogach .W kuchni terakota i glazura.W cenie mieszkania zabudowa kuchenna. Ogrzewanie mi...

  • Mieszkanie Liszki
    Mieszkanie Liszki

    Liszki

    • 809 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem w Liszkach koło Krakowa. Marzysz o własnym domu, w którym masz przestrzeń, ciszę i ogród tylko dla siebie ale nadal chcesz b...

  • Zmień mieszkanie na lokal z ogrodem blisko Siedlec
    1 / 14
    Zmień mieszkanie na lokal z ogrodem blisko Siedlec

    Żelków-Kolonia

    • 395 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Lokal mieszkalny z ogrodem | 79 m² | 10 min do Siedlec | Spokojna okolica Idealne miejsce dla rodziny lub jako pierwsza nieruchomość z ogrodem! Na sprzedaż funkcjonalny lokal mie...

  • Kawalerka 32,8 mkw z balkonem i dużą kuchnią.
    Kawalerka 32,8 mkw z balkonem i dużą kuchnią.

    Bielsko-Biała

    • 262 222 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Małe jednopokojowe mieszkanie skierowane dla singla lub pary szukającej wygodnego gniazdka z widokiem na zieleń (nie na inne bloki). Znajduje się na 3 piętrze w wysokim bloku w Bi...

  • 3 pokoje + poddasze, garaż, piwnica
    1 / 10
    3 pokoje + poddasze, garaż, piwnica

    Gdańsk

    • 779 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 9 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z poddaszem, garażem i piwnicą 77,8 m² + poddasze ok. 30 m² | garaż | piwnica...

  • Mieszkanie, widokiem na ogródki działkowe, Ełk Tuwima
    1 / 11
    Mieszkanie, widokiem na ogródki działkowe, Ełk Tuwima

    Ełk

    • 405 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Witam, Sprzedam własne przytulne mieszkanie, które znajduje się w Ełku na spokojnym, rodzinnym zamkniętym osiedlu Tuwima. Nowoczesny blok z windą z początku 2018 roku. Narożne mies...

  • Mieszkanie 4 pokoje z loggią Olsztyn oś Generałów
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokoje z loggią Olsztyn oś Generałów

    Olsztyn

    • 450 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 49,7 m² (po podłodze 56m), położone na 3. piętrze w zadbanym budynku na cenionym Osiedlu Generałów w Olsztynie na...

  • Mieszkanie Bytom, Łużycka
    Mieszkanie Bytom, Łużycka

    Bytom

    • 269 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 4 560 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,20m² zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Łużyckiej. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 15 piętrowym wieżowcu w cichej i spo...

  • Mieszkanie Lidzbark Warmiński
    1 / 15
    Mieszkanie Lidzbark Warmiński

    Lidzbark Warmiński

    • 299 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 2 769 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Lidzbarku Warmińskim | 109 m² | ogródek | garaż | kominek Szukasz dużego mieszkania dla rodziny w spokojnej okolicy? Chcesz mieć wi...

  • Mieszkanie Legnica,
    Mieszkanie Legnica,

    Legnica

    • 180 000 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 13 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż kompaktowy lokal mieszkalny o powierzchni 13 m², położony w ścisłym centrum Legnicy. Nieruchomość stanowi gotowy produkt inwestycyjny lokal jest aktualnie wynajęty i ge...

  • Mieszkanie Reda, Obwodowa
    Mieszkanie Reda, Obwodowa

    Reda

    • 310 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż lokal o powierzchni 42 m, przekształcony z usługowego na funkcjonalne mieszkanie, zlokalizowany w Redzie przy ul. Obwodowej. Dane nieruchomości: - powierzchnia: 42 m -...

  • Mieszkanie 42 m² , Jar – garaż, piwnica, pełne wyposażenie
    1 / 11
    Mieszkanie 42 m² , Jar – garaż, piwnica, pełne wyposażenie

    Toruń

    • 680 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż prywatne mieszkanie położone na osiedlu JAR w Toruniu, na terenie Młodzieżowej Spółdzielni Mieszkaniowej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku z windą. Sprzeda...

  • Mieszkanie Narożne 3-pokojowe z klimatyzacją 54,48
    1 / 16
    Mieszkanie Narożne 3-pokojowe z klimatyzacją 54,48

    Koszalin

    • 519 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż bardzo jasne, słoneczne i ciche-narożne mieszkanie 54,48m, na ostatniej kondygnacji z klimatyzacją. B...

  • Apartament o powierzchni 82 m² nad morzem - Puck
    1 / 11
    Apartament o powierzchni 82 m² nad morzem - Puck

    Puck

    • 1 195 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 14 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni ok. 82 m², położony w kameralnej i cenionej inwestycji Willa Kaprów przy ul. Kaprów w Puck, w bezpośrednim sąsiedztwie Zatoka Pucka....

  • Gotowe do wprowadzenia + miejsce w garażu
    1 / 15
    Gotowe do wprowadzenia + miejsce w garażu

    Szczecin

    • 680 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    To mieszkanie jest dla Ciebie, jeśli szukasz miejsca, gdzie po pracy naprawdę odpoczniesz, a jedynym Twoim zmartwieniem będzie wybór kawy jaką wypijesz na balkonie, lub obserwowani...