• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 651)
  • Mieszkanie Kielce, Jagiellońska
    Mieszkanie Kielce, Jagiellońska

    Kielce

    • 350 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie 35,52 m2 w stanie do wejścia w cenie 350.000,00 zł. Mieszkanie zlokalizowane jest w nowym budynku na ul. Jagiellońskiej 60b. Ul. Jagiellońska 60b w...

  • Mieszkanie  gm. Ustroń
    1 / 15
    Mieszkanie gm. Ustroń

    Katowice

    • 699 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze kameralnej inwestycji przy ul. Skoczowskiej w Ustroniu, w spokojnej i zielonej dzielnicy Hermanice....

  • Mieszkanie  gm. Ustroń
    1 / 15
    Mieszkanie gm. Ustroń

    Katowice

    • 857 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 11 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na pierwszym piętrze kameralnej inwestycji przy ul. Skoczowskiej w Ustroniu, w zielonej i spokojnej...

  • Mieszkanie Rybnik ul. Wyzwolenia

    Rybnik » ul. Wyzwolenia

    • 250 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe i zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,30 m², położone przy ul. Wyzwolenia. Do lokalu przynależy balkon oraz prywatna piwnica, dzięki czemu powierzc...

  • Mieszkanie Zabrze Mikulczyce rynek pierwotny ul. BOCIANÓW

    Zabrze » Mikulczyce » ul. Bocianów

    • 335 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 816 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane na os.Zielona Dolina w Zabrzu. Zielona Dolina powstaje przy ulicach Bocian&oacu...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul.

    Warszawa » Praga-Południe

    • 5 200 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 mkw położone na skraju dzielnicy Wawer oraz dzielnicy Praga Południe. Lokal znajduje się na drugim piętrze (z czterech) bu...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Jana Heweliusza

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Heweliusza

    • 1 259 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 18 515 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE:Na sprzedaż ciche, ustawne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,10 m², położone w sercu Gdańska - w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość doskonale sprawd...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Aleja Jana Pawła Ii

    Warszawa » Śródmieście » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 2 175 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 23 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 94,1 m², zlokalizowany w sercu Warszawy, w renomowanym apartamentowcu Babka Tower. Mieszkanie of...

  • Atracyjne mieszkanie 2 pok,53m2, Dobrzen Wielki.

    Dobrzeń Wielki » os. Osiedle Energetyk

    • 346 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedaż funkcjonalnego, przestronnego, dobrze doświetlonego, mieszkania dwupokojowego o powierzchni użytkowej 53,35 m2 w Dobrzeniu Wielkim, Oś. Energetyk, powiat opolski, położone...

  • dwupokojowe mieszkanie bezpośrednio sprzedam - Bełchatów
    1 / 6
    dwupokojowe mieszkanie bezpośrednio sprzedam - Bełchatów

    Bełchatów

    • 222 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam dwupokojowe rozkładowe mieszkanie 39 m2 z balkonem na osiedlu Budowlanych w Bełchatowie. W mieszkaniu wymienione okna i nowe dobrej jakości drzwi wejściowe. Klatka schodo...

  • SZYBKI DOJAZD DO CENTRUM
    1 / 15
    SZYBKI DOJAZD DO CENTRUM

    Warszawa

    • 1 280 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 12 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    SUPER OKAZYJNA CENA. Mieszkanie do odświeżenia. Przy zakupie omawianej nieruchomości istnieje możliwość posiłkowania się kredytem. Praga Południe - Gocław Komfortowe 4 pokoje +...

  • Sprzedam mieszkanie 78 metrów
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie 78 metrów

    Święta Katarzyna

    • 490 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 6 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam lub zamienię (z dopłatą z drugiej strony) mieszkanie własnościowe 78m2 w Świętej Katarzynie koło Wrocławia,ul. Żernicka 1. W obecnej chwili są 2 pokoje z możliwością podz...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Piątkowo, Stefana Batorego
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Piątkowo, Stefana Bator...

    Poznań

    • 750 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania na poznańskim Piątkowie, zlokalizowanego w prestiżowym kom...

  • Apartament 2- pok na ul. Ozimskiej 77
    1 / 11
    Apartament 2- pok na ul. Ozimskiej 77

    Opole

    • 890 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 17 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem – w pełni wyposażone Oferujemy mieszkanie w nowoczesnym budynku o niskiej zabudowie, o powierzchni 50,83 m², dodatkowo z piwnicą o powierzchni...

  • Mieszkanie we Władysławowie 300 m. od plaży
    Mieszkanie we Władysławowie 300 m. od plaży

    Władysławowo

    • 749 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Mieszkanie nad morzem. Sprzedam mieszkanie w super lokalizacji Władysławowa /bardzo bliska odległość od plaży -5...

  • Bez prowizji po remoncie 43 mkw parter k. WSIZ i Parku Sybiraków
    Bez prowizji po remoncie 43 mkw parter k. WSIZ i Parku Sybiraków

    Rzeszów

    • 505 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pośrednikom dziękuję - NIE współpracuje z biurami nieruchomości. Cena 500 tys dla klientów gotówkowych, dla kredytowych temat do rozmów. Sprzedam BEZ Prowizji bardzo ładne miesz...

  • Kawalerka na parterze. Toruńska, spokojna okolica
    1 / 13
    Kawalerka na parterze. Toruńska, spokojna okolica

    Ełk

    • 204 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 6 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m², położona na parterze przy ul. Toruńskiej 6 w Ełku. Mieszk...

  • Apartament z widokiem na golf - 76 m² - Top piętro
    1 / 16
    Apartament z widokiem na golf - 76 m² - Top piętro

    Sobienie Szlacheckie

    • 930 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 12 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Wyjątkowy apartament z widokiem na pole golfowe Sobienie Golf & Country Club Na sprzedaż unikalny apartament o powierzchni 76 m², położony na ostatnim, 2. piętrze budynku (całe p...

  • Dwupokojowe mieszkanie I 38 m2 I garaż I Bielany
    1 / 16
    Dwupokojowe mieszkanie I 38 m2 I garaż I Bielany

    Warszawa

    • 741 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 19 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym z 2020 roku. Nieruchomość usytuowana na 10 piętrze 14 piętrowego położone w jednej z najpiękn...

  • Września Drugie Piętro 47 m2 z Balkonem
    1 / 4
    Września Drugie Piętro 47 m2 z Balkonem

    Września

    • 397 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Września Drugie Piętro 47 m2 z Balkonem Sprzedam gotowe do zamieszkania mieszkanie świeżo po remoncie generalnym składające się z trzech pokoi w tym pokój z aneksem kuchennym. Mies...