• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 651)
  • Okazja! Przestronne 34 m w topowej lokalizacji
    1 / 16
    Okazja! Przestronne 34 m w topowej lokalizacji

    Warszawa

    • 545 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie 34,6 m² w sercu Nowej Pragi – gotowa inwestycja lub komfortowe "M" do zamieszkania od zaraz. Ta urokliwa kawalerka...

  • Piękne duże mieszkanie 4 pokoje 72 m2 na 1 piętrze
    1 / 16
    Piękne duże mieszkanie 4 pokoje 72 m2 na 1 piętrze

    Siedlce

    • 787 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 11 085 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE, KTÓRE SZUKAŁEŚ JEST WŁAŚNIE TUTAJ – SIEDLCE, UL. KURPIOWSKA 5 LOAKLIZACJA IDEALNA DLA RODZIN Z DZIEĆMI To wyjątkowe 72 m² na I piętrze to przestrzeń zaprojektowana z my...

  • Mieszkanie Zabrze Centrum, Staromiejska
    1 / 12
    Mieszkanie Zabrze Centrum, Staromiejska

    Zabrze

    • 338 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu - Zabrze Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 38 m² , położone na zamkniętym osiedlu w Zabrzu...

  • Pakiet Inwestycyjny: 2 mieszkania Siedlce
    1 / 14
    Pakiet Inwestycyjny: 2 mieszkania Siedlce

    Siedlce

    • 675 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ – 2 MIESZKANIA INWESTYCYJNE Siedlce, ul. Kilińskiego 39 NOWA CENA! 50 tys taniej! Cena za pakiet: 675 000 zł LOKALIZACJA – CENTRUM, 200 m od Dworca PKP Mieszkania...

  • Piękne trzypokojowe blisko parku i uczelni
    1 / 9
    Piękne trzypokojowe blisko parku i uczelni

    Siedlce

    • 650 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta – idealna lokalizacja! Na sprzedaż przestronne i stylowo urządzone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,41 m², położone w se...

  • Piękne dwupokojowe Nowy Świat ul. Piaskowa
    1 / 5
    Piękne dwupokojowe Nowy Świat ul. Piaskowa

    Siedlce

    • 469 302 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego na parterze trzypiętrowego bloku. Powierzchnia mieszkania 46,01 m2, w cenie 469'30...

  • Mieszkanie Katowice Dąb, Złota
    1 / 12
    Mieszkanie Katowice Dąb, Złota

    Katowice

    • 722 800 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam ofertę nowego mieszkania z widokiem na Park Śląski! Mieszkanie, nowe, w pełni wyposażone i umeblowane - nigdy nie było zamieszkane! Lokal 52m 2 składa się:...

  • Apartament górski z sauną 3 pokojowy z parkingiem
    1 / 16
    Apartament górski z sauną 3 pokojowy z parkingiem

    Świeradów-Zdrój

    • 575 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam w pełni wyposażone mieszkanie własnościowe / górski apartament z sauną. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Kielce, Zagnańska
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce, Zagnańska

    Kielce

    • 1 850 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 18 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 12 piętro

    Apartament premium z panoramicznym widokiem na Kielce | Plaza Tower | 102,06 m² | Taras 32 m² Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament premium, o powierzchni 102,06 m² , p...

  • Nowy Dwór M. Osied. Młodych mieszkanie do remontu
    1 / 11
    Nowy Dwór M. Osied. Młodych mieszkanie do remontu

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 370 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ - KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA! Ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m², położone na 3 w budynku 4 kondygnacyjnym, wyremontowanym (klatki schodowe,...

  • 2 pokoje | 45 m² | Mokre | Balkon
    1 / 5
    2 pokoje | 45 m² | Mokre | Balkon

    Toruń

    • 359 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części toruńskiego Mokrego. Nie...

  • Okazja! Lokal 5 minut od plaży Mosty/Mechelinki
    1 / 3
    Okazja! Lokal 5 minut od plaży Mosty/Mechelinki

    Mosty

    • 348 610 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 13 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kompaktowy apartament 5 min od plaży + ogród + miejsce parkingowe | Mosty !!!przy zakupie lokalu do końca maja komórka lokatorska cenie mieszkania!!! Na sprzedaż lokal nr 13 o po...

  • Mieszkanie Kraków Czyżyny, Czyżyny, oś. Avia
    Mieszkanie Kraków Czyżyny, Czyżyny, oś. Avia

    Kraków

    • 789 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2 pokoje/ 48 m2/ balkon/ Czyżyny /oś. Avia/ 2016 r Super oferta inwestycyjna. Agencja nieruchomości Optima prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o pow. 48 m 2 usytuowane na 3 piętrze...

  • 3 pokojowy apartament, Stare Włochy, od zaraz
    1 / 16
    3 pokojowy apartament, Stare Włochy, od zaraz

    Warszawa

    • 1 308 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 20 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Projekt Villa Adiona to wyjątkowa, ekskluzywna willa w zielonej i spokojnej części Starych Włoch w Warszawie przy ulicy Mikołajskiej 51. Tylko 6 apartamentów wkomponowanych w harmo...

  • Mieszkanie Kielce Ślichowice
    Mieszkanie Kielce Ślichowice

    Kielce

    • 775 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 81,50 m², położone na 3 piętrze kameralnego budynku z cegły przy ul. Massalskiego na cenionym osiedlu Ślichowice w...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Północna
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Północna

    Lublin

    • 1 099 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 17 172 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Poszukujesz mieszkania blisko centrum, a jednocześnie w spokojnej części miasta? Mam coś dla Ciebie! Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w jednej z najbardziej poszukiwanych lokaliza...

  • Bezpośrednio, Gotowa kawalerka z ogródkiem, obok stacji Metro Chrzanów
    Bezpośrednio, Gotowa kawalerka z ogródkiem, obok stacji Metro Chr...

    Warszawa

    • 519 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 19 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Sprzedaż bezpośrednio od właściciela - bez prowizji i pośredników. Księga Wieczysta bez obciążeń. Gotowa kawalerka - bez czekania i bez ryzyka. Mieszkanie: - Powierzchnia: 26 m² -...

  • Mieszkanie w srodmiesciu sprzedam
    1 / 16
    Mieszkanie w srodmiesciu sprzedam

    Opole

    • 418 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie dwupokojowe o pow.38m polozone na w 4-pietrowym bloku w srodmiesciu.Teren ogrodzony zamykany na szlaban miejsce postojowe.Mieszkanie zlokalizowane w spokojnej okolicy w...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Łagiewniki ul. Rydlówka

    Kraków » Podgórze » ul. Rydlówka

    • 1 070 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 16 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ronda Meteczny. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza ul. Młodej Polski

    Kraków » Krowodrza » ul. Młodej Polski

    • 620 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 16 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Młodej Polski i Bronowickiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stroni...