• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 651)
  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 412 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 156 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w centrum Pabianic przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Kupuj...

  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 486 400 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Kupując mi...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Legionów

    Łódź » Śródmieście » ul. Legionów

    • 779 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 73,20 m2 w centrum miasta przy ul. Legionów 61 blisko Manufaktury. Nowoczesne i wygodnie zaprojektowane mieszkanie w kameralnym bu...

  • Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 788 700 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 919 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 23 lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę Kupując...

  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 346 700 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 537 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 788 700 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 919 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Ogrodowa

    Łódź » Śródmieście » ul. Ogrodowa

    • 1 600 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia umeblowane mieszkanie typu studio o pow. 30 m2 w nowej inwestycji Manu Park przy ul. Ogrodowej 4 . Bardzo dobra lokalizacja w centrum miasta vis a vis Parku...

  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 430 400 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 551 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę Kupując mie...

  • Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 421 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Gen. Tadeusza Pełczyńskiego

    Warszawa » Bemowo » ul. Pełczyńskiego

    • 5 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na wynajem unikatowe mieszkanie o powierzchni 75 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Bemowie przy ulicy Pełczyńsk...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, Lublinek-Pienista ul. Pienista

    Łódź » Polesie » ul. Pienista

    • 2 800 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 72,25 m2 z balkonem przy ul. Pienistej 41. Osiedle zamknięte, ochrona i monitoring 24 h. Budynek z 2011 r. Okolica z d...

  • Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 430 400 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 551 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 458 300 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Łódź Bałuty, Radogoszcz ul. Zgierska

    Łódź » Bałuty » ul. Zgierska

    • 1 350 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Do wynajęcia umeblowane mieszkanie o pow. 30,6 m2 w wieżowcu przy ul. Zgierskiej 240 z panoramicznym widokiem na miasto. (Bałuty os. Radogoszcz). Mieszkanie idealne dla sing...

  • Okazja | 2 Pokoje + Kuchnia | Piwnica | PKP

    Otwock » ul. Andriollego

    • 419 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 Pokoje (38,1 m²) z loggią i piwnicą.Znajdujące się w centrum Otwocka, 200 m od Parku Miejskiego (Tężnia), 850 m od PKP Otwock.Spółdzielczo własnościowe z...

  • Mieszkanie Straszyn ul. Prof. Zdzisława Pidka

    Straszyn » ul. Pidka

    • 540 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - idealne dla pary lub inwestora | StraszynNa sprzedaż nowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. św. Gertru...

    Kraków » Stare Miasto » ul. Gertrudy

    • 698 560 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 31 753 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy Plantach Krakowskich. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Mieszkanie 2-pokojowe 40,20 m2, Marki. Gotowe do wprowadzenia!
    Mieszkanie 2-pokojowe 40,20 m2, Marki. Gotowe do wprowadzenia!

    Marki

    • 490 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż - mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,20 m², zlokalizowane na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w Markach przy ul. Kosynierów 8 – na pograniczu Marek/Ząbek i Warszawy...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 856 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka. Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie sp...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 447 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji NOVA Wieliczka. PODSTAWOWE INFORMACJE: - przestronna kawalerka o metrażu 34,16m zlokalizowane drugim pięt...