• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 651)
  • 0%, gotowe-deweloperskie w Ciechocinku

    Ciechocinek » ul. Aleja 700-lecia

    • 564 893 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 070 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, GOTOWA INWESTYCJA Mieszkanie nr 21, balkon: 10,74 m, ogródek: 64,92 m Miejsce postojowe naziemne: 10 000,00 PLN Cena brutto komórki lokatorskiej: 8 000,00 PLN ( pow....

  • 0%, gotowe-deweloperskie w Ciechocinku

    Ciechocinek » ul. Aleja 700-lecia

    • 561 537 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, GOTOWA INWESTYCJA Mieszkanie nr 24, balkon: 10,59 m Miejsce postojowe naziemne: 10 000,00 PLN Cena brutto komórki lokatorskiej: 8 000,00 PLN ( pow. 2,99-3,33m ) Inw...

  • Mieszkanie 51,75 m2, 2 pokoje, KABATY, METRO

    Warszawa » Ursynów » ul. Dembego

    • 820 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 16 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do sprzedania ustawne, widne 2 pokojowe mieszkanie na warszawskich Kabatach, ul. Stefana Dembego. Lokal znajduje się na 5 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku pokrytym termoizolacją...

  • Mieszkanie Gdynia Cisowa ul. Janowska

    Gdynia » Cisowa » ul. Janowska

    • 729 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 759 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    TYLKO U NAS!Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, usytuowane w nowoczesnym budynku i widokiem na las!Idealne dla osób ceniących komfort i wygodę!...

  • Mieszkanie Sulejówek

    Sulejówek

    • 600 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny bezczynszowy o pow. 56,20m2 zlokalizowany w Sulejówku. Lokal 2 pokojowy umiejscowiony na 1 piętrze w kamienicy z 1958 r. Mieszkanie składa...

  • Mieszkanie Piaseczno ul. Energetyczna

    Piaseczno » ul. Energetyczna

    • 570 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w Piasecznie o pow. 44,50 m2. Świetna lokalizacja, wszystko w zasięgu kilku/kilkunastu minut spacerem. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. W skład mieszkania...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Tomasza Nocznickiego

    Warszawa » Bielany » ul. Nocznickiego

    • 3 400 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 usytuowane na piątym piętrze w nowoczesnym budynku z 2016 roku. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach przy...

  • Mieszkanie Wrocław Wrocław-Fabryczna, Leśnica ul. Lutyńska

    Wrocław » Fabryczna » ul. Lutyńska

    • 449 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mam na sprzedaż przestronne, klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe z ogrodem oraz ogromnym garażem położone przy ul. Lutyńskiej we Wrocławiu. Idealna propozycja dla ro...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Gdyńskich Kosynierów

    Gdańsk » ul. Gdyńskich Kosynierów

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,7 m², położone w klimatycznej kamienicy z 1907 roku przy ul. Gdyńskich Kosynierów 6A, w samym sercu Gdańska - kilka minut od Eur...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Kliny ul. os. Kliny Borkowskie

    Kraków » Podgórze » os. Kliny Borkowskie

    • 510 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow....

  • Mieszkanie Kraków Kraków, Kraków

    Kraków

    • 619 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 22 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem Rydlówka 25, Kraków Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Rydlówka 25 w Krakow...

  • Mieszkanie Sztutowo ul. Turystyczna

    Sztutowo » ul. Turystyczna

    • 570 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyobraź sobie miejsce, gdzie szum morza i zapach sosnowego lasu stają się codziennością- ten apartament to gotowa inwestycja w wypoczynek i zysk...Korzystaj już w te wakacje!*BEZ P...

  • Nowe mieszkanie 58,88 m2 | 3 pokoje | Ciechanów

    Ciechanów » ul. Powstańców Wielkopolskich

    • 509 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 776 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 58,88 m2 na pierwszym piętrze w nowym bloku z windą w Ciechanowie przy ul. Powstańców Wielkopolskich 44 (inwes...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Hokejowa

    Gdańsk » ul. Hokejowa

    • 750 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 12 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Gdańsk Łostowice | 3 pokoje | ogródek 90 m² | komfort i spokój blisko centrumNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,33 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z windą przy u...

  • Mieszkanie Białystok Nowe Miasto ul. Kręta

    Białystok » Nowe Miasto » ul. Kręta

    • 389 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 14 408 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż kawalerka w wyjątkowym miejscu - Apartamentowiec przy ulicy Krętej. To miejsce o niebanalnej architekturze, wysokim standardzie budynku i bardzo dobrej lokalizacji. Cał...

  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 431 400 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę Kupując mie...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Piotrkowska

    Łódź » Śródmieście » ul. Piotrkowska

    • 2 590 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie o pow. 55 m2 w ścisłym centrum Łodzi na deptaku przy ul. Piotrkowskiej 44 . Budynek oddany do użytku w 2021 roku. Teren zamknięty z możl...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, Polesie ul. al. 1 Maja

    Łódź » Polesie » ul. Al. 1 Maja

    • 680 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne i widne mieszkanie z balkonem w kamienicy na I piętrze o pow. 102,78 m2 w centrum miasta przy al. 1 Maja . Możliwość parkowania na terenie zamkniętym....

  • Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 412 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 156 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w centrum Pabianic przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Kupuj...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Tramwajowa

    Łódź » Śródmieście » ul. Tramwajowa

    • 2 100 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42,73 m2 na inwestycji Primo II przy ul. Tramwajowej 17B w ścisłym centrum miasta. Apartamentowiec z 2020 r. w bliskim sąsiedztw...