• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 652)
  • Mieszkanie Świdnica, Centrum
    Mieszkanie Świdnica, Centrum

    Świdnica

    • 430 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiamy Państwu przestronne czteropokojowe mieszkanie w Centrum miasta! IDEALNE POD INWESTYCJĘ Mieszkanie o powierzchni 100 m2 składa się z czterech samodzielnych pokoi, ku...

  • Mieszkanie Pszenno gm. Świdnica
    Mieszkanie Pszenno gm. Świdnica

    Pszenno

    • 600 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Hostel - mieszkanie pod Świdnicą - Pszennie Ogrzewanie centralne. Bez czynszowe. I piętro - 5 osobnych pokoi, wspólna kuchnia oraz dwie łazienki. II piętro / poddasze - przygo...

  • Ciche, przestronne w pobliżu Placu Konstytucji
    Ciche, przestronne w pobliżu Placu Konstytucji

    Warszawa

    • 1 600 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 24 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w doskonałej lokalizacji tuż przy Placu Konstytucji. Powierzchnia 64,76 m2. Mieszkanie usytuowane na 2. piętrze, w 6-piętrowej w kam...

  • Mieszkanie Trzebiatów, Lipowa
    Mieszkanie Trzebiatów, Lipowa

    Trzebiatów

    • 259 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z balkonem znajdującego się w Trzebiatowie przy ul. Lipowej. Mieszkanie położone jest w świetnej lokalizacji...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście,
    Mieszkanie Lublin Śródmieście,

    Lublin

    • 579 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne, czteropokojowe mieszkanie o pow. 64,70 m2 na III /  IV w kamienicy przy ul. Narutowicza. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój o pow. 14,00 m2, - pokój o pow. 13,00...

  • Mieszkanie Lublin Bronowice, Topolowa
    Mieszkanie Lublin Bronowice, Topolowa

    Lublin

    • 335 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,0 m², położone na osiedlu Bronowice III-Maki przy ul. Topolowej. Nieruchomość o bardzo funkcjonalnym rozkładzie, któr...

  • Mieszkanie Świdnica Centrum
    Mieszkanie Świdnica Centrum

    Świdnica

    • 539 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 5 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w kamienicy w pobliżu Rynku. Przestronne i komfortowe o pow. 91,4m2 o następującym układzie: 4 pokoje salon z aneksem kuchennym z przejściem do sypialni i czwartego ma...

  • Mieszkanie Namysłów, Oleśnicka
    Mieszkanie Namysłów, Oleśnicka

    Namysłów

    • 389 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz funkcjonalnego mieszkania w spokojnej lokalizacji, ale z pełną infrastrukturą na wyciągnięcie ręki? Ta inwestycja w Wilkowie koło Namysłowa to idealne połączenie komfortu,...

  • Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w Dzierzgoniu
    1 / 16
    Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w Dzierzgoniu

    Dzierzgoń

    • 329 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 4 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Jeśli poszukujesz mieszkania gotowego do zamieszkania, położonego na cichym i spokojnym osiedlu, ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powier...

  • 2 pokoje z loggią, parter, blisko centrum
    1 / 12
    2 pokoje z loggią, parter, blisko centrum

    Łódź

    • 265 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy ofertę własnościowego mieszkania o powierzchni 36,71 m², zlokalizowanego na parterze w 10-piętrowym bloku z windą przy ul. Paderewskiego na Górnej w Łodzi. To idealna...

  • Mieszkanie Namysłów, Oleśnicka
    Mieszkanie Namysłów, Oleśnicka

    Namysłów

    • 399 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 5 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Sanok, Berka Joselewicza
    Mieszkanie Sanok, Berka Joselewicza

    Sanok

    • 420 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68,5 m², położone w centrum Sanoka przy ulicy Berka Joselewicza. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń, dwustronną ekspoz...

  • 2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze, niski czynsz
    1 / 16
    2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze, niski czynsz

    Olsztyn

    • 359 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA!!! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę niezwykle ekonomicznego 2-pokojowego mieszkania w kameralnej, zadbanej kamienicy zlokalizowanej na Zatorzu przy ulicy Pu...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Brochów, Mościckiego Ignacego
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Brochów, Mościckiego Ignacego

    Wrocław

    • 359 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 8 349 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Tomasz Leiman tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni 43,06 m2, usytuowanego na Brochowie w kamienicy. Otocz...

  • Mieszkanie Świdnica, okolice Centrum
    Mieszkanie Świdnica, okolice Centrum

    Świdnica

    • 559 900 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym - okolice parku, w cichej i spokojnej okolicy! Mile widziana zamiana na mniejsze mieszkanie. Na powierzchnię mieszkania składa się sa...

  • Nad Jez. Długim, 2 pok., ogród, ok. 68 m2
    1 / 16
    Nad Jez. Długim, 2 pok., ogród, ok. 68 m2

    Olsztyn

    • 729 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w bardzo dobrej lokalizacji Olsztyna - zacisznej, ale świetnie skomunikowanej Alei Przyjaciół - zaledwie 150 m od Jeziora Długiego. Mie...

  • W ścisłym centrum przy Parku Tysiąclecia - BEZ PROWIZJI !!!
    1 / 15
    W ścisłym centrum przy Parku Tysiąclecia - BEZ PROWIZJI !!!

    Zielona Góra

    • 399 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE 2-POKOJOWE PRZY UL. KRZYWOUSTEGO 16 W ZIELONEJ GÓRZE. Jeśli zależy Ci na mieszkaniu położonym w ścisłym centrum miasta, ale w ustronnym miejscu i w pobliżu...

  • Mieszkanie Legnica,
    Mieszkanie Legnica,

    Legnica

    • 299 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 538 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    PRZESTRONNE 2 POKOJOWE LEGNICA CENTRUM MIASTA Oferujemy Państwu wygodne przestronne mieszkanie o powierzchni 54,30 m². Mieszkanie znajduje się na II piętrze kamienicy. W skład nier...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleja Jana Pawła Ii
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleja Jana Pawła...

    Warszawa

    • 629 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 18 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy - Aleja Jana Pawła II, Śródmieście Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,8 m², zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy Alei Jana P...

  • Mieszkanie Świdnica, Osiedle Młodych
    Mieszkanie Świdnica, Osiedle Młodych

    Świdnica

    • 445 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie na I piętrze na Osiedlu Młodych! Mieszkanie do remontu. Na powierzchnie mieszkania ok. 55,6 m2 składa się salon w wyjściem na balkon, osobna kuchnia, 2 syp...