• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 652)
  • Mieszkanie Kielce Centrum, Bohaterów Warszawy
    1 / 9
    Mieszkanie Kielce Centrum, Bohaterów Warszawy

    Kielce

    • 430 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie, o pow. 39,17 m2, zlokalizowane na VI piętrze w apartamentowcu w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. Nowy budynek, w atrakcyjnej, pre...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 702 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji NOVA Wieliczka. PODSTAWOWE INFORMACJE: - przestronne trzypokojowe mieszkanie o metrażu 53,44m zlokalizowa...

  • Prestiżowa inwestycja |ul.Mogilska|70,12m2 |3 pok.
    1 / 9
    Prestiżowa inwestycja |ul.Mogilska|70,12m2 |3 pok.

    Kraków

    • 1 647 820 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 23 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    |R| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie. Lokalizacja: "Młyny Mog...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa, Konstantego Ciołkowskiego
    1 / 5
    Mieszkanie Gdańsk Zaspa, Konstantego Ciołkowskiego

    Gdańsk

    • 460 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 17 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    KAWALERKA | SPÓŁDZIELCZO-WŁASNOŚCIOWE | 8 MINUT DO AUTOBUSU | BALKON | GDAŃSK ZASPA | Oferujemy na sprzedaż przytulne 1-pokojowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzch...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice Wielkie, Radzikowskiego
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice Wielkie, Radzikowskiego

    Kraków

    • 1 090 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 15 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Przestronne 3‑pokojowe mieszkanie 70 m² z jasną, oddzielną kuchnią | ul. Radzikowskiego | piwnica w cenie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 70 m² ,...

  • Mieszkanie 2-pokojowe w bloku - PARTER - ogrzewanie miejski
    1 / 8
    Mieszkanie 2-pokojowe w bloku - PARTER - ogrzewanie miejski

    Lubawka

    • 210 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na wysokim parterze w bloku z 1995 r. przy ul. Ciasnej w Lubawce. Mieszkanie składa się z 2 rozkładowych pokoi, dużej kuchni z oknem,...

  • Mieszkanie 61m2 do remontu, ,dobra lokalizacji
    1 / 16
    Mieszkanie 61m2 do remontu, ,dobra lokalizacji

    Ruda Śląska

    • 189 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Świetna okazja! Przestronne 2 pokoje 61 m² Ruda Śląska, dzielnica Godula, ul. M. Kolbego Mieszkanie na 1 piętrze w 2-piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi,...

  • Mieszkanie 49.4m2 - 3 pokoje - oś. Jagiellońskie
    1 / 13
    Mieszkanie 49.4m2 - 3 pokoje - oś. Jagiellońskie

    Biała Podlaska

    • 269 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przytulne, wyposażone mieszkanie położone przy ul. Księcia Witolda 4  Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię 49.4m2, znajduje się na 4 piętrze, a w jego...

  • Niepodległości, pow. 128 m2, 2 balkony, winda
    1 / 15
    Niepodległości, pow. 128 m2, 2 balkony, winda

    Olsztyn

    • 1 229 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 9 602 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 120 m2 dające bardzo duże możliwości aranżacyjne. 2 balkony, 2 łazienki, klimatyzacja, winda w budynku zapewnią komfort codziennego użytkowania. Mies...

  • Prestiżowa inwestycja |ul.Mogilska|57,86m2 |3 pok.
    1 / 10
    Prestiżowa inwestycja |ul.Mogilska|57,86m2 |3 pok.

    Kraków

    • 1 301 850 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 22 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 2-pokojowe mieszkanie – Łódź, Żabieniec
    1 / 5
    2-pokojowe mieszkanie – Łódź, Żabieniec

    Łódź

    • 309 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 575 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – Łódź, ul. Limanowskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,12 m², położone na parterze w niskim bloku z cegły. Nieruchomość znajduje się n...

  • OKAZYJNA CENA! 2 pokoje z balkonem,600 m do morza
    1 / 7
    OKAZYJNA CENA! 2 pokoje z balkonem,600 m do morza

    Ustka

    • 415 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 652 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    OKAZYJNA CENA! Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Ustce blisko morza. Nieruchomość znajduje się na prestiżowym osiedlu 'Na Wydmie' w Ustce i jest usytuowana na III pięt...

  • Mieszkanie  trzypokojowe na 1 piętrze z loggią
    1 / 11
    Mieszkanie trzypokojowe na 1 piętrze z loggią

    Kalisz

    • 740 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 045 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe dwustronne mieszkanie (wschód–zachód) o powierzchni 67 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca Riverside. Lokal jest środkowy, c...

  • 3-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy
    3-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy

    Głuszyca Górna

    • 120 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie na 2. piętrze w odnowionej kamienicy. Na powierzchnię 45 mkw składa się pokój dzienny, 2 małe sypialnie, kuchnia, łazienka, garderoba oraz przedpokój. To jedy...

  • Atrakcyjna kawalerka przy Jasnogórskiej
    1 / 15
    Atrakcyjna kawalerka przy Jasnogórskiej

    Częstochowa

    • 229 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 7 388 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjną kawalerkę w dzielnicy Śródmieście przy ulicy Sułkowskiego. Pełna własność o powierzchni 31,44 m2. wraz z piwnicą. Powie...

  • Mieszkanie Siedlce, ul. Mieszka I
    Mieszkanie Siedlce, ul. Mieszka I

    Siedlce

    • 510 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Siedlcach, ul. Mieszka I Idealna lokalizacja! Mieszkanie położone przy ul. Mieszka I w Siedlcach wszędzie blisko! W najbliższej okolicy zna...

  • Szczecin: Komfortowe 2-pok. mieszkanie na sprzedaż
    1 / 14
    Szczecin: Komfortowe 2-pok. mieszkanie na sprzedaż

    Szczecin

    • 440 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    REZERWACJA DO 19.05.2026! Atrakcyjne mieszkanie w centrum Szczecina. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Na sprzedaż oferuję jasne mieszkanie zlokalizowane w dobrze skomunikowanej częśc...

  • Luksusowy apartament 102,31m2 z tarasem-Bronowice
    1 / 15
    Luksusowy apartament 102,31m2 z tarasem-Bronowice

    Kraków

    • 2 199 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 21 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    |R| Property prezentuje na sprzedaż 4-pokojowy apartament w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Lindego w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Lokalizacja: Ulica Lindego...

  • Prestiżowa inwestycja |ul.Mogilska|57,86m2 |3 pok.
    1 / 10
    Prestiżowa inwestycja |ul.Mogilska|57,86m2 |3 pok.

    Kraków

    • 1 330 780 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 23 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• 2 pokoje przy Parku Dworskim  Nowy Bytom
    2 pokoje przy Parku Dworskim Nowy Bytom

    Ruda Śląska

    • 232 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,67 m², położone w Rudzie Śląskiej, w dzielnicy Nowy Bytom, przy ul. Pokoju. Lokal znajduje się na 1. piętrze w niskim, dw...