• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 652)
  • Mieszkanie Żarów
    Mieszkanie Żarów

    Żarów

    • 425 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 4 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w okolicach Centrum Żarowa Mieszkanie o powierzchni 103m2, usytuowane na I piętrze kamienicy w Żarowie. Na powierzchnię mieszkania...

  • Mieszkanie Świdnica, Centrum
    Mieszkanie Świdnica, Centrum

    Świdnica

    • 499 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 836 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Centrum - z widokiem na skwer! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, dwie osobne sypialnie, duża łazienka z oknem oraz...

  • DWUPAK 1p+2p CEGŁA z 1996r.,2 wejścia, WYSOKIE 3m
    1 / 11
    DWUPAK 1p+2p CEGŁA z 1996r.,2 wejścia, WYSOKIE 3m

    Warszawa

    • 946 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 19 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Mieszkanie jest w trakcie remontu i jeszcze można zmienić projekt pod nowego właściciela. Zdjęcia pokazują wizual...

  • Kraków Ruczaj - sprzedam mieszkanie 66 m2. 3 pokoje...
    1 / 7
    Kraków Ruczaj - sprzedam mieszkanie 66 m2. 3 pokoje...

    Kraków

    • 858 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    13000 /m2 w stanie wymagającym odmalowania, wymiany drzwi wewnętrznych i zrobienia podłóg w pokojach. ---------------------------------------------------- Mam na razie sporo czas...

  • Mieszkanie Świdnica
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 395 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 3 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OKAZJA ! Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w przy ul. Jagiellońskiej. Piękna kamienica po remoncie ! Na powierzchnie mieszkania ok. 99 m2 składa się osobna kuchnia, 3 pokoje...

  • Metro Wierzbno - 4 pok. z klimatyzacją w kamienicy
    1 / 14
    Metro Wierzbno - 4 pok. z klimatyzacją w kamienicy

    Warszawa

    • 985 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 15 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 63,06 m² na 2 piętrze w kamienicy z lat 60-ych przy Al.Niepodległości, 150 m od stacji metra Wierzbno. ---------------------- OPIS MIESZKA...

  • Mieszkanie Świdnica, okolice Centrum
    Mieszkanie Świdnica, okolice Centrum

    Świdnica

    • 550 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 6 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie w kamienicy w okolicach Centrum! Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Na wyposażeniu mieszkania pozostaje prawie całe wyposażenie widoczne na zdjęciach. Mi...

  • Mieszkanie Świdnica, Nad Zalewem
    Mieszkanie Świdnica, Nad Zalewem

    Świdnica

    • 419 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone nad Zalewem! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia z balkonem, salon z balkonem, sypialnia oraz łazienka i przedpokó...

  • Mieszkanie Szczecin Świerczewo, Ku Słońcu
    Mieszkanie Szczecin Świerczewo, Ku Słońcu

    Szczecin

    • 559 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | 3 osobne pokoje | gotowe do zamieszkania | spółdzielczo-własnościowe | Świerczewo| Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego z balkonem znajdującego...

  • Mieszkanie Świdnica, Pułaskiego Kazimierza
    Mieszkanie Świdnica, Pułaskiego Kazimierza

    Świdnica

    • 444 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne mieszkanie w samym sercu Świdnicy Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Świdnicy, przy ul. Pułaskiego. Okna z pokoi wychodzą na Rynek, nat...

  • Mieszkanie Świdnica
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 564 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Duże mieszkanie o powierzchni 94m2 na ulicy Jagiellońskiej w Świdnicy Mieszkanie z lokatorem ! Kuchnia zostaje w całości. W lokalu jest C.O. gazowe. Okna trzyszybowe PCV. Pole...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Zakopiańska
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Zakopiańska

    Wrocław

    • 820 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 10 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Opiekun oferty Justyna Filipowicz Nr licencji PFRN 29417 tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkanie z ogródkiem w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Złot...

  • Mieszkanie Szczawno Zdrój gm. Wałbrzych, Sienkiewicza
    Mieszkanie Szczawno Zdrój gm. Wałbrzych, Sienkiewicza

    Szczawno-Zdrój

    • 630 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Klimatyczne mieszkanie z własnym ogrodem - Szczawno-Zdrój! Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z duszą, z urokliwym ogródkiem i balkonem. W tym mieszkaniu już od wejścia...

  • 2 Ostatnie Apartamenty 2-Pokojowe 47m2+Ogródek 35m2 Okazja!
    2 Ostatnie Apartamenty 2-Pokojowe 47m2+Ogródek 35m2 Okazja!

    Jędrzejów

    • 439 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nieruchomość dostępna "od ręki " bez czekania na odbiory czy zakończenie budowy. Do sprzedaży 2 ostatnie mieszkania o takim samym metrażu , okazja ! 1. Apartament z ogródkiem | 4...

  • Mieszkanie Żyrardów
    Mieszkanie Żyrardów

    Żyrardów

    • 349 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    tel. [tel]; [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Marzy Ci się zamieszkać w wygodnym mieszkaniu z ogródkiem? Chciałbyś aby mieszkanie było w dobrze skomunikowanej części miasta z...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Rybitwy, Feliksa Wrobela
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Rybitwy, Feliksa Wrobela

    Kraków

    • 945 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 13 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe - Kraków, ul. Feliksa Wrobela. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie idealnym dla rodziny. N...

  • Mieszkanie Świdnica, Centrum
    Mieszkanie Świdnica, Centrum

    Świdnica

    • 420 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone w Centrum Świdnicy! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon, osobna duża kuchnia, sypialnia, łazienka oraz przedpokój....

  • 2 pokoje po remoncie, garderoba, balkon- Wrzeszcz
    1 / 15
    2 pokoje po remoncie, garderoba, balkon- Wrzeszcz

    Gdańsk

    • 589 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 13 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jeśli szukasz mieszkania, do którego można wejść i urządzić je po swojemu bez konieczności wykonywania najtrudniejszych prac remontowych- ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę....

  • Okolice ul. Świętego Wincentego
    1 / 3
    Okolice ul. Świętego Wincentego

    Wrocław

    • 789 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 8 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m², znajdujące się na pierwszym piętrze kamienicy z 1925 roku. Mieszkanie składa się z czterech pokoi oraz oddzielnej kuchni. Do...

  • Mieszkanie Świdnica, okolice Galerii Świdnickiej
    Mieszkanie Świdnica, okolice Galerii Świdnickiej

    Świdnica

    • 580 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne klimatyczne mieszkanie w kamienicy w okolicach Centrum! Bardzo dobra lokalizacja w okolicach II liceum i Galerii Świdnickiej. Mieszkanie o powierzchni 103 m2, na które...