• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 652)
  • Twoje miejsce mocy
    1 / 16
    Twoje miejsce mocy

    Bielawa

    • 220 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Poczuj rytm kamienicy, gdzie historia splata się z nowoczesnym komfortem. To mieszkanie to nie tylko metraż, to miejsce mocy, które ładuje baterie po każdym dniu. Wyjątkowe 1. pięt...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Księże Wielkie, Myszkowska
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Księże Wielkie, Myszkowska

    Wrocław

    • 799 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Agata Sobczak Nr Licencji PFRN 29631 tel. [tel] TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCI Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie położone przy ul.Myszkowskiej we Wrocławiu znajduje...

  • Góry meldują się we Wrocławiu
    1 / 16
    Góry meldują się we Wrocławiu

    Wrocław

    • 799 999 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Po co marnować życie w korkach na drodze do Karpacza, skoro prawdziwe schronisko czeka na Karłowicach? To mieszkanie to bezkompromisowa odpowiedź na tęsknotę za surowością skał i z...

  • Mieszkanie Lublin Czuby,
    Mieszkanie Lublin Czuby,

    Lublin

    • 675 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 888 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 62,07m2 na III piętrze / z IV w bloku z 2002 r. przy ul. Szafirowej...

  • Mieszkanie Świdnica, okolice Kraszowickiej
    Mieszkanie Świdnica, okolice Kraszowickiej

    Świdnica

    • 850 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 7 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferujemy Państwu eleganckie i komfortowe apartamenty w zabudowie szeregowej z ogródkiem oraz 2 miejscami parkingowymi! Apartament o powierzchni 115m2 dzieli się na przestrzeń dzi...

  • Mieszkanie Żarów Żarów
    Mieszkanie Żarów Żarów

    Żarów

    • 279 990 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    ZAREZERWOWANE ! Przestronne czteropokojowe mieszkanie w Mrowinach! Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia, 4 osobne pokoje, łazienka, toaleta oraz przedpokój. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Świdnica
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 372 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie Zarezerwowane! Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w budynku A1 o powierzchni użytkowej 40,42m2 z tarasem oraz balkonem! Projekt gratis! Nowy apartamentowiec w okolic...

  • Mieszkanie Skawina
    Mieszkanie Skawina

    Skawina

    • 420 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 44,8m2 m2 zlokalizowane w Skawinie przy ul. Wesołej. Lokal mieszkalny posiada auty sprawiające ,że to doskonały wybór dla singla lub rod...

  • Mieszkanie z potencjałem – ul. Olsztyńska, Ostróda
    1 / 16
    Mieszkanie z potencjałem – ul. Olsztyńska, Ostróda

    Ostróda

    • 189 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,80 m², położone na I piętrze w spokojnej części Ostródy. Do lokalu przynależą aż dwie piwnice o łącznej powierzchni 19,30 m², co...

  • Mieszkanie Ustroń, os. Manhatan
    Mieszkanie Ustroń, os. Manhatan

    Ustroń

    • 525 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Ustroń - NOWA CENA - 525.000 !!!! Sprzedam mieszkanie po remoncie do własnej aranżacji z panoramicznym widokiem na Beskid Śląski. Cena: 8 228,84 zł/m jedna z najniższych w okolicy...

  • Mieszkanie Świdnica, Ścisłe Centrum
    Mieszkanie Świdnica, Ścisłe Centrum

    Świdnica

    • 449 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na parterze w Centrum Świdnicy! ZDJĘCIA POGLĄDOWE! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, sypialnia, sypialnia, kuchnia, łazien...

  • Mieszkanie Świdnica, Osiedle Zarzecze
    Mieszkanie Świdnica, Osiedle Zarzecze

    Świdnica

    • 439 100 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przestronne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Zarzecze! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem z ładnym widokiem, dwie sypialnie, k...

  • Mieszkanie Lublin,
    Mieszkanie Lublin,

    Lublin

    • 589 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie o pow. 48,51 m2 na VII piętrze / z VII w bloku z 2013 r. przy ul. Kryształowej w Lublin...

  • Mieszkanie Świdnica
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 417 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie ZAREZERWOWANE ! Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w budynku A1 o powierzchni użytkowej 45,30m2 z balkonem! Projekt gratis ! Nowy apartamentowiec w okolicach Centrum...

  • Mieszkanie Świdnica, okolice Centrum
    Mieszkanie Świdnica, okolice Centrum

    Świdnica

    • 449 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w okolicach Centrum! ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU! Na powierzchnie mieszka...

  • 3 pokoje w Katowicach - 2 km od rynku!
    1 / 12
    3 pokoje w Katowicach - 2 km od rynku!

    Katowice

    • 299 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie jest zlokalizowane w Katowicach przy ul. Gliwickiej 149. To doskonale skomunikowane miejsce z szybkim dostępem do centrum miasta, S86 czy A4. W pobliżu znajd...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Fabryczna-Widzew, Tuwima Juliana
    Mieszkanie Łódź Widzew, Fabryczna-Widzew, Tuwima Juliana

    Łódź

    • 441 228 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w luksusowej inwestycji w ścisłym centrum idealne do zamieszkania lub jako pewna inwestycja na wynajem. Opiekun oferty: Stanisław Karwowski tel:...

  • Świetna lokalizacja, PIERWSZE PIĘTRO, NISKI BLOK
    Świetna lokalizacja, PIERWSZE PIĘTRO, NISKI BLOK

    Poznań

    • 449 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Zapraszam do zakupu mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji przy ul. Grochowskiej w Poznaniu – w spokojnej,...

  • Mieszkanie Lublin Czuby, Szafirowa
    Mieszkanie Lublin Czuby, Szafirowa

    Lublin

    • 678 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 8 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Komfortowe, środkowe, dwupoziomowe mieszkanie z ekspozycją okien pokojowych i dwóch balkonów na południe z wid...

  • Bałucki kod: Sprint do Manufaktury
    1 / 15
    Bałucki kod: Sprint do Manufaktury

    Łódź

    • 489 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Bałucki kod: Sprint do Manufaktury Twoje miejskie centrum dowodzenia właśnie zyskało nową lokalizację. Zapomnij o schematach, w których marnujesz czas na długie dojazdy. Tutaj każ...