• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 651)
  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 386 535 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65Lokal mieszkalny nr 9 - loggia: 3,65 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz ze...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 378 102 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 11 458 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. Lokal mieszkalny nr 3 - loggia: 9,96 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zesta...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 386 535 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65Lokal mieszkalny nr 5 - loggia: 3,65 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz ze...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Nastrojowa

    • 603 403 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 733 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji - II etap inwestycji - zrealizowany Mieszkanie nr 2-45, loggia: 9,13 m Miejsce postojowe naziemne: 25 000,00 PLN, miejsce postojowe podziemne pojedyncze: 45 000,00 PL...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 501 077 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. Lokal mieszkalny nr 14 - loggia: 6,48 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zest...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 533 296 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. Lokal mieszkalny nr 18 - loggia: 8,14 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zest...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 431 708 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 793 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. Lokal mieszkalny nr 2 - loggia: 12,38 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zest...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 524 049 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. Lokal mieszkalny nr 16 - loggia: 9,58 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zest...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 557 895 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65Lokal mieszkalny nr 21 - loggia: 9,58 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz z...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Nastrojowa

    • 582 401 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji - II etap inwestycji - zrealizowany Mieszkanie nr 2-6, taras: 39,82 m Miejsce postojowe naziemne: 25 000,00 PLN, miejsce postojowe podziemne pojedyncze: 45 000,00 PLN...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 702 586 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. Lokal mieszkalny nr 17 - loggia: 8,14 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zest...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 555 144 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65Lokal mieszkalny nr 8 - loggia: 7,56 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz ze...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 681 329 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65Lokal mieszkalny nr 20 - loggia: 8,58 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz z...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 375 501 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 431 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. Lokal mieszkalny nr 1 - loggia: 3,65 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zesta...

  • 0%, deweloperskie w pobliżu Bulwarów Wiślanych

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Altanowa

    • 734 926 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65Lokal mieszkalny nr 22 - loggia: 8,14 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz z...

  • Mieszkanie Rybnik Północ

    Rybnik » Rybnik-Północ

    • 279 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie położone w Rybniku przy ul. Karłowicza na trzecim piętrze w niskim ocieplonym bloku. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju o łącznej powierzchni 38...

  • sprzed. mieszk.64m2. I p.dobry standard niski blok

    Opole » Kolonia Gosławicka

    • 648 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe ok.65 m2. bardzo dobry standard, Opole - Osiedle Rodło ! Proponujemy Państwu słoneczne, przestronne mieszkanie z balkonem od stron...

  • 0%, gotowe-deweloperskie w Ciechocinku

    Ciechocinek » ul. Aleja 700-lecia

    • 562 017 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 029 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, GOTOWA INWESTYCJA Mieszkanie nr 63, balkon: 13,66 m Miejsce postojowe naziemne: 10 000,00 PLN Miejsce postojowe podziemne pojedyncze: 35 000,00 PLN Cena brutto komór...

  • 0%, gotowe-deweloperskie w Ciechocinku

    Ciechocinek » ul. Aleja 700-lecia

    • 562 656 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, GOTOWA INWESTYCJA Mieszkanie nr 42, balkon: 13,66 m Miejsce postojowe naziemne: 10 000,00 PLN Cena brutto komórki lokatorskiej: 8 000,00 PLN ( pow. 2,99-3,33m ) Inw...

  • 0%, gotowe-deweloperskie w Ciechocinku

    Ciechocinek » ul. Aleja 700-lecia

    • 563 215 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, GOTOWA INWESTYCJA Mieszkanie nr 03, balkon: 10,59 m Miejsce postojowe naziemne: 10 000,00 PLN Cena brutto komórki lokatorskiej: 8 000,00 PLN ( pow. 2,99-3,33m ) Inw...