• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 651)
  • Mieszkanie w domu z ogródkiem, garażem.

    Liszkowo

    • 300 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 2 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż zadbane, przestronne mieszkanie trzy pokojowe z ogródkiem, ( garażem, budynkiem gospodarczym ) , piwnicą w klimatycznym poniemieckim domu z czerwonej cegły na...

  • Stara Ochota ul. Grójecka 53/57, przy ul. Wawelskiej, balkon
    1 / 11
    Stara Ochota ul. Grójecka 53/57, przy ul. Wawelskiej, balkon

    Warszawa

    • 412 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 17 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    W świetnej lokalizacji kawalerka - Stara Ochota, z dużym balkonem, ul. Grójecka 53/57, przy ul. Wawelskiej, w pobliżu przystanki tramwajowe oraz autobusowe. OFERTA BEZPOŚREDNIA BE...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie, Oświęcimska
    Mieszkanie Piekary Śląskie, Oświęcimska

    Piekary Śląskie

    • 290 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 1 884 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż dwa mieszkania o powierzchni 70,85 m² oraz 83,61 m², zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Oświęcimskiej. Nieruchomości znajdują się na parterze oraz...

  • Sprzedam mieszkanie Nowy Prokocim
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie Nowy Prokocim

    Kraków

    • 630 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Szanowni Państwo, Jeśli zależy Wam na zakupie mieszkania od pewnego i bezpiecznego właściciela, to zapraszam do przeglądnięcia zdjęć, oraz zobaczenia ich na żywo. TARAS BALKONO...

  • Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Nowa Huta, Dywizjonu 303
    Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Nowa Huta, Dywizjonu 303

    Kraków

    • 870 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe , przestronne o powierzchni prawie 64m2 . Wygodne 1 piętro na zielonym osiedlu z doskonałą komunikacją . Mieszkanie posiada 2 sypialnie , salon z funkcją sp...

  • Mieszkanie na poddaszu 50 m2
    Mieszkanie na poddaszu 50 m2

    Rachowice

    • 150 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do remontu. Dwa poziomy.Nowy dach nad mieszkaniem i izolacja piana pur . Środek mieszkania do wykończenia.Do mieszkania przynależy udział w działce na której stoi budyne...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie, Oświęcimska
    Mieszkanie Piekary Śląskie, Oświęcimska

    Piekary Śląskie

    • 176 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,94m², zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Oświęcimskiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w dwupiętrowej ka...

  • 2-pokojowe mieszkanie w Barczewie
    1 / 16
    2-pokojowe mieszkanie w Barczewie

    Barczewo

    • 449 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SPRZEDANE Mieszkanie w Barczewie na Placu Zielone Wzgórze OTOCZENIE Mieszkanie znajduje się w Barczewie przy Placu Osiedle Zielone Wzgórze 1. W Barczewie znajdziemy m. in. liczne...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie

    Rymanów-Zdrój

    • 627 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie w bloku w Rymanowie Zdroju o powierzchni 57.4m2, II piętro, 3 pokojowe ,kuchnia ,łazienka i oddzielna ubikacja, piwnica. Parking przy bloku. Do remontu łazienk...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie

    Pawłowice

    • 285 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam,sprzedam mieszkanie w Pawłowicach śląskich. Lokal jest po gruntownym remoncie,ściany i podłogi były kute do żywego betonu,duży balkon,osobno łazienka i ubikacja,widna kuchnia...

  • Mieszkanie na Powiślu, widok na park, dobra lokalizacja, po remoncie
    Mieszkanie na Powiślu, widok na park, dobra lokalizacja, po remon...

    Warszawa

    • 895 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 23 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam bezpośrednio mieszkanie po remoncie w centrum Warszawy, ale jednocześnie w cichej okolicy. Dwa pokoje na Powiślu przy parku Sapera oraz Marszałka Rydza – Śmigłego. Do Bu...

  • 2 pokoje do remontu | Stary Mokotów I Dąbrowskiego
    1 / 15
    2 pokoje do remontu | Stary Mokotów I Dąbrowskiego

    Warszawa

    • 690 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 21 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 32,49 m², położone na 3. piętrze niskiego budynku z cegły z 1950 roku przy ul. Dąbrowskiego 81A na Starym Mokotowie. L...

  • Sprzedam Mieszkanie Gdańsk-Rudniki
    1 / 8
    Sprzedam Mieszkanie Gdańsk-Rudniki

    Gdańsk

    • 349 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe,powierzchnia 46 m,Gdańsk-Rudniki. 3 pokoje kuchnia łazienka+wc przedpokój ogrzewanie centralne Super lokalizacja 4 km do centrum Gdańska Parking p...

  • Bezczynszowe mieszkanie
    1 / 16
    Bezczynszowe mieszkanie

    Andrychów

    • 369 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz komfortowego mieszkania z niskimi kosztami oraz własnym garażem i ogródkiem? Albo spokojnego i przytulnego miejsca dla rodziny? A może jesteś inwestorem i szukasz nieruchom...

  • Mieszkanie Wiskitki,
    Mieszkanie Wiskitki,

    Wiskitki

    • 439 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MDP Partners przedstawia: Osiedle Lawendowe - nowoczesne mieszkania z ogródkiem lub balkonem | Wiskitki, powiat żyrardowski Szukasz funkcjonalnego mieszkania w spokojnej lokaliza...

  • Kawalerka | Prądnik Biały | wysoki standard
    1 / 16
    Kawalerka | Prądnik Biały | wysoki standard

    Kraków

    • 445 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 19 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    KAWALERKA PRZY UL. BOLESŁAWA CZERWIEŃSKIEGO W KRAKOWIE W DZIELNICY PRĄDNIK BIAŁY | WYSOKI STANDARD | DO WEJŚCIA | DUŻY BALKON MIESZKANIE GOTOWE POD WEJŚCIA - IDEALNE DLA PARY, SIN...

  • Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Kleczków, Reymonta Władysława
    Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Kleczków, Reymonta Władysława

    Wrocław

    • 895 186 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 16 578 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji PFRN Nr 28712 tel. [tel] *** ŚRÓDMIEŚCIE*** Dla kogo? - dla rodziny 2+1 lub 2+2 - dla rodziców, którzy szukają nieruchomości dla sw...

  • Boso po trawie i drewnie w sercu Zwycięskiej!
    1 / 16
    Boso po trawie i drewnie w sercu Zwycięskiej!

    Wrocław

    • 799 999 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Drewniana podłoga i ramy okienne to fundament tej wyjątkowej przestrzeni. Naturalne materiały budują aurę skandynawskiego spokoju w każdym z dwóch pokoi. To tutaj miejski zgiełk Zw...

  • Luksusowy apartament z loggią blisko Metra
    Luksusowy apartament z loggią blisko Metra

    Warszawa

    • 2 150 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 26 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Luksusowy, designerski apartament z pełnym wyposażeniem, loggią, komórką lokatorską i miejscem parkingowym Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 80,7 m² z przeszkloną logg...

  • Mieszkanie Wiskitki,
    Mieszkanie Wiskitki,

    Wiskitki

    • 449 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter