• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 652)
  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Żeglarzy

    Gdynia » Oksywie » ul. Żeglarzy

    • 320 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulną i zaskakująco przestronną kawalerkę położoną w Gdyni Oksywie.To miejsce, które łączy miejski komfort z otoczeniem blisko natu...

  • Mieszkanie Wrocław Wrocław-Stare Miasto, Wrocław-Stare Miasto ul....

    Wrocław » Stare Miasto » ul. Tomasza Pierwszego

    • 550 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 2- pokojowe mieszkanie w budynku z 2018 roku. We speak English, Ukrainian and Russian. Contact us and the appropriate Agent will...

  • Mieszkanie Wrocław Wrocław-Fabryczna, Gądów Mały ul. Bulwar Dedal...

    Wrocław » Fabryczna » ul. Dedala

    • 649 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - ul. Bulwar Dedala, idealne pod inwestycję lub rodziny! GOTOWE DO WPROWADZENIA - nie wymaga żadnych nakładów...

  • Mieszkanie 49,9 m² | Balkon | Nowa Sarzyna

    Nowa Sarzyna » al. Komisji Edukacji Narodowej

    • 250 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia atrakcyjne mieszkanie położone w Nowej Sarzynie – idealne dla osób poszukujących harmonii pomiędzy spokojem codziennego życia a wygo...

  • Mieszkanie Tupadły ul. Grzybiarzy

    Tupadły

    • 590 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Jastrzębia Góra - kameralna inwestycja, położona zaledwie 1 km od morza i 20 minut spacerem od plaży.Jeśli marzysz o życiu nad morzem, to ta nieruchomość jest dla Ciebie. Zostań wł...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 355 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne, komfortowe jasne , położone w spokojnej i cichej okolicy mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 44 m, położone na osiedlu Bogumiła i Barbary. Lokal posiada balk...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka, Grodzisk ul. Głębocka

    Warszawa » Białołęka » ul. Głębocka

    • 749 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m², położone na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Głębockiej 94 na warszawskiej Białołęce.Układ m...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Morenowe Wzgórze

    Gdańsk » ul. Morenowe Wzgórze

    • 1 099 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 14 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,6 m², położone na 2. piętrze budynku z windą, na kameralnym, zamkniętym osiedlu w zielonej części gdańskie...

  • Mieszkanie Tuchów, ul. Władysława Reymonta

    Tuchów » ul. Reymonta

    • 262 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 34 m² położone na 3 piętrze przy ul. Ulica Władysława Reymonta w Tuchowie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal składa się z ustawnego, jasne...

  • Funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż

    Radomsko

    • 265 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z balkonem, o powierzchni 51m2. położone w spokojnej części Radomska przy ul. Rolnej. Lokal znajduje się w bloku zarządzanym przez wspólnotę mie...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Danusi

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Danusi

    • 849 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dostępna tylko w naszym biurze !Zamieszkaj w centrum Gdańska!Przed budynkiem duży parking dla mieszkańców zabezpieczony bramą automatyczną. LOKALIZACJA:Nieruchomość położon...

  • Mieszkanie Gdańsk Letnica ul. Sucha

    Gdańsk » Letnica » ul. Sucha

    • 740 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 18 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Nowa Letnica - blisko morza!Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,73 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej...

  • REZERWACJA | Nowe budownictwo | Łagiewniki

    Kraków » Łagiewniki-Borek Fałęcki » ul. Hoffmanowej

    • 765 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 16 277 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    [REZERWACJA]Nie szukaj dalej - oferta na wyłączność!0% - Biuro nieruchomości LIVADO nie pobiera prowizji!LIVADO zaprasza do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powier...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Aleja Jana Pawła Ii

    Warszawa » Śródmieście » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 629 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy - Aleja Jana Pawła II, ŚródmieścieNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,8 m², zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy Alei Jana Paw...

  • Mieszkanie Białystok Centrum ul. Icchoka Malmeda

    Białystok » Centrum » ul. Malmeda

    • 359 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    UKŁAD: mieszkanie składa się z dwóch, nieprzechodnich pokoi, dużej kuchni, łazienki i przedpokoju z wnęką na szafę. Do mieszkania przynależy piwnica.STAN: do remontu. Wymienione zo...

  • Mieszkanie Kraków Bieńczyce, os. Strusia, Os. Strusia
    Mieszkanie Kraków Bieńczyce, os. Strusia, Os. Strusia

    Kraków

    • 699 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KRAKÓW -BIEŃCZYCE -KRAKÓW - NOWA HUTA - OS. STRUSIA - 3 POKOJE - BALKON - PO REMONCIE!!! Do zaoferowania mamy mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 43,67 m2 zlokalizowane na os. S...

  • Mieszkanie Kalisz, Stawiszyńska
    Mieszkanie Kalisz, Stawiszyńska

    Kalisz

    • 462 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 73,95 m² - Kalisz, ul. Stawiszyńska Przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w dobrze rozwiniętej części Kalisz. Lokal znajduje się na 2. kondygnacji bu...

  • Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Zielone Wzgórza
    Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Zielone Wzgórza

    Murowana Goślina

    • 515 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam bezpośrednio mieszkanie na osiedlu Zielone Wzgórza, składające się z salonu z dwoma oknami i oknem balkonowym, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki i oddzielnego WC...

  • Gliwice-3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i garażem
    Gliwice-3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i garażem

    Gliwice

    • 579 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i garażem Gliwice, ul. Wita Stwosza Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 58,23 m², po...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Głęboka
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Głęboka

    Lublin

    • 775 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 916 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 71,11m2 na parterze / z IV w kameralnym budynku z 2000 r. w Lublinie, ul. Głęboka. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój dzienny o pow...