• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 652)
  • 2 pokojowe z balkonem - Nowa huta
    2 pokojowe z balkonem - Nowa huta

    Kraków

    • 480 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    W ofercie sprzedaży- 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią oraz balkonem zlokalizowane na 3. piętrze budynku bez windy w Nowej Hucie. Nieruchomość o powierzchni ok 38 m2 składa s...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Józefa Łepkowskiego
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Józefa Łepkowskiego

    Kraków

    • 800 338 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 15 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Prądnik Czerwony Mieszkanie gotowe do odbioru Dostępne bez prowizji oraz 2% PCC w cenie dewelopera Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 51m2 położon...

  • Mieszkanie Opole Gosławice, Wiejska
    Mieszkanie Opole Gosławice, Wiejska

    Opole

    • 699 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 198 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie dwupoziomowe Świetna lokalizacja: Gosławice Unikalna aranżacja nieruchomości o powierzchni ok. 76,34m2, usytuowana w dzielnicy Opola. Nieruchomość znajduje się w kam...

  • Mieszkanie Kraków, al. 29 Listopada
    Mieszkanie Kraków, al. 29 Listopada

    Kraków

    • 900 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 17 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    | Kraków, Stare Miasto al. 29 Listopada 39 Oferujemy do sprzedaży 3- pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu przy A...

  • Jasne 2 pokojowe mieszkanie | Spół-włas
    1 / 8
    Jasne 2 pokojowe mieszkanie | Spół-włas

    Szczecin

    • 449 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,07 m², położone w Szczecinie – Niebuszewo, przy ul. Świętego Marcina. Lokal znajduje się na 2 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku...

  • Mieszkanie Leszno,
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 375 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na trzecim piętrze zadbanego bloku w Lesznie, w rejonie ulicy bliskiej centrum. Mieszkanie znajduje się na popul...

  • Mieszkanie Szczecin Słoneczne, Jasna
    Mieszkanie Szczecin Słoneczne, Jasna

    Szczecin

    • 515 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53 m, zlokalizowane przy ul. Jasnej na osiedlu Słonecznym w Szczecinie. Forma własności: spółdzie...

  • Mieszkanie na poddaszu, możliwe 4 pokoje, 64m2, Czuby, obok KUL-u
    Mieszkanie na poddaszu, możliwe 4 pokoje, 64m2, Czuby, obok KUL-u

    Lublin

    • 453 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam bezpośrednio urokliwe mieszkanie na poddaszu z balkonem, o pow. 64 m2 oraz pow. całk. 72m2. Na mieszkanie składa się duża sala z aneksem kuchennym i łazienką oraz sypialni...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, dr. Jana Piltza
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, dr. Jana Piltza

    Kraków

    • 679 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Sprzedam 2-pok mieszkanie na Ruczaju, ul Piltza, widok na zieleń z dużego balkonu Do sprzedaży oferuję ładnie wykończone 2-pok. mieszkanie usytuowane na 3.piętrz...

  • MIESZKANIE DO WPROWADZENIA
    1 / 12
    MIESZKANIE DO WPROWADZENIA

    Rybnik

    • 400 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem ponad 55 m² wysoki standard Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni ponad 55 m², gotowe do wprowadzenia. Lokal wyróżnia się...

  • Mieszkanie 31,42m2 /winda/CO miejskie/ od zaraz!
    1 / 14
    Mieszkanie 31,42m2 /winda/CO miejskie/ od zaraz!

    Zabrze

    • 229 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 7 388 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Idealna oferta na start, pod wynajem, czy dla osoby starszej (widna w bloku i wejście do klatki bezpośrednio z chodnika). Dodatkowo ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkie...

  • 1 piętro, Rybnik-Boguszowice
    1 / 9
    1 piętro, Rybnik-Boguszowice

    Rybnik

    • 199 999 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i osobną kuchnią  duże, komfortowe mieszkanie dwupokojowe z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Każdy pokój posiada oddzielne wejśc...

  • Klocki ułożone w ekstremalny azyl
    1 / 16
    Klocki ułożone w ekstremalny azyl

    Wrocław

    • 1 100 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 15 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Zapnij kask, bo to wnętrze ma tempo wyścigu downhillowego. Jesteś jak ludzik Lego, który właśnie opanował grawitację na ostatnim piętrze. Tutaj nikt nie tupie Ci nad głową, a persp...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Prądnik Czerwony, Na Barciach
    1 / 13
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Prądnik Czerwony, Na Barciach

    Kraków

    • 470 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    | Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie przy ul. Na Barciach - Prądnik Czerwony (ul. Łepkowskiego / ul. Powstańców / ul. 29 Listopada) !!...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Płaszów, Myśliwska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Płaszów, Myśliwska

    Kraków

    • 760 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Na sprzedaż gotowe do wejścia, ładne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie (50,9 m2). Nowe budownictwo (2012r.,). Parter, blok 5-cio piętrowy (winda). Ogródek. Miejsce postoj...

  • Kawalerka przy ul.Suzina na Żoliborzu-cichy parter
    1 / 16
    Kawalerka przy ul.Suzina na Żoliborzu-cichy parter

    Warszawa

    • 585 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 22 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Marzysz o życiu w sercu starego Żoliborza, w kultowej, przedwojennej okolicy? Ta wyjątkowa kawalerka o powierzchni 26,78 m2 przy ul. Suzina to prawdziwa kapsuła czasu i rzadkość na...

  • Mieszkanie w centrum Słupska 136m2
    1 / 16
    Mieszkanie w centrum Słupska 136m2

    Słupsk

    • 499 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 3 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 136,38 m², położone w samym sercu Słupska, przy ul. Wojska Polskiego. To wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjny...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Zakrzówek, Pychowicka
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Zakrzówek, Pychowicka

    Kraków

    • 1 290 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 16 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | Na sprzedaż: przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem | ul. Pychowicka | Zakrzówek | RUCZAJ Ul. Pychowicka to jedna z tych lokalizacji w Krakowie, które same w sobi...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków

    • 733 600 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 303 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Prądnik Czerwony, ul. Łepkowskiego Gotowe mieszkanie, dostępne bez prowizji oraz 2% PCC w cenie dewelopera Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45m2 poło...

  • Duża kawalerka z balkonem w świetnej lokalizacji:)
    1 / 11
    Duża kawalerka z balkonem w świetnej lokalizacji:)

    Łódź

    • 280 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Przy zakupie można wspomagać się kredytem, w tym kredytem bez wkładu własnego. O szczegóły pytaj doradcę. Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 40,7 m², zlokali...