• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 650)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Oława » ul. Jodłowa

    • 375 999 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    DOMAX DEVELOPMENT JODŁOWA Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie nieopodal Katowic
    Mieszkanie nieopodal Katowic

    Chorzów

    • 449 327 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siemianowice Śląskie

    • 362 186 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Sulechów

    • 689 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 996 450 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 274 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice » Sośnica » ul. Związkowa

    • 465 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 580 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Skarżysko-Kamienna

    • 487 983 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piła

    • 290 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piła

    • 559 705 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 884 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Lokator Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 890 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    FHU Mieczysław Jakubowski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 900 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 438 900 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Zamknięte osiedle/garaż/duży balkon 10 m2
    Zamknięte osiedle/garaż/duży balkon 10 m2

    Piaseczno

    • 670 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 991 450 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Doskonałe mieszkanie dla rodziny z dzieckiem
    1 / 6
    Doskonałe mieszkanie dla rodziny z dzieckiem

    Rumia

    • 447 361 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 10 168 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dębe Wielkie

    • 720 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 6 793 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Dorota Tyzo Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Reda

    • 496 666 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 278 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chrzanów

    • 354 750 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Reda

    • 482 815 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości