• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 650)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Oława » ul. Jodłowa

    • 353 121 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    DOMAX DEVELOPMENT JODŁOWA Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 500 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ustka

    • 599 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami Kancelaria WGN Przedstawicielstwo w Słupsku
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 798 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Sulechów

    • 849 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Osie

    • 349 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 722 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 433 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • | Luksusowe mieszkania w sercu natury Sztutowo |
    1 / 18
    | Luksusowe mieszkania w sercu natury Sztutowo |

    Sztutowo

    • 495 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 798 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Reda

    • 465 322 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 999 950 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 432 289 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sława

    • 449 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sobótka

    • 709 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 454 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Elitare Sp. zo.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje 53 m kw + miejsce postojowe w gar...

    Warszawa

    • 730 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 774 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    To przestronne narożne i słoneczne mieszkanie (pd-zach) na sprzedaż znajduje się na 5. piętrze bloku z 2004 roku. Ma 53 m² i jest w bardzo dobrym stanie do zamieszkania. Podłogi to...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Mariana Seredyńskiego

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Seredyńskiego

    • 1 545 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 15 928 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Dzięki świetnej lokalizacji blisko starówki Gdańska i ładnym wnętrzom mieszkanie jest bardzo dobrym miejscem dla osób chcących mieszkać blisko centrum, a jednocześnie z dala od tur...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 2 500 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Kalisza w pobliżu Ronda Westerplatte. Mieszkanie idealn...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Gocław

    Warszawa » Praga-Południe

    • 3 600 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe o pow.56m2, na nowoczesnym osiedlu Adria. Osiedle jest ogrodzone i strzeżone 24h. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Składa się z: - 2 pokoi, -...

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa ul. Gorczycowa

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Gorczycowa

    • 2 400 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie, 2 pokoje, Gdynia Dąbrowa - dostępne od  zaraz.Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa oraz przedszkole i szkoła.Mieszkanie składa się z salonu z ane...

  • Mieszkanie do remontu, możliwe 2 pok II p. Centrum

    Ełk » ul. Armii Krajowej

    • 235 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum Ełku.Lokal mieszkalny położony na II piętrze w kamienicy przy ulicy Armii Krajowej 46 i powierzchni 41,...