• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 650)
  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Szczepin, Braniborska
    Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Szczepin, Braniborska

    Wrocław

    • 710 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 21 516 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opiekun nieruchomości: Monika Krzysiek Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, jasnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchn...

  • Mieszkanie Ostrowiec Świętokrzyski Centrum
    Mieszkanie Ostrowiec Świętokrzyski Centrum

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 238 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Agencja HOMEserwis nieruchomości Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 prezentuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,60 m2, piętro 4/10 (winda) przy ul. Polnej w Ostrowcu Św. Mieszkan...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Stanisława Rogalskiego
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, St...

    Warszawa

    • 725 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,64 m² (powierzchnia całkowita z piwnicą: 56,64 m²), zlokalizowane przy ul. Rogalskiego 5 na warszawskim Goc...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Powstańców Śląskich, Powstańców Śląskich
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Powstańców Śląskich, Powstańców Śląski...

    Wrocław

    • 654 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Opiekun oferty: Natalia Olejnik tel.[tel] Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 52,6 m, zlokalizowane w centrum Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie S...

  • Na sprzedaż – Kraków – Os. Piastów– 2 pokoje – 37,81 m²
    1 / 11
    Na sprzedaż – Kraków – Os. Piastów– 2 pokoje – 37,81 m²

    Kraków

    • 499 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,81 m², mieszczące się na Osiedlu Piastów. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy. Dogodna lokali...

  • Dwustronne komfortowe 61m2 na parterze
    Dwustronne komfortowe 61m2 na parterze

    Czarna Białostocka

    • 405 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 61,65 m², położonego w spokojnej i zielonej części miasta Czarna Białosto...

  • 2 pokoje, parter, 44,4 m², ogród, Bolesławiec
    1 / 16
    2 pokoje, parter, 44,4 m², ogród, Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 395 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Metrohouse oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,4 m², zlokalizowane na parterze kameralnego, 2-piętrowego budynku w spokojnej i zielonej...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach 36m2
    1 / 10
    Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach 36m2

    Katowice

    • 385 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 695 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż w pełni umeblowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m², położone w Katowicach Ligocie, w spokojnej i zielonej okolicy, niedaleko Śląskiego Uniwersytetu Medyczne...

  • Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Nadodrze, Słowiańska
    Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Nadodrze, Słowiańska

    Wrocław

    • 720 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 9 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przestronne i jasne mieszkanie położone na 4 piętrze klimatycznej kamienicy w centrum Wrocławia Śródmieście. Opiekun nieruchomości: Renata Mayer tel. [tel] Układ mieszkania daje...

  • Mieszkanie Lublin Felin,
    Mieszkanie Lublin Felin,

    Lublin

    • 415 200 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Lokal inwestycyjny o pow. 41,52 m2 na 5 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: Pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 11,68...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Panoramiczna
    1 / 9
    Mieszkanie Kielce Centrum, Panoramiczna

    Kielce

    • 270 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    REZERWACJA Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 32,14 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Panoramicznej....

  • Mieszkanie Słupsk, dr. med. Kazimierza Frąckowskiego
    Mieszkanie Słupsk, dr. med. Kazimierza Frąckowskiego

    Słupsk

    • 463 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 350 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    NOWA NIŻSZA CENA ! 3 pokoje | duży balkon | po remoncie | os. Niepodległości Słupsk | ul. Frąckowskiego Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,46m (z piwnicą), położ...

  • Rozkładowe mieszkanie + 25 m2 strychu w centrum
    Rozkładowe mieszkanie + 25 m2 strychu w centrum

    Rzeszów

    • 548 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Witam Państwa serdecznie Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę zakupu wyjątkowej nieruc...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Wilda Dębiec, Św. Szczepana
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Wilda Dębiec, Św. Szczepana

    Poznań

    • 334 900 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Słoneczne i przytulne mieszkanie na poznańskim Dębcu Szukasz miejsca, które od progu wita Cię dobrą energią i naturalnym światłem? A może planujesz be...

  • M5 z możliwością szybkiego zamieszkania + BALKON!
    M5 z możliwością szybkiego zamieszkania + BALKON!

    Rybnik

    • 319 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,98 m², położone na wygodnym II piętrze w niskim, ocieplonym i wyremontowanym budynku. To propozycja dla osób, które...

  • Nowe mieszkania 50,8m2 do 90m2- Boguchwała
    1 / 7
    Nowe mieszkania 50,8m2 do 90m2- Boguchwała

    Mogielnica

    • 399 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIA JEDNO I DWUPOZIOMOWE BEZ PROWIZJI NA SPRZEDAŻ, STAN DEWELOPERSKI- GMINA BOGUCHWAŁA. DO sprzedania oferujemy mieszkania 50.82m2 na parterze i 55.43m2 na piętrze, w bloku...

  • ✅Przytulne gniazdko w Centrum miasta✅
    1 / 9
    ✅Przytulne gniazdko w Centrum miasta✅

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Jeśli szukasz wygodnego, ciepłego, przytulnego mieszkania w Centrum Warszawy, to jest to oferta dla Ciebie. Osiedle Zaprojektowane w latach 70- tych osiedle budynków, znane m.in....

  • Gdynia Centrum ul.Starowiejska 3pok. 71m2 miejsce parkingowe taras
    Gdynia Centrum ul.Starowiejska 3pok. 71m2 miejsce parkingowe tara...

    Gdynia

    • 1 349 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 19 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Słoneczne, ciche mieszkanie o powierzchni 71 m2 w Centrum Gdyni przy ul. Starowiejskiej 29. Znajduje się na ostatnim piętrze sześciopiętrowej kamienicy wyposażonej w windę. Składa...

  • 2-pokojowe mieszkanie-43m2-Radom-Glinice.
    1 / 15
    2-pokojowe mieszkanie-43m2-Radom-Glinice.

    Radom

    • 270 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 43 m² to doskonała baza do stworzenia indywidualnej aranżacji. Obecny układ obejmuje 2 pokoje, kuchnię i łazienkę, ale przestrzeń jest na tyle elastyczna,...

  • Mieszkanie Świdnica
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 616 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w stanie deweloperskim - po kapitalnym remoncie w 80 % . Tu pokazujemy tylko fragment naszej oferty. Obecnie mamy ponad 400 nieruchomości pełną bazę znajdziesz na nasz...