• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 650)
  • Mieszkanie Szczecin Gocław
    1 / 11
    Mieszkanie Szczecin Gocław

    Szczecin

    • 429 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Niepowtarzalny klimat poddasza i funkcjonalność 2 poziomów - mieszkanie, które naprawdę się wyróżnia! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z klimatem poddasza, które...

  • Skomunikowane, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie
    Skomunikowane, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie

    Gdańsk

    • 580 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Doskonale skomunikowane, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie Nieruchomość doskonale skomunikowana: najbliższy przystanek autobusowy ok. 100 m., tramwajowy 130 m., przystanek PKM Gda...

  • Mieszkanie Krosno
    Mieszkanie Krosno

    Krosno

    • 460 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie zlokalizowane na parterze nowoczesnego osiedla przy ul. Handlowej w Krośnie (okolice Leroy Merlin). Nieruchomość o powierzchni...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga-Północ, Stara Praga, Ząbkowska
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga-Północ, Stara Praga, Z...

    Warszawa

    • 1 055 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 15 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO Nietuzinkowa nieruchomość w sercu Starej Pragi przy ul. Ząbkowskiej w kamienicy z 1932 roku, która przeszła całkowitą rewitalizację w 2015.  Klimatyczn...

  • Okolice ul. Blacharskiej
    1 / 15
    Okolice ul. Blacharskiej

    Wrocław

    • 1 950 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 16 957 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 115 m² we Wrocławiu, położone przy Parku Grabiszyńskim — jednym z największych i najbardziej lubianych terenów zi...

  • 3 pokoje|Di Trevi |Balkon | Garaż | Komórka |Winda
    1 / 15
    3 pokoje|Di Trevi |Balkon | Garaż | Komórka |Winda

    Wrocław

    • 880 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 14 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Komfortowe 3 pokoje | Di Trevi | Balkon | 2 miejsca postojowe | Komórka | Winda Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 59,08 m², położone na cenionym osiedlu...

  • Mieszkanie Turka gm. Wólka,
    Mieszkanie Turka gm. Wólka,

    Turka

    • 632 200 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 035 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż ! Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem - Turka (okolice Lublina) Na sprzedaż nowoczesne, zadbane mieszkanie o powierzchni 63,22 m², położone n...

  • Rozkładowe mieszkanie z działką blisko Centrum!!!!
    1 / 16
    Rozkładowe mieszkanie z działką blisko Centrum!!!!

    Świdwin

    • 285 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Lubisz mieć wszędzie blisko? Marzysz o działce przy mieszkaniu w mieście ? Mam idealne rozwiązanie!!! W ofercie mieszkanie położone na 1 piętrze w kamienicy o pow. użytkowej 67,7...

  • Mieszkanie 3 pokojowe Warszawa Ursus
    1 / 3
    Mieszkanie 3 pokojowe Warszawa Ursus

    Warszawa

    • 815 400 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 15 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 53,29 m², zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy – Ursusie. Nieruchomość znajduje się w niskim,...

  • Bezczynszowe Nowe Parterowe, duża działka
    Bezczynszowe Nowe Parterowe, duża działka

    Wronki

    • 425 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 5 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Kupujący nie płaci prowizji!! Gotowe mieszkanie, zapraszamy Nowa inwestycja w Koźmin okolice Wronki Bliżniak parterowy z poddaszem, nieużytkowym około 24m2 Dach - dwuspadowy, de...

  • Nowoczesne mieszkanie z ogromnym tarasem
    1 / 10
    Nowoczesne mieszkanie z ogromnym tarasem

    Pruszków

    • 750 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Nowoczesne mieszkanie z ogromnym tarasem – Pruszków | 40 m² + 44 m² taras | komórka lokatorska Szukasz stylowego mieszkania z charakterem i przestrzenią do życia (i relaksu na świ...

  • 3 pokoje komórka 2 miejsca postojowe 2 balkony
    1 / 13
    3 pokoje komórka 2 miejsca postojowe 2 balkony

    Wrocław

    • 631 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie z 2025 roku | 3 pokoje | 2 balkony | klimatyzacja | brak czynszu | Lipa Piotrowska Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na kameralnym osiedlu zabudowy...

  • Mieszkanie dla tych, którzy chcą więcej
    Mieszkanie dla tych, którzy chcą więcej

    Olecko

    • 460 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 4 510 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    PRZESTRZEŃ, KTÓRA DAJE WOLNOŚĆ - 102 m² W CENTRUM OLECKA, BEZ CZYNSZU Są nieruchomości, które od pierwszej chwili dają poczucie komfortu, niezależności i domowego klimatu. To miesz...

  • 1 / 3
    Mieszkanie - Częstochowa

    Częstochowa

    • 92 400 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 2 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIESyndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert udział 1/2 w prawie własności do...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 309 973 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 11 481 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.10u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zest...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 357 778 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 842 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 2.22u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zest...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 329 197 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.6u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zesta...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 414 348 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek C - Lokal mieszkalny nr 13.105, loggia: 2,72 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o stan...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 351 220 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 644 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.5u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zesta...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 334 159 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 2.24u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zest...