• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 650)
  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 971 125 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 26 247 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    0% prowizji, Etap inwestycji oddany do użytkowania. Budynek B2, lokal: B2_152, loggia: 3,4 m, zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 108 845 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 35 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji. Gotowa inwestycja APARTAMENT C8.12, balkon: 6,09 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie n...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 974 775 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 37 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    0% prowizji. Gotowa inwestycja APARTAMENT C9.7, balkon: 5,47 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 412 141 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 34 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, APARTAMENT C3.2(U), taras: 11,21 m, ogródek: 6,31 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, info...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 825 430 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 32 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Gotowa inwestycja APARTAMENT C4.4(U), balkon: 11,67 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie...

  • Mieszkanie Kartuzy ul. Prokowska

    Kartuzy » ul. Prokowska

    • 625 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 575 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Słoneczne 2 pokoje na zamkniętym Osiedlu Na Stoku - KartuzyNa sprzedaż wyjątkowo przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,24 m², zlokalizowane w nowszym budownictwie prz...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 1 117 524 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 25 989 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    0% prowizji, Etap inwestycji oddany do użytkowania. Budynek B2, lokal: B2_155, loggia: 2,6 m, zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 3 328 616 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 23 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 r. Budynek apartamentowy B1, lokal: B1_30, 2 x loggia: 13,40 m + 9,4 m, zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe info...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 977 850 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 37 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji. Gotowa inwestycja APARTAMENT C8.3, taras: 9,72 m, ogródek: 30,31 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 3 240 744 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 22 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 r. Budynek apartamentowy B1, lokal: B1_24, 2 x loggia: 13,40 m + 9,4 m, zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe info...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 859 281 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 26 853 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    0% prowizji, Etap inwestycji oddany do użytkowania Budynek B2, lokal: B2_154, loggia: 2,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na st...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 982 770 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 37 799 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    0% prowizji. Gotowa inwestycja APARTAMENT C8.7, balkon: 5,47 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 841 310 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 32 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji. Gotowa inwestycja APARTAMENT C4.7(U), balkon: 11,67 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie...

  • Mieszkanie 51,4 m2 | Sprzedaż | Ciechanów, centrum

    Ciechanów » ul. Batalionów Chłopskich

    • 239 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 687 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,4 m2 na czwartym (ostatnim) piętrze w centrum Ciechanowa przy ul. Batalionów Chłopskich 21, osiedle Aleksandrówka. NIERUCHOMOŚĆ OB...

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa ul. Paprykowa

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Paprykowa

    • 579 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie mieści się w nietypowej zabudowie - budynek 3 piętrowy, zadbany, ocieplonym, klatka schodowa po remoncie w 2023 r, zabezpieczona domofonem. Wyjątkowo duża komórka 17,...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 999 990 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 38 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    0% prowizji. Gotowa inwestycja APARTAMENT C8.11, balkon: 5,47 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 405 645 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 34 285 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji. Gotowa inwestycja APARTAMENT C6.2(U), taras: 6,65 m, ogródek: 3,66 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacj...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 802 636 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 32 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, APARTAMENT C7.4(U), balkon: 11,67 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standar...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 699 245 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 33 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, APARTAMENT C8.5(U), balkon: 6,08 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standard...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 493 220 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 33 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji. Gotowa inwestycja APARTAMENT C8.1, taras: 12,73 m, ogródek: 10,43 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja...