• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 650)
  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 3 108 283 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 22 045 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 r. Budynek apartamentowy B1, lokal: B1_6, loggia: 9,4 m, 2 ogródek: 113 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe in...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 699 245 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 33 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Gotowa inwestycja APARTAMENT C9.5, balkon: 6,08 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 990 765 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 38 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    0% prowizji. Gotowa inwestycja APARTAMENT C9.11, balkon: 5,47 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na...

  • Mieszkanie Katowice Brynów ul. Władysława Orkana

    Katowice » Brynów-Zgrzebnioka » ul. Orkana

    • 515 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 729 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w Katowickim BrynowieLOKALIZACJA:Katowicki Brynów łączy spokój zielonej, kameralnej okolicy z bardzo dobrą komunikacją -...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. al. Mikołaja Kopernika

    Olsztyn » al. Kopernika

    • 430 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Chata w Kwadracie ma przyjemność zaproponować do sprzedaży przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze, zlokalizowane przy ul. Kopernika w Olsztynie. Idealne dla rodziny, par...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Władysława Iv

    Gdynia » Śródmieście » ul. Władysława IV

    • 559 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Ulica Władysława IV to jeden z najbardziej rozpoznawalnych adresów Śródmieścia Gdyni miejsce, w którym nowoczesne miasto spotyka się z nadmorsk...

  • Mieszkanie z ogródkiem | bezczynszowe 57 m²

    Rzeszów

    • 659 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 562 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Miejskiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Kolejowa

    Warszawa » Wola » ul. Kolejowa

    • 5 500 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Jeżeli szukają Państwo nowoczesnego apartamentu w nowym budownictwie i świetnej lokalizacji - nasza oferta na pewno przypadnie Wam do gustu!Proponujemy trzypokojowe mieszkanie znaj...

  • Mieszkanie Kraków Swoszowice

    Kraków » Swoszowice

    • 5 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia komfortowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 108 m², położony w zielonej i prestiżowej części Krakowa - Swoszowice. Nieruchomość znajduje się w kameraln...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, ul. Grójecka

    Warszawa » Ochota » ul. Grójecka

    • 890 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 16 793 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Komfortowe 2 pokoje /53,9 m/ w Triton Park - Ochota | Balkon | Garaż | Ciche patioNa sprzedaż komfortowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 53,9 m², zlokalizowany przy ul. Gróje...

  • Mieszkanie Gliwice Stare Gliwice rynek pierwotny ul. Dickensa

    Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 690 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 8 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola D...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 626 675 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 32 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania APARTAMENT C13.6(U), balkon: 11,67 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informa...

  • Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 425 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 328 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam Duże ustawne mieszkanie w Centrum Gliwic (Powstańców Warszawy) w zadbanej kamienicy z prywatnym parkingiem. Mieszkanie nadaje się do remontu z ogromnym potencjałem...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 662 960 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 33 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania APARTAMENT C13.1(U), taras: 24,90 m, ogródek: 30,79 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z in...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 392 360 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 34 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania APARTAMENT C13.2(U), taras: 10,59 m, ogródek: 7,44 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inw...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 874 559 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 37 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania APARTAMENT C11.1, taras: 17,2 m, ogródek: 40,82 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwesty...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 817 325 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 33 043 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania APARTAMENT C14.7, balkon: 11,67 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 425 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 35 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania APARTAMENT C13.5(U), balkon: 9,52 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informac...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 784 115 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 35 683 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania APARTAMENT C11.4, balkon: 11,67 m, m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja...

  • Mieszkanie Ustroń ul. Kamieniec

    Ustroń » ul. Kamieniec

    • 895 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 14 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wyobraź sobie poranki z aromatem kawy unoszącym się nad zielonymi wzgórzami i wieczory, w których ciszę przerywa jedynie szum buków Właśnie tutaj, w sercu malowniczego Ustronia, cz...