• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 650)
  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 473 597 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek C - Lokal mieszkalny nr 14.112, loggia: 2,09 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawie...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 329 572 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.2u, loggia: 5,64 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standa...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 848 610 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 10 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 3.35 ( z widokiem na rzekę ), taras: 91,83 m szczegółowe informacje o inwestyc...

  • 0%, gotowa inwest. deweloperska- Bydgoszcz Wyżyny

    Bydgoszcz » Wyżyny » ul. Bohaterów Kragujewca

    • 439 796 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    0% prowizji. inwestycja oddana do użytkowania !! Lokal mieszkalny nr A.24 - balkon: 3,oo m Szczegółowy opis inwestycji (m.in. info o standardzie oraz zestawienie dostępnych miesz...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 332 376 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 11 080 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.13u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zest...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 448 910 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B - Lokal mieszkalny nr 10.78, loggia: 2,09 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawien...

  • 0%, gotowa inwest. deweloperska- Bydgoszcz Wyżyny

    Bydgoszcz » Wyżyny » ul. Bohaterów Kragujewca

    • 556 677 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 309 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji. inwestycja oddana do użytkowania !! Lokal mieszkalny nr A.01 - ogródek: 46,48 m Szczegółowy opis inwestycji (m.in. info o standardzie oraz zestawienie dostępnych mie...

  • 0%, gotowa inwest. deweloperska- Bydgoszcz Wyżyny

    Bydgoszcz » Wyżyny » ul. Bohaterów Kragujewca

    • 535 491 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji. inwestycja oddana do użytkowania !! Lokal mieszkalny nr D.82 - balkon: 3,oo m Szczegółowy opis inwestycji (m.in. info o standardzie oraz zestawi...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 318 103 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 2.26u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zest...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 462 162 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 629 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 3.36u, loggia: 7,38 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o stand...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 842 160 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 11 537 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek C - Lokal mieszkalny nr 16.128, loggia: 2,72 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o stan...

  • Mieszkanie Gdańsk Aniołki ul. Mariana Smoluchowskiego

    Gdańsk » Aniołki » ul. Smoluchowskiego

    • 945 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 17 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowe, stylowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska-  Aniołki- tuż przy Gdański Uniwersytet Medyczny, to idealna pro...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 328 377 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.7u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zesta...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 772 700 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B - Lokal mieszkalny nr 16.126, loggia: 2,72 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o stan...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 387 409 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.9u, taras: 16,25 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standa...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 905 855 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 12 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 3.34, taras: 151,86 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o stand...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 837 500 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 5.46, loggia: 7,38 m, taras: 51,23 m [ z widokiem na rzekę ] szczegółowe informacje o inwestycji (...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 333 340 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 495 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 2.23u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zest...

  • 0%, deweloperskie apartamenty nad Brdą

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fordońska

    • 1 244 500 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 13 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek C - Lokal mieszkalny nr 16.129, dwie loggie: 2,22 m + 14,06 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m....

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Huby ul. Łódzka

    Wrocław » Krzyki » ul. Łódzka

    • 715 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ul. Łódzka Nowoczesne, bardzo ładne, po gruntownym remoncie dwupokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie o pow. 52,10 mkw. z balkonem w bloku z 1961 roku z ładnym widokiem na...