• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 650)
  • Mieszkanie Opalenica, 3 Maja
    Mieszkanie Opalenica, 3 Maja

    Opalenica

    • 500 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ulicy 3 Maja, w Opalenicy (powiat nowotomyski). Miejscowość położ...

  • Mieszkanie 3 pokoje, 1 piętro, blok, balkon
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokoje, 1 piętro, blok, balkon

    Namysłów

    • 346 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Biuro Freedom Nieruchomości Namysłów zaprasza do zakupu mieszkania 3 pokojowego mieszczącego się na 1 PIĘTRZE w bloku z balkonem w Namysłowie. Lokal mieszkalny o pow. 48 m2 składa...

  • Furmańska  3 pokoje  dla rodziny lub inwestora
    1 / 8
    Furmańska 3 pokoje dla rodziny lub inwestora

    Lublin

    • 549 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania z potencjałem inwestycyjnym lub stabilną lokatą kapitału? Ta nieruchomość to świetna okazja w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Lublinie. Położenie...

  • Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie, Stara Ochota
    Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie, Stara Ochota

    Warszawa

    • 1 085 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 16 954 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ZDJĘCIA POGLĄDOWE PRZESYŁAMY DROGĄ MAILOWĄ NA ŻYCZENIE ZAINTERESOWANYCH OSÓB Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego mieszkania na sprzedaż przy ul. Barskiej...

  • Komfortowe 45m² w sercu malowniczego Supraśla
    1 / 11
    Komfortowe 45m² w sercu malowniczego Supraśla

    Supraśl

    • 350 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 45,20 m², położonego w malowniczym Supraślu jednym z najbardziej urokliw...

  • 4 pokoje 89 m² z windą i parkingiem – Gdańsk
    1 / 15
    4 pokoje 89 m² z windą i parkingiem – Gdańsk

    Gdańsk

    • 1 199 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 13 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 89 m² przy ul. Budapesztańskiej 19 w Gdańsku, na osiedlu Słoneczniki w Pieckach-Migowie. Mieszkanie jest gotowe do za...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, Stare Włochy, Solipska
    Mieszkanie Warszawa Włochy, Stare Włochy, Solipska

    Warszawa

    • 1 170 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 25 435 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. [tel] Dwupokojowy, nowo wykończony, w pełni wyposażone apartament o powierzchni 46,9 m2 z TARASEM 50 M2! Podstawowe informacje: Z przyjemnoś...

  • Mieszkanie Lesko
    Mieszkanie Lesko

    Lesko

    • 352 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 11 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 32 m², położone przy ul. Bieszczadzkiej na cenionym osiedlu Dolina Sanu w Lesku. Lokal znajduje się na II piętr...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście,
    Mieszkanie Lublin Śródmieście,

    Lublin

    • 450 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 10 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecam zakup 2 pokojowego mieszkanie położonego na drugim piętrze  w kamienicy przy ul. Okopowej w centrum  Lublina. Na powierzchnię 44,80 m2 składają się: Dwa pokoje o pow. 12m2...

  • Mieszkanie Wodzisław Śląski
    Mieszkanie Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 319 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Przemysława. Lokal o powierzchni 52,76 m2 znajduje się na 6 piętrze w 8 piętrowym bloku. Do...

  • 49,7 m² po remoncie  3 pokoje  do wprowadzenia
    1 / 16
    49,7 m² po remoncie 3 pokoje do wprowadzenia

    Pabianice

    • 385 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    16.05.2026r. od godziny 10:00 - zapraszamy na dzień otwarty. Zadzwoń i zarezerwuj termin dla siebie!  To mieszkanie pojawia się dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz ! Są momen...

  • Mieszkanie Suwałki, Klonowa
    Mieszkanie Suwałki, Klonowa

    Suwałki

    • 289 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż 2-pokojowe...

  • Komfortowe mieszkanie w centrum  Wysoka jakość
    1 / 16
    Komfortowe mieszkanie w centrum Wysoka jakość

    Kielce

    • 499 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w centrum miasta ul. Astronautów Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, przy ul. Astronautów. Nierucho...

  • Mieszkanie Gdańsk do remontu
    1 / 3
    Mieszkanie Gdańsk do remontu

    Gdańsk

    • 299 990 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 pokoje | 38,75 m² | parter | Gdańsk Górki Zachodnie | do remontu Cena: 299990 zł Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,75 m² położone na parterze w spokojnej i zielonej części...

  • Sprzedam m5
    Sprzedam m5

    Zabrze

    • 460 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam m5 2 pokoje na południe z balkonem 2 pokoje na północ z osobno łazienka i osobno WC i kuchnia pełna własnosc gruntu z kw opłaty do wspólnoty mieszkaniowej ogrzewanie z...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 9
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 225 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim w dzielnicy Śródmieście. To bardzo dobrze skomunikowana c...

  • Mieszkanie Wrocław gm. Wrocław-Krzyki Krzyki, Wojszyce
    Mieszkanie Wrocław gm. Wrocław-Krzyki Krzyki, Wojszyce

    Wrocław

    • 620 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kompletnie  - wykonano nowe ściany, wylewki, instalacje, okna, elewację, dach oraz klatki schodowe. Niska, kameralna zabudowa oraz sąsiedztwo nie...

  • Mieszkanie przy Szkolna 2A - Gołdap
    1 / 15
    Mieszkanie przy Szkolna 2A - Gołdap

    Gołdap

    • 230 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w odremontowanej kamienicy – Gołdap, ul. Szkolna 2A Funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 56,36 m², usytuowane na pierwszym piętr...

  • Przestrzeń, światło i komfort – 48,6m²
    1 / 11
    Przestrzeń, światło i komfort – 48,6m²

    Włocławek

    • 269 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni, prywatności i jednocześnie znajduje się w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Na sprze...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku
    Mieszkanie Kielce Na Stoku

    Kielce

    • 525 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO U NAS! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie os. Na Stoku balkon loggia, 70 m2, 1 piętro 7500 zł/m2...