• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 650)
  • Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem

    Częstochowa » Częstochówka-Parkitka » ul. Mazowiecka

    • 739 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 8 695 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i zieloną strefą relaksu | Parkitka, CzęstochowaNa sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, jasne i komfortowe mieszkanie położone w jednej z n...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Gocław ul. Floriana Znaniecki...

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Znanieckiego

    • 1 490 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 10 493 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Przestronne mieszkanie 141,6 m² z możliwością podziału na kilka lokali | GocławNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 141,6 m² położona na warszawskim Gocławiu. Lokal dzi...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Marii Konopnickiej

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Konopnickiej

    • 579 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wygodne mieszkanie w świetnej lokalizacji Gdańsk-Wrzeszcz , gotowe do wprowadzenia. Idealne mieszkanie dla studentów lub młodej rodziny.Najważniejsze atuty nieruchomości:- mieszkan...

  • Mieszkanie Gdańsk Kowale ul. Stylowa

    Gdańsk » ul. Stylowa

    • 1 150 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 10 551 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie wykończone na wysoki standard, duży salon ok 37m2, możliwość wydzielenia 4 pokoi, garaż dwustanowiskowy, mieszkanie nowe- nikt jeszcze nie mieszkał!LOKALIZACJA:Nowoczesn...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Skierniewicka

    Warszawa » Wola » ul. Skierniewicka

    • 15 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 12 piętro

    Do wynajęcia funkcjonalny apartament na Woli o powierzchni 85m2 na 12.piętrze z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Luksusowy, nowoczesny apartament wykończony z najwyższej jako...

  • niezamieszkałe po generalnym remoncie, parter

    Rzeszów » ul. Boruty

    • 525 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - na sprzedaż, usytuowane przy ul. Gen. Mieczysława Boruty-Spiechowicza w Rzeszowie.Ce...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Lawendowe Wzgórze

    Gdańsk » ul. Lawendowe Wzgórze

    • 2 600 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE z miejscem parkingowym w cenie.NAJEM OKAZJONALNY - minimalny okres najmu - 12 miesięcy.Wynajmę umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD dwupokojowe MIESZKANIE o pow. 38m2, p...

  • Na sprzedaż ekskluzywne mieszkanie w Dzierżoniowie

    Dzierżoniów

    • 930 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 13 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,79 m², położone przy ul. Kolejowej w Dzierżoniowie, na terenie zamkniętego i zadbanego osiedla z placem...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo ul. Świerkowa

    Gdynia » Orłowo » ul. Świerkowa

    • 3 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem oferowane jest funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 52,5 m², położone na drugim piętrze w kameralnej, cichej kamienicy w jednej z najbardziej cenionych dzielnic...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 2 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dostępne od 1 Lipca Oferujemy na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na Nowym Zawiszowie . Całość to 42,99m2 komunikacja łazienka z wc sypialnia salon z aneksem kuchennym...

  • Mieszkanie Bolszewo ul. Zamostna

    Bolszewo » ul. Zamostna

    • 490 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Bolszewo, ul. Zamostna (Osiedle Kasztanowe)Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 54,7 m², położone na I piętrze w 3-pięt...

  • 1 / 4
    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe – Osiedle Złote

    Dzierżoniów

    • 235 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 41,75 m², położone na spokojnym i dobrze skomunikowanym Osiedlu Złotym w Dzierżoniów. Lokal składa się z: d...

  • Mieszkanie Gdańsk Zakoniczyn ul. Wacława Kłoczkowskiego

    Gdańsk » ul. Kłoczkowskiego

    • 445 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka z ogrodem | 33,10 m² | Gdańsk Zakoniczyn | ZieleńNa sprzedaż przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33,10 m², położona na parterze w 3-piętrowym budynku z 200...

  • Mieszkanie Łomża ul. Zawadzka

    Łomża » ul. Zawadzka

    • 2 200 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny styl z wygodą i doskonałą lokalizacją ? Ten 44,79 m apartament na ul. Zawadzkiej 54 to idealna propozycja właśnie dla Ciebie....

  • Mieszkanie Chorzów ul. Dworcowy

    Chorzów » pl. Dworcowy

    • 790 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 7 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, 3 pokojowy apartament który docenią osoby lubiące niebanalne wnętrza i wyrazisty styl.LOKALIZACJA:Największym atutem lokalizacji prz...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Południe ul. Olimpijska

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Olimpijska

    • 640 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS!LOKALIZACJA: nieruchomość znajduje się na osiedlu położonym w południowej dzielnicy Gdańska jaką są Łostowice. Miejsce to jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum ora...

  • Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie

    Łódź » ul. Traktorowa

    • 289 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie | 37,3 m² | ul. Traktorowa | gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu lub bez dodatkowych...

  • Przetarg

    Lubań » ul. Graniczna

    • 269 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Lubań, dnia 23 kwietnia 2026 rokuGGNiR.6840.8.10.2022O G Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 37 ust.1, art. 38 ust.1, ust.2, art. 40 ust.1 pkt 1), ust.3 ustawy z dnia 21 sierpnia 199...

  • Mieszkanie Szczecin, ul. Kapitańska

    Szczecin » ul. Kapitańska

    • 706 300 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 4 617 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    PREZYDENT MIASTA SZCZECINogłaszaPRZETARG USTNY NIEOGRANICZONYna sprzedaż gminnego lokalu mieszkalnego wraz z udziałem w częściach wspólnych budynkui udziałem w nieruchomości grunto...

  • Mieszkanie Jedlina-zdrój, ul. Wałbrzyska

    Jedlina-Zdrój » ul. Wałbrzyska

    • 170 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jedlina-Zdrój, dnia 24.04.2026 r.GPM.6840.44.2024WYCIĄGZ OGŁOSZENIA O PRZETARGUB U R M I S T R Z M I A S T A J E D L I N A-Z D R Ó Jogłasza V przetarg ustny nieograniczony na s...