• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 650)
  • Mieszkanie Szczecin, ul. Kaszubska

    Szczecin » ul. Kaszubska

    • 645 300 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    PREZYDENT MIASTA SZCZECINogłaszaPRZETARG USTNY NIEOGRANICZONYna sprzedaż gminnego lokalu mieszkalnego wraz z udziałem w częściach wspólnych budynkui udziałem w nieruchomości grunto...

  • 1 / 4
    Lokal mieszkalny w centrum Dziwnowa, blisko plaży

    Dziwnów » ul. Parkowa

    • 500 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Lokal mieszkalny w centrum Dziwnowa, blisko plaży, w sąsiedztwie parku. Na sprzedaż lokal położony w atrakcyjnej nadmorskiej lokalizacji – Dziwnów, zaledwie 120 metrów od plaży.Ide...

  • 3-pokojowe mieszkanie – Szczecin, ul. Cegłówka

    Szczecin » ul. Cegłówka

    • 349 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,76 m², zlokalizowane na wysokim parterze w kameralnym, dwupiętrowym budynku, w cichej i spokojnej okolicy...

  • Mieszkanie Lubań, ul. Jarosława Dąbrowskiego

    Lubań » ul. Dąbrowskiego

    • 312 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 3 671 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Lubań, dnia 05 maja 2026 rokuGGNiR.6840.8.6.2024O G Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 39 ust.2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2026 roku, p...

  • Mieszkanie do remontu-centrum Oleśnicy!

    Oleśnica » ul. Listopada

    • 295 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią z rynku wtórnego o powierzchni mieszkalnej 41,10 m2.Mieszkanie zlokalizowane w centrum Oleśnicy przy ul. 11 Listopad...

  • Komfort, przestrzeń i spokój w Płoni

    Szczecin » ul. Przyszłości

    • 629 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Prestiżowy apartament z widokiem na zieleń.Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie ponadprzeciętną funkcjonalność z kojącym sąsiedzt...

  • Loftowy apartament 87,53 m²| taras |Przecław

    Szczecin » ul. Cukrowa

    • 837 900 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 9 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w okolicy Szczecina – w dynamicznie rozwijającym się Przecławiu. To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej prze...

  • Przetarg - ul. Warszawska 4

    Lubań » ul. Warszawska

    • 130 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 2 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Lubań, dnia 24 kwietnia 2026 rokuGGNiR.6840.8.3.2024O G Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 39 ust.2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2026 rok...

  • 2 pokojowe mieszkanie | 2 km od Śródmieścia

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Trakt św. Wojciecha

    • 349 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    TYLKO U NASSzukasz mieszkania w dobrej cenie blisko centrum Gdańska? Sprawdź naszą najnowszą ofertę!Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone w Gdańsku przy u...

  • Mieszkanie Szczecin, ul. Księcia Bogusława X

    Szczecin » ul. Bogusława

    • 671 260 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 4 506 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Słoneczne Mieszkanie 48m² Tuchola

    Tuchola » ul. Warszawska

    • 239 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej wygodnych lokalizacji w Tuchola – przy ul. Warszawskiej. To propozycja dla osób, które cenią sobie dostęp do peł...

  • Mieszkanie Szczecin, ul. Kaszubska

    Szczecin » ul. Kaszubska

    • 793 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 4 287 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Szczecin, ul. al. Bohaterów Warszawy

    Szczecin » al. Bohaterów Warszawy

    • 500 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 5 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    PREZYDENT MIASTA SZCZECINogłaszaTRZECI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONYna sprzedaż gminnego lokalu mieszkalnego wraz z udziałem w częściach wspólnych budynkui udziałem w nieruchomości...

  • Mieszkanie Pelplin, ul. Sambora

    Pelplin » ul. Sambora

    • 92 230 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 1 708 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    RPŚ.680.5.2026.KRPelplin, 20 kwietnia, 2026 r.O G Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 30 ust. 2 pkt. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2025 r. po...

  • Oleśnica – sprzedaż udziału 1/4; 4 pokojowe

    Oleśnica

    • 299 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta skierowana do klientów gotówkowychOleśnica – sprzedaż udziału 1/4, 4‑pokojowe mieszkanie 62 m² w 4 lokalowej kamienicy.Szukasz komfortowej przestrzeni w świetnie skomuniko...

  • Mieszkanie świdnik, ul. Niepodległości

    Świdnik » ul. Niepodległości

    • 325 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Burmistrz Miasta Świdnikogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony1. Na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 12 o powierzchni użytkowej 49,30 m2, położonego na III piętrze w budynku m...

  • Mieszkanie Szczecin, ul. Małopolska

    Szczecin » ul. Małopolska

    • 617 600 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 4 609 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• 1 / 4
    Mieszkanie Koszalin, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego

    Koszalin » rondo Rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 120 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 6 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    OGŁOSZENIE O PRZETARGUWIiN-II.7740.1.2025.MM p.o. Dyrektora Wydziału Inwestycji i Nieruchomości Urzędu MarszałkowskiegoWojewództwa Zachodniopomorskiego działając na podstawie pełn...

  • Mieszkanie Szczecin, ul. Bolesława Krzywoustego

    Szczecin » ul. Bolesława Krzywoustego

    • 487 500 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Komfortowe, jasne z 34m ² tarasem i biokominkiem

    Kraków » Bronowice

    • 1 289 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 20 461 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m² (72 po podłodze), położone na kameralnym osiedlu w jednej z najbardziej cenionych części Krak...