• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 650)
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 402 059 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 402 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Luboń » al. Jana Pawła II

    • 354 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rumia

    • 415 830 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 846 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Oława » ul. Jodłowa

    • 497 076 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    DOMAX DEVELOPMENT JODŁOWA Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pruszków

    • 646 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 9 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Głobino

    • 459 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Osie

    • 349 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 470 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Oława » ul. Jodłowa

    • 419 244 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    DOMAX DEVELOPMENT JODŁOWA Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mielno

    • 583 440 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 586 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 514 800 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lubartów

    • 434 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Reda

    • 880 959 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 9 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 260 801 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 28 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 324 576 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 11 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dobrzeń Wielki

    • 449 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 308 014 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 29 067 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Idealne jako pierwsze mieszkanie
    1 / 6
    Idealne jako pierwsze mieszkanie

    Rumia

    • 283 616 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Bardzo ładne mieszkanie dla rodziny
    1 / 6
    Bardzo ładne mieszkanie dla rodziny

    Rumia

    • 616 040 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Oferta z potencjalnymi najemcami, Kawalerka w cent
    1 / 5
    Oferta z potencjalnymi najemcami, Kawalerka w cent

    Gliwice

    • 245 437 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 13 636 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości