• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 652)
  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 11
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 279 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    W NISKIM BLOKU NA 1 PIĘTRZE MIESZKANIE 2 POKOJOWE – GÓRCZYN LOKALIZACJA: Nieruchomość zlokalizowana lubianej i cieszącej się dużą popularnością dzielnicy – Górczyn (ul. Wróblewski...

  • Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe - Debrzno.
    1 / 16
    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe - Debrzno.

    Debrzno

    • 269 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,30 m2 ,położone w centrum miejscowości Debrzno, województwo pomorskie, powiat człuchowski, w dobrze skomunikowanej i spokojnej lokalizacji....

  • Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Gołaśka
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Gołaśka

    Kraków

    • 835 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 13 468 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone w dobrze skomunikowanej i zielonej części Krakowa - Wola Duchacka, ul. Gołaśka. Mieszkanie znaj...

  • Mieszkanie Siedlce, ul. Wyszyńskiego
    Mieszkanie Siedlce, ul. Wyszyńskiego

    Siedlce

    • 746 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 100 m², położonego na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Wyszyńskiego. To doskonała propozy...

  • Najtańsze mieszkanie w Pruszczu gdańskim
    1 / 3
    Najtańsze mieszkanie w Pruszczu gdańskim

    Straszyn

    • 320 532 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 29 m², położone w spokojnej części Straszyna Mieszkanie składa się z: jasnego, ustawnego pokoju dziennego z wyjści...

  • eleganckie mieszkanie do zamieszkania
    1 / 15
    eleganckie mieszkanie do zamieszkania

    Warszawa

    • 2 065 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 30 368 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży eleganckie mieszkanie położone przy ul. Zdziechowskiego 10 w inwestycji Holm House dewelopera Skanska. Nieruchomość położona w doskonałym punkcie komunikacy...

  • Mieszkanie Wawrów
    1 / 13
    Mieszkanie Wawrów

    Wawrów

    • 579 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Z OGRÓDKIEM | 2-POKOJOWE | NOWE BUDOWNICTWO | OS. MOJE BERMUDY LOKALIZACJA: Nieruchomość położona na nowoczesnym osiedlu Moje Bermudy w Wawrowie – tuż przy granicy Gorzowa Wielkop...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wołoska
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 1 650 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament 88,5 m² z 3 sypialniami i balkonami 9,5m2 i 4,5m2 Standard Premium | 0% PCC | Bez Prowizji | Inwestycja w Styl Życia Odkryj miejsce, gdzie wielkomiejski szyk...

  • Kawalerka przy uL.Suzina na Żoliborzu z dużą piwnicą
    1 / 2
    Kawalerka przy uL.Suzina na Żoliborzu z dużą piwnicą

    Warszawa

    • 585 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 21 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka o powierzchni 26,78 m2 przy ul. Suzina, odpowiednia jako pierwsze mieszkanie, dla osoby starszej a także dla inwestora. Mieszkanie znajduje się w przedwojennej kamienic...

  • Mieszkanie Głogów,
    Mieszkanie Głogów,

    Głogów

    • 303 996 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na drugim piętrze w nowym budownictwie w Głogowie, w rejonie...

  • Sprzedam mieszkanie w centrum Szczecina
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie w centrum Szczecina

    Szczecin

    • 399 999 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Lokalizacja [url] Powierzchnia: 36 m² Liczba pokoi: 2 Piętro: 4 z 5 Typ budynku: blok z 1970 roku Forma własności: spółdzielcze własnościowe (bez księgi wieczystej) Stan: Po...

  • DO SPRZEDANIA MIESZKANIE 2-POKOJOWE 47.32 M2 W ELBLĄGU, UL. ŁĘCZYCKA
    1 / 2
    DO SPRZEDANIA MIESZKANIE 2-POKOJOWE 47.32 M2 W ELBLĄGU, UL. ŁĘCZY...

    Elbląg » ul. Łęczycka

    • 347 802 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 401 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 306 858 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 29 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 542 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 16 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 350 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 933 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Niepołomice 3 pokoje kredyt z dopłatami rządowymi!
    1 / 15
    Niepołomice 3 pokoje kredyt z dopłatami rządowymi!

    Niepołomice

    • 599 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zielęcice

    • 541 320 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 846 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 402 059 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 402 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Luboń » al. Jana Pawła II

    • 354 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rumia

    • 415 830 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 846 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości