• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • Mieszkanie nawynajem
    1 / 4
    Mieszkanie nawynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 800 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Słoneczne mieszkanie w niskim kameralnym bloku! 1800 zł 4 368 zł/m² Obsługa zdalna Obsługa zdalna Szczegóły ogłoszenia Powierzchnia 57 m² Forma własności pełna własność Liczba...

  • Mieszkanie Trzebień gm. Bolesławiec,
    1 / 15
    Mieszkanie Trzebień gm. Bolesławiec,

    Trzebień

    • 250 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 3 049 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Domo Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem, garażem oraz pomieszczeniami gospodarczymi w miejscowości Trzebień k. Bol...

  • Mieszkanie 55 m2 na sprzedaż
    1 / 7
    Mieszkanie 55 m2 na sprzedaż

    Skawina

    • 545 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    *BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO* Biuro nieruchomości Multidom prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego na parterze, o powierzchni 55 m2, w kameralnej inwestycji w miejscow...

  • Mieszkanie Wrocław gm. Wrocław-Fabryczna,
    1 / 14
    Mieszkanie Wrocław gm. Wrocław-Fabryczna,

    Wrocław

    • 850 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 14 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Domo Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowocześnie urządzonego, komfortowego, trzypokojowego mieszkania z ogrodem oraz miejscem parkingowym na ul. Trawowej we Wrocła...

  • Mieszkanie do wejścia -z widokiem na cały Kraków
    1 / 8
    Mieszkanie do wejścia -z widokiem na cały Kraków

    Kraków

    • 930 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 17 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie z widokiem, który się nie nudzi – ul. Włoska, 53 m² (ostatnie piętro) Sprzedaję swoje mieszkanie przy ul. Włoskiej i od razu powiem konkretnie: to nie jest kolejna "okaz...

  • Hit lokalizacyjny! 3 pokoje, 2 balkony, ul.Żurawia

    Warszawa » Śródmieście » ul. Żurawia

    • 1 139 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 19 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone przy ul. Żurawiej, w samym centrum Warszawy.Lokal znajduje się na 4. piętrze 7‑piętrowego bloku z windą,...

  • Mieszkanie Grzybowo ul. Wąska

    Grzybowo » ul. Wąska

    • 529 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    WELLE APARTMENTS to inwestycja w Grzybowie przy ul. Wąskiej oddalona zaledwie 950 metrów od plaży i tylko 3 km od Kołobrzegu. To miejsce jest już gotowe i jest idealnym punktem do...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Maślice ul. Maślicka

    Wrocław » Fabryczna » ul. Maślicka

    • 988 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 14 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    ul. Maślicka, okolice Kupujący nie płaci podatku PCC 2%. Nowoczesne, śliczne, w bardzo dobrym standardzie czteropokojowe mieszkanie o pow. 66,50 mkw. z balkonem w apart...

  • Mieszkanie Warszawa Żoliborz, Sady Żoliborskie ul. Sybilli

    Warszawa » Żoliborz » ul. Sybilli

    • 2 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajmu mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone na Żoliborzu/Sady Żoliborskie. Najem mieszkania na zasadach umowy najmu okazjonalnego, bez zwierząt!!! Zielona, spokoj...

  • Mieszkanie Warszawa Żoliborz, Stary Żoliborz ul. Promyka Kazimier...

    Warszawa » Żoliborz » ul. Promyka

    • 2 900 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajmu mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone na Starym Żoliborzu. Najem mieszkania na zasadach umowy najmu okazjonalnego, bez zwierząt!!! Zielona, spokojna okolica...

  • Mokotów | Plac Unii | 82 m² | 3 p. + kuchnia

    Warszawa » Mokotów » ul. Puławska

    • 1 399 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 17 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowo jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 82 m², położone przy ul. Puławskiej 11, tuż obok Placu Unii Lubelskiej — w jednej z najlepiej skomu...

  • Jasne mieszkanie z loggią i szeroką panoramą Kielc, 3 pokoje, 54 m²
    Jasne mieszkanie z loggią i szeroką panoramą Kielc, 3 pokoje, 54...

    Kielce

    • 375 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,94 m², położone na 9. piętrze dziesięciopiętrowego budynku przy ul. Karczówkowskiej na Osiedlu Jagiellońskim w Kielc...

  • Mieszkanie Kielce KSM, Romualda
    Mieszkanie Kielce KSM, Romualda

    Kielce

    • 755 370 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 803 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie, częściowo wykończone , z dużym balkonem, zlokalizowane na 6 piętrze apartamentowca w centrum Kielc, przy ul. Romualda. Mieszkanie bardzo...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Bukowa
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Bukowa

    Kielce

    • 209 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 8 360 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o dużym potencjałem aranżacyjnym, położone przy ul. Bukowej w Kielcach. Lokalizacja: Kielce, ul. Bukowa Piętro: 3/3 (ostatnie piętro)...

  • Mieszkanie Mieścisko
    Mieszkanie Mieścisko

    Mieścisko

    • 205 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 3 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE W MIEŚCISKU W cenie mieszkania przynależna część budynku gospodarczego. PREZENTUJEMY NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE Z BALKONEM, POŁOŻONE NA 2 PIĘTRZE NISKIEGO BLOKU. Lokal stan...

  • Mieszkanie Małogoszcz, Osiedle
    Mieszkanie Małogoszcz, Osiedle

    Małogoszcz

    • 270 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe m ieszkanie o powierzchni 46,2 m2, zlokalizowane przy ul. Osiedle w Małogoszczu. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z la...

  • Mieszkanie Kielce KSM
    Mieszkanie Kielce KSM

    Kielce

    • 669 830 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 851 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 68,35 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na piętrze, w budynku na os. KSM. W skład lokalu wchodzą : salon z a...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku
    Mieszkanie Kielce Na Stoku

    Kielce

    • 729 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70,78 m2 , zlokalizowane na parterze w budynku z 2008 r. na osiedlu Na Stoku w Kielcach. Mieszkanie z dużym tarasem o pow....

  • Mieszkanie Kielce Centrum, al. Ignacego Jana Paderewskiego
    Mieszkanie Kielce Centrum, al. Ignacego Jana Paderewskiego

    Kielce

    • 375 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2-pokojowe mieszkanie 50 m² - ul. Paderewskiego, centrum Kielc Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50 m ², położone na 3 piętrze w 4-piętrowej kamienicy z l...

  • Mieszkanie Gliwice Śródmieście ul. Chopina

    Gliwice » Śródmieście » ul. Chopina

    • 1 099 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 8 390 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Oferujemy na sprzedaż reprezentacyjny lokal o powierzchni 131 m². Mieszkanie usytuowane jest na 1.piętrze zabytkowej kamienicy przy ul.Frederyka Chop...