• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • [GDYNIA CHYLONIA] Słoneczne 3 pokoje na IV piętrze | Widokowy balkon
    [GDYNIA CHYLONIA] Słoneczne 3 pokoje na IV piętrze | Widokowy bal...

    Gdynia

    • 706 176 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Szukasz mieszkania, które jest jasne, ciepłe i doskonale skomunikowane? Prezentujemy ustawny, 3-pokojowy lokal o powierzchni 55,17 m², usytuowany na 4. piętrze nowoczesnego budynku...

  • Mieszkanie Lublin Czechów, Króla Rogera
    Mieszkanie Lublin Czechów, Króla Rogera

    Lublin

    • 550 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Przestronne mieszkanie dla rodziny | 3 pokoje | Balkon | Czechów Lublin, ul. Króla Rogera 550 000 zł   Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w bloku o powierzchni 65,...

  • Mieszkanie Białystok Wygoda,
    Mieszkanie Białystok Wygoda,

    Białystok

    • 629 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy Państwu w...

  • Sprzedam mieszkanie

    Namysłów

    • 395 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 476 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 60,5 m², położone w Namysłów ul.Łączańska. Lokal usytuowany jest na parterze, co zapewnia komfort...

  • Mieszkanie Warszawa Wawer ul. Zabielska

    Warszawa » Wawer » ul. Zabielska

    • 5 500 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie parterowe o powierzchni 62,21 m2 usytuowane na zamkniętym  osiedlu. Mieszkanie jest całkowicie nowe i gotowe do zamieszkania od zaraz. Mies...

  • Mieszkanie Katowice Panewniki ul. Bałtycka

    Katowice » Ligota-Panewniki » ul. Bałtycka

    • 669 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    EASTATE ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem w zielonych Katowickich Panewnikach.LOKALIZACJA:Ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to spoko...

  • Mieszkanie Tuchola ul. Kasztelańska

    Tuchola » ul. Kasztelańska

    • 279 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    *** TYLKO U NAS !!! ***2 pokoje z garażem, ogrodem i dodatkowymi pomieszczeniami - Raciąż k. Tucholi!MIESZKANIE:Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. uż...

  • Mieszkanie Raciąż ul. Kasztelańska

    Raciąż » ul. Kasztelańska

    • 279 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Łomża ul. Wiejska

    Łomża » ul. Wiejska

    • 295 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w Łomży, przy ul. Wiejskiej 5 , [i]po generalnym remoncie w 2019 r., odświeżone w 2026r. - [/i] umeblowane !!!, wyposażone !!!,...

  • Mieszkanie Gdańsk Aniołki ul. Śniadeckich

    Gdańsk » Aniołki » ul. Śniadeckich

    • 3 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 42 m², położone przy ul. Śniadeckich w dzielnicy Aniołki, w bezpośrednim sąsiedztwie Gdański Uniwersyt...

  • Mieszkanie Wrocław Wrocław-Krzyki, Księże Małe ul. Chorzowska

    Wrocław » Krzyki » ul. Chorzowska

    • 699 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam na sprzedaż piękne, przestronne i klimatyczne mieszkanie położone w kameralnej części Księża Małego. Do centrum 15 minut tramwajem! We speak English, Ukrainian and Russian....

  • Apartament Kielce ul.Klonowa 105 + taras i ogródek
    1 / 16
    Apartament Kielce ul.Klonowa 105 + taras i ogródek

    Kielce

    • 867 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 13 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Apartament w Kielcach w pięknej okolicy nad kieleckim zalewem przy ul. Klonowej 105. Metraż apartamentu to 62 m kw. + taras - ogródek. Apartament składa się z dużego salonu + duży...

  • Mieszkanie Mińsk Mazowiecki 57m2 + piwnica +strych
    1 / 6
    Mieszkanie Mińsk Mazowiecki 57m2 + piwnica +strych

    Mińsk Mazowiecki

    • 445 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Pośrednikom dziękuję Mieszkanie 57 m² + duże pomieszczenia dodatkowe Mińsk Mazowiecki Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na 1. piętrze w budynku przy...

  • Przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy parku i metrze
    1 / 10
    Przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy parku i metrze

    Warszawa

    • 499 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m², znajdujące się na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, osobnej kuchni oraz łazienki. Mieszkanie nadaje się do lekki...

  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 299 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W WAŁBRZYCHU W SPOKOJNEJ I ZIELONEJ CZĘŚCI ŚRÓDMIEŚCIA W OK. PARKU SOBIESKIEGO. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni całkowitej 68,76m2 i użytk...

  • Mieszkanie Tczew, Al. Zwycięstwa
    Mieszkanie Tczew, Al. Zwycięstwa

    Tczew

    • 310 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    REZERWACJA!!!!!!   Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,74 m², położone w Tczewie przy ul. Al. Zwycięstwa. Lokal znajduje się na parterze w 3-piętrowym budynku z 1980 roku. Nier...

  • Mieszkanie Marki, Promienna
    Mieszkanie Marki, Promienna

    Marki

    • 732 780 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup od dewelopera. Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. P...

  • Mieszkanie 3 pokojowe Warszawa Ursus
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe Warszawa Ursus

    Warszawa

    • 754 800 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 405 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,33 m², położone w Warszawie – Ursus, w kameralnym, niskim budynku na terenie ogrodzonego i monitorowanego bloku. Loka...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 160 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 4 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ 1 POKOJOWE MIESZKANIE W 3 PIĘTROWEJ KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,12 m2 i całkowite...

  • Mieszkanie Suwałki, Tadeusza Kościuszki
    Mieszkanie Suwałki, Tadeusza Kościuszki

    Suwałki

    • 400 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowe mieszkanie w...