• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • 4 pokoje z balkonem i parkingiem, blisko Olsztyn
    1 / 16
    4 pokoje z balkonem i parkingiem, blisko Olsztyn

    Łęgajny

    • 679 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 716 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i po prostu mieszkasz - bez potrzeby remontu, z funkcjonalnym 4-pokojowym układem i wygodnym podziałem przestrzeni na dwa poziomy? Ta ofert...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Kleczków, Zegadłowicza Emila
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Kleczków, Zegadłowicza Emila

    Wrocław

    • 589 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA Opiekun oferty: Łukasz Szajkowski [tel] Otoczenie nieruchomości: Kleczków - osiedle położne na południowym brzegu Odry na północ od Wrocławskiego Rynku. Osiedle charak...

  • Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Św. Jana Pawła II
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Św. Jana Pawła II

    Kołobrzeg

    • 439 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Urocze, zadbane mieszkanie 2-pokojowe , po remoncie o pow. 40,70 m2 Nasze biuro: Kołobrzeg ul. Łopuskiego 40A, Leszek Dąbrowski tel. [tel] Lokal położony na IV piętrze, w budynku...

  • Mieszkanie, 50,20 m², Żagań

    Żagań

    • 35 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 716 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    W toku postępowania upadłościowego dłużnika: ANETTY KRYSTYNY ZIENTARA w upadłości konsumenckiej, Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) nieruchomości: 1)...

  • Mieszkanie - Baczyna

    Baczyna

    • 261 900 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda lokal mieszkalny - I PRZETARG Syndyk Masy Upadłości Piotra Pawlaczyka – Magdalena Żylińska, sygnatura akt GW1G/GUp/3/2024, zaprasza do udziału w pierwszym pisemn...

  • Mieszkanie Gdańsk Stogi ul. Jastrzębia

    Gdańsk » Stogi z Przeróbką » ul. Jastrzębia

    • 489 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem, położone w spokojnej części Gdańsk - Stogi, w niedalekiej odległości od morza i terenów rekreacyjnych.Gotowe do...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Toruńska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Toruńska

    • 4 200 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    PIĘKNY NOWOCZESNY APARTAMENT DO WYNAJĘCIA OD ZARAZW skład mieszkania wchodzą:- Salon z aneksem kuchennym,- sypialnia I z łóżkiem dwuosobowym -sypialnia II z dwoma łóżkami jednoosob...

  • Kawalerka na sprzedaż, Nowe Miasto

    Szczecin » ul. Potulicka

    • 330 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 14 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy os. Sowińskiego, ul. Potulicka.MIESZKANIENa powierzchnię 23,05 m2 składa się :-przedpokój z szafą typu komandor z lus...

  • Mieszkanie Julianów ul. Julianowska

    Julianów » ul. Julianowska

    • 769 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 48,08 mkw, położone przy ul. Julianowskiej 72. Lokal znajduje się na parterze trzypiętrowego bloku wybudowanego...

  • Mieszkanie Białystok Centrum ul. Sukienna

    Białystok » Centrum » ul. Sukienna

    • 1 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowa oferta wynajmu mieszkania o powierzchni 45 m2 w samym centrum miasta! To doskonała okazja dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego lokum. Mieszkanie znajduje się n...

  • CENTRUM CIECHANOWA | 3 POKOJE | PO REMONCIE

    Ciechanów » ul. Mickiewicza

    • 439 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m², położone na 3. piętrze w samym sercu Ciechanowa. To prop...

  • WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

    Warszawa » ul. Kędzierskiego

    • 495 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 15 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGUBurmistrz Drzewicyogłasza II przetarg pisemny nieograniczonyna sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego nr 26przy ulicy Kę...

  • Mieszkanie Sandomierz ul. Por. Tadeusza Króla

    Sandomierz » ul. Króla

    • 245 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - 38,20 m² - ul. Tadeusza Króla, SandomierzNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,20 m², położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku...

  • Mieszkanie inwestycyjne dwie mikro kawalerki.

    Warszawa » ul. Twarda

    • 650 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 19 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 34,63 m2; podzielone na dwie niezależne mikro kawalerki, stanowi atrakcyjną opcję inwestycyjną, pozwalającą na generowanie dochodu z wynajmu...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Władycze

    Przemyśl » ul. Władycze

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie 60m na starówce z tarasem na panoramę Przemyśla UWAGA! Nowa, atrakcyjna cena świetna okazja! Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwupozi...

  • Mieszkanie trzy pokoje, 2 piętro Ustronie Radom.

    Radom » ul. Grenadierów

    • 349 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 463 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe o pow. 54,30 m2 na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku na Ustroniu przy ul. Grenadierów w Radomiu woj. mazowieckieMieszkanie: powierzchnia 54,30 m kw....

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Cypriana Godebskiego

    Gdynia » Oksywie » ul. Godebskiego

    • 519 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Idealna propozycja dla pary lub rodziny - funkcjonalne, słoneczne mieszkanie z możliwością aranżacji salonu z aneksem kuchennym oraz dwiema niezależnymi sypialniami, położone w spo...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy ul. Szczęsna

    Warszawa » Włochy » ul. Szczęsna

    • 1 060 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ogród Włochy - jedna z najpiękniejszych i najbardziej intrygujących dzielnic Warszawy. Jest świetnie skomunikowana, bo do centrum szybką koleją można dojechać w ok. 15 minut, a cie...

  • Mieszkanie na sprzedaż Brudzew powiat Kaliski
    1 / 12
    Mieszkanie na sprzedaż Brudzew powiat Kaliski

    Brudzew

    • 250 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 033 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż ! Sprzedam przytulne mieszkanie trzypokojowe z balkonem w spokojnej lokalizacji we wsi Brudzew. To idealne miejsce dla rodzin, które szukają komfortowego i...

  • Mieszkanie 3-pokojowe – Kraśnik Fabryczny | 50,05 m² | niska
    1 / 16
    Mieszkanie 3-pokojowe – Kraśnik Fabryczny | 50,05 m² | niska

    Kraśnik

    • 215 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,05 m², położone na 4. piętrze w 5-piętrowym bloku w Kraśniku Fabrycznym. Układ pomieszczeń: • 3 pokoje • kuchnia • łazienka • przedpokój • b...