• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • Stepnica-blisko plaży-3 wejścia-garaż-ogród

    Stepnica » ul. Sikorskiego

    • 280 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym położone w urokliwej nadmorskiej miejscowości Stepnica ( woj. zachodniopomorskie) nad Zalewem Szczecińskim zaledwie kilka minut spac...

  • Mieszkanie Bezczynszowe
    1 / 8
    Mieszkanie Bezczynszowe

    Miradowo

    • 260 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję mieszkanie bezczynszowe w bloku powierzchnia 50 metròw składa się z pokoju z aneksem kuchennym kotłownia spiżarka łazienka korytarz pokój wiatrołap i duża piwnica możliw...

  • Mieszkanie Suwałki, Teofila Noniewicza
    Mieszkanie Suwałki, Teofila Noniewicza

    Suwałki

    • 290 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Funkcjonalne mieszkani...

  • Mieszkanie Ełk,
    Mieszkanie Ełk,

    Ełk

    • 1 050 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 14 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Z przyjemnością prezen...

  • Mieszkanie Białystok Bacieczki,
    Mieszkanie Białystok Bacieczki,

    Białystok

    • 880 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 9 671 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuje państwu na...

  • Mieszkanie Białystok Nowe Miasto,
    Mieszkanie Białystok Nowe Miasto,

    Białystok

    • 649 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznani...

  • Mieszkanie Augustów, Turystyczna
    Mieszkanie Augustów, Turystyczna

    Augustów

    • 266 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.2 pokoje | 44,5 m² | 3...

  • Mieszkanie Białystok Młodych, Gruntowa
    Mieszkanie Białystok Młodych, Gruntowa

    Białystok

    • 429 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy Państwu n...

  • Mieszkanie Białystok Centrum,
    Mieszkanie Białystok Centrum,

    Białystok

    • 425 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż komfortowe...

  • Mieszkanie Białystok Piasta, Mieszka I
    Mieszkanie Białystok Piasta, Mieszka I

    Białystok

    • 429 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam na prezentac...

  • Mieszkanie Białystok, Mieszka I
    Mieszkanie Białystok, Mieszka I

    Białystok

    • 559 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu 3...

  • Mieszkanie Suwałki, Krzysztofa Eugeniusza Pendereckiego
    Mieszkanie Suwałki, Krzysztofa Eugeniusza Pendereckiego

    Suwałki

    • 672 200 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż nowoczesny...

  • Mieszkanie Białystok Centrum, Icchoka Malmeda
    Mieszkanie Białystok Centrum, Icchoka Malmeda

    Białystok

    • 439 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu n...

  • Mieszkanie Augustów, Mjr. Henryka Sucharskiego
    Mieszkanie Augustów, Mjr. Henryka Sucharskiego

    Augustów

    • 375 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż - funkcjon...

  • Mieszkanie Suwałki, Utrata
    Mieszkanie Suwałki, Utrata

    Suwałki

    • 329 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż mieszkanie...

  • Mieszkanie Białystok Białostoczek, Sokólska
    Mieszkanie Białystok Białostoczek, Sokólska

    Białystok

    • 439 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz przestronnego...

  • Sprzedam kawalerkę
    1 / 11
    Sprzedam kawalerkę

    Brzeg

    • 250 000 zł cena
    • 3 760 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam kawalerkę w kamienicy, w centrum miasta kuchnia od strony podwórka z parkingiem ,pokój od strony ulicy, metraż 37,60m. na pierwszym piętrze , pokój 18m2, kuchnia14m2 łaz...

  • Mieszkanie na sprzedaż 62 m2,  4 pokoje, 3 piętro
    Mieszkanie na sprzedaż 62 m2, 4 pokoje, 3 piętro

    Pabianice

    • 379 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż duże, czteropokojowe mieszkanie z oknami na dwóch przeciwległych elewacjach (dobre przewietrzanie). Mieszkanie słoneczne ( okna na elewacji północno-wschodniej oraz po...

  • Mieszkanie Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    Mieszkanie Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 1 225 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 98 m (użytkowej) oraz ok. 130 m po podłodze, położone w jednej z najbardziej pożądanych i spokojnych części Mierzyna....

  • Na sprzedaż przytulna kawalerka w centrum Poznania
    1 / 6
    Na sprzedaż przytulna kawalerka w centrum Poznania

    Poznań

    • 410 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: atrakcyjna kawalerka w centrum Poznania – ul. Kościuszki Oferuję Państwu przestronną i komfortową kawalerkę o powierzchni 32,1 m², położoną w doskonałej lokalizacji w...