• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • 0%, deweloperskie na Starołęce - gotowe !

    Poznań » ul. Żorska

    • 746 250 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 12 234 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. GOTOWE !! Budynek E lokal: E.1.2, taras ( na dachu): 18,80 m UWAGA ! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym !!!!!! Cena m2 komórki lokatorskiej:...

  • 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 834 054 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-28, balkon: 3,97 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 113 255 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 14 458 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.1.03, balkon: 29,64 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • 0%, apartamenty wakacyjne na Wyspie Soboeszewskiej

    Gdańsk » ul. Wyspa

    • 1 187 565 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 20 835 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 roku / Lokale inwestycyjne z 23 % VAT. / Apartament nr 6.30: balkon: 4,58 m / pełne zestawienie oferowanych lokali oraz inform...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 597 060 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 856 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pis...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 711 104 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL C4.03, taras: 9,93 m, ogródek: 10,61 m , m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( pła...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 382 631 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 12 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: 31.10.2026 – etap 2 – budynek A Budynek A - Lokal mieszkalny nr 4, taras: 6,77 m, ogródek: 4,01 m Miejsce postojowe naziemne...

  • 0%, II ETAP - gotowy, Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Lubicka

    • 408 419 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 748 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, II ETAP - gotowy Budynek C Lokal nr 13, balkon: 3,79 m, do lokalu przypisana komórka lokatorska o pow. 2,81 m ( koszt dodatkowy: 8.649 zł ) ZESTAWIENIE OFEROWANYCH L...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 994 565 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 14 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL E.3.10, taras: 12,30 m, balkon: 9,15 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 021 089 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 15 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL D.3.02, taras: 12,10 m, balkon: 11,oo m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały rynek pierwotny

    Kraków » Prądnik Biały

    • 1 568 900 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 13 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Dwupoziomowe 5 pokojowe mieszkanie z panoramicznymi oknami, antresolą, balkonem oraz tarasem na dachu na kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko trasy Wolbromski...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały rynek pierwotny

    Kraków » Prądnik Biały

    • 1 270 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 12 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Duże 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem oraz 2 garderobami na kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko trasy Wolbromskiej z rozwiniętą infrastrukturą !...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały rynek pierwotny

    Kraków » Prądnik Biały

    • 982 119 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 13 454 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m² z balkonem, położone w nowoczesnej, kameralnej inwestycji o podwyższonym standardzie. Termin odda...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Nowa Huta ul. Bulwarowa

    Kraków » Nowa Huta » ul. Bulwarowa

    • 699 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bulwarowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania...

  • Mieszkanie Skawina

    Skawina

    • 475 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przestrzeń z potencjałem | 2-pokojowe mieszkanie z loggią | Skawina pod Krakowem Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m² , położone na...

  • Przestronne M3 z balkonem - REZERWACJA

    Radomsko

    • 269 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe – Radomsko, ul. Piastowska.Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, położone na 4. piętrze w zadbanym bloku, zapewniającym spo...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 1 255 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 17 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 69,83 m², położony w nowoczesnej, kameralnej inwestycji w zielonej i cichej części Podgórza. To idealna propozyc...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz, Górny ul. Partyzantów

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Partyzantów

    • 4 500 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    TYLKO U NAS!LOKALIZACJA: Osiedle Quattro Towers jest luksusowym, zamkniętym kompleksem wieżowców strzeżonych 24 godziny na dobę. W każdym z apartamentowców znajduję się recepcja po...

  • Mieszkanie Sopot ul. Armii Krajowej

    Sopot » ul. Armii Krajowej

    • 5 200 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 56,6 m² na osiedlu Aquarius w Sopocie.LOKALIZACJANieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Armii Krajowej 137 w Sopoci...

  • Mieszkanie Wieliczka, Krzyszkowicka
    Mieszkanie Wieliczka, Krzyszkowicka

    Wieliczka

    • 799 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 10 377 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    WIELICZKA - UL. KRZYSZKOWICKA - NOWA INWESTYCJA - 3 POKOJE - I PIĘTRO -OGRÓDEK - BALKON - STRYCH - MIEJSCE POSTOJOWE!!! !!!!OFERTA BEZ PROWIZJI!!! Do zaoferowania mamy mieszkania...