• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 834 054 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-04, balkon: 3,97 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 689 800 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 825 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C78, balkon: 9,40 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 0%,osiedle w pobliżu S8 i ul.Korczaka w Radzyminie

    Radzymin » ul. Ogrodowa

    • 499 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Zakończenie budowy - do czerwca 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zm...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 811 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A12, balkon: 7,70 m, taras: 18,7 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 659 516 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 338 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL F.3.08, taras: 15,94 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 784 490 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: 31.10.2026 – etap 2 – budynek A Budynek A - Lokal mieszkalny nr 10, balkon: 9,35 m Miejsce postojowe naziemne: 35 000.00 zł...

  • 0%, deweloperskie na Starołęce - gotowe !

    Poznań » ul. Żorska

    • 821 590 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. GOTOWE !! Budynek C lokal: C.1.5, loggia: 2,10 m, taras (na dachu) - 21,6o m UWAGA ! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym !!!!!! Cena m2 komórk...

  • 0%,osiedle w pobliżu S8 i ul.Korczaka w Radzyminie

    Radzymin » ul. Ogrodowa

    • 499 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 095 050 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 13 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL F.2.05, balkon: 10,76 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • 0%, deweloperskie, osiedle - Zaświat/Powst. W-wy

    Bydgoszcz » Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto » ul. Zaświat

    • 361 792 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 11 671 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, planowany termin zakończenia budowy: I kwartał 2026 r. lokal Z5_1, ogródek: 22,oo m w tym taras (utwardzenie) prezentacja (szczegółowa) inwestyc...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 734 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 17 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek B) - Apartament B13, taras: 12,40 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 0%, deweloperskie na Starołęce - gotowe !

    Poznań » ul. Żorska

    • 729 784 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. GOTOWE !! Budynek C lokal: C.1.4, loggia: 3,30 m, taras (na dachu) - 15,5o m UWAGA ! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym !!!!!! Cena m2 komórk...

  • 0%, pod klucz!- kameralna inwestycja w Unieściu

    Mielno » ul. Pogodna

    • 623 610 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 19 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania, Cena ofertowa jest ceną brutto ( ZAWIERA KOSZT WYKOŃCZENIA !! ) APARTAMENT nr 12, balkon: 8,96 m, [Cena z wykończeniem netto: 507 00...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 672 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 020 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C56, balkon: 9,60 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 446 823 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 759 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pi...

  • 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 1 010 005 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 16 291 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( turystyczny - z VAT 23% ) - D2.1.UT.1 - taras: 51,76 m, balkon: 12,83 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 670 775 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL B.5.01, balkon: 9,60 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 650 730 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal:: M-13, balkon: 4,40 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 785 100 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C36, balkon: 9,40 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Dolna ul. Żuławska

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Żuławska

    • 379 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE:Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 37,24 m². W skład nieruchomości wchodzą:- jasny salon z ekspozycją południową,- oddzielna kuchnia z oknem,- s...