• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 644 072 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL B.3.01, balkon: 9,60 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • 0%, deweloperskie na Starołęce - gotowe !

    Poznań » ul. Żorska

    • 654 319 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji. GOTOWE !!!! Budynek G lokal: G.0.5, ogródek: 13,7 m, taras: 6,oo m UWAGA ! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym !!!!!! Cena m2 komórki lokator...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 614 324 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pi...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 799 800 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 19 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A53, balkon: 9,40 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url] Pierwszy etap...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 454 461 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

• 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 712 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A4, balkon: 9,90 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url] Pierwszy etap...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 668 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C70, balkon: 9,50 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 795 400 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 939 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A18, balkon: 9,90 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url] Pierwszy etap...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 557 872 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

• OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 061 033 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 14 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL C.5.02, dwa balkony: 9,95 m + 11.06 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 768 400 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek B) - Apartament B27, balkon: 9,90 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 0%, apartamenty wakacyjne na Wyspie Soboeszewskiej

    Gdańsk » ul. Wyspa

    • 1 373 910 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 20 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 roku / Lokale inwestycyjne z 23 % VAT. / Apartament nr 5.08 ( z antresolą ): taras: 5,01 m, ogródek: 11,00 m, balkon: 5,25 m /...

  • 0%, deweloperskie, osiedle - Zaświat/Powst. W-wy

    Bydgoszcz » Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto » ul. Zaświat

    • 347 899 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 997 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, planowany termin zakończenia budowy: I kwartał 2026 r. lokal Z4_42, balkon: 3,86 m prezentacja (szczegółowa) inwestycji wraz z zestawieniem dost...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 806 700 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 19 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek B) - Apartament B44, balkon: 9,50 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 436 878 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 446 823 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 759 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 781 209 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 10 016 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 053 904 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 15 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL G3.02, dwa balkony: 7,15 m + 7,15 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne d...

  • 0%, Apartament w hotelu premium w Międzyzdrojach

    Międzyzdroje » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 4 410 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 45 464 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 10 piętro

    0% prowizji, 1 etap ) - ODDANY DO UŻYTKOWANIA APARTAMENT: A_10_75, loggia: 28,29 m, balkon technologiczny: 16,63 m, [ CENA BRUTTO ZA LOKAL W STANIE DEWELOPERSKIM ] - Uwaga:...

  • 0%, deweloperskie na Starołęce - gotowe !

    Poznań » ul. Żorska

    • 746 250 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 12 234 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. GOTOWE !! Budynek E lokal: E.1.2, taras ( na dachu): 18,80 m UWAGA ! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym !!!!!! Cena m2 komórki lokatorskiej:...