• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • Mieszkanie Kielce Na Stoku
    Mieszkanie Kielce Na Stoku

    Kielce

    • 317 376 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 33,06 m2 dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku ....

  • Mieszkanie Wałbrzych Sobięcin, 1 Maja
    Mieszkanie Wałbrzych Sobięcin, 1 Maja

    Wałbrzych

    • 420 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 4 566 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie w kameralnej kamienicy | Wałbrzych - Sobięcin Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 90 m², położone na II piętrze w kameralnej, dwupięt...

  • Mieszkanie Wieliczka Wieliczka, Wieliczka, Adama Asnyka
    Mieszkanie Wieliczka Wieliczka, Wieliczka, Adama Asnyka

    Wieliczka

    • 586 450 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym z...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku
    Mieszkanie Kielce Na Stoku

    Kielce

    • 406 782 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 461 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,74 m2 dostępne na III piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku ....

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień, Jabłoniowa
    Mieszkanie Gdańsk Jasień, Jabłoniowa

    Gdańsk

    • 599 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Tylko u nas! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,2 m2, położone na 4. piętrze 4-piętrowego budynku z 2010 roku przy ul. Jabłoniowej. Mieszkanie jest gotowe...

  • Mieszkanie Skotniki gm. Teresin,
    Mieszkanie Skotniki gm. Teresin,

    Kuchary-Skotniki

    • 275 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 3 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość: dwupokojowe, przestronne mieszkanie z własnym ogródkiem, garażem oraz działką o powierzchni 500 m², położone w Skotnikach. Mieszkanie o...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Solna
    Mieszkanie Kołobrzeg, Solna

    Kołobrzeg

    • 1 230 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 13 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne i bardzo słoneczne, mieszkanie w widokiem! Zaledwie 400m od plaży w Kołobrzegu, blisko molo i latarnia morska, oraz Marina Jachtowa. W pobliżu liczne lokale gastrono...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku
    Mieszkanie Kielce Na Stoku

    Kielce

    • 491 600 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,45 m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . M...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku
    Mieszkanie Kielce Na Stoku

    Kielce

    • 490 400 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,30 m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . M...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, ks. Prymasa Augusta Hlonda
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, ks. Prymasa Augu...

    Warszawa

    • 889 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 19 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 z dobrym miejscem parkingowym w garażu podziemnym, położone na warszawskim Wilanowie w Miasteczku...

  • Mieszkanie Częstochowa Stare Miasto
    Mieszkanie Częstochowa Stare Miasto

    Częstochowa

    • 220 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Stare Miasto | 38,3 m | balkon | po remoncie łazienki Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 38,3 m, zlokalizowane w atrakcyjnej częśc...

  • Mieszkanie Gdynia Mały Kack, Strzelców
    Mieszkanie Gdynia Mały Kack, Strzelców

    Gdynia

    • 719 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    SOLANO - MAŁY KACK - NOWOCZESNE OSIEDLE - WYGODNE I PEŁNE ŚWIATŁA Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z pięknym i dużym balkonem typu loggia oraz miejscem w hali garażowej i komórką...

  • Sprzedam mieszkanie 3 - pokojowe
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie 3 - pokojowe

    Płock

    • 380 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy .W pobliżu jest szkoła podstawowa ,żłobek, przychodnia lekarska ,apteka ,sklepy spożywcze , kościół. Przystanek autobusowy umożliwi...

  • Apartament w centrum Miechowa

    Miechów

    • 798 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 7 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie w centrum Miechowa

    Miechów

    • 380 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • MIESZKANIE W MIECHOWIE NA SPRZEDAŻ - www.wachowicz.nieruchomosci....

    Miechów

    • 499 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Twoje światło, Twoja przestrzeń, Twój Garnizon!

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Leśmiana

    • 1 150 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 26 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 43,7 m², z ogródkiem, położony na parterze nowoczesnej inwestycji Garnizon przy ul. Leśmiana w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się na p...

  • Mieszkanie Czeladź Piaski ul. Zwycięstwa

    Czeladź » al. Zwycięstwa

    • 275 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Czeladź Piaski, ulica Zwycięstwa, na sprzedaż mieszkanie z założoną księgą wieczystą. Powierzchnia 53,22m2 Parter/4 Trzy osobne pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z wc, przedpokó...

  • Mieszkanie Będzin Łagisza ul. Radosna

    Będzin » ul. Radosna

    • 210 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie z ogródkiem, do własnej aranżacji. Powierzchnia 36,57m2 Pokój duży z wyjściem na ogród, duża kuchnia, przedpokój oraz łazienka z wc. Mieszkanie przygotowane do remont...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 529 481 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 767 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal:: M-6, balkon: 14,00 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na...