• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ożarów Mazowiecki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 588)
  • 1 / 3
    Lokal mieszkalny - Brzeg

    Brzeg

    • 176 680 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 3 155 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert prawa własności do lokalu mieszkalnego o...

  • Kawalerka 30m² I Balkon I Piwnica

    Milanówek » ul. Dębowa

    • 400 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Ustawna kawalerka 30 m² | balkon | oddzielna kuchnia | Milanówek, ul. DębowaNa sprzedaż funkcjonalna i gotowa do wprowadzenia kawalerka o powierzchni 30 m², położona w zielonej i s...

  • Mieszkanie Gdynia Leszczynki ul. Morska

    Gdynia » Leszczynki » ul. Morska

    • 359 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 13 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Szanowni Państwo, informujemy, że prezentowana oferta jest zarezerwowana  Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 27,39 m² położone n...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Kraków Podgórze rynek pierwotny

    Kraków » Podgórze

    • 1 053 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 15 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż ustawne 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na 1 piętrze od strony dziedzińca, położone na kameralnym, nowoczesnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko rond...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze rynek pierwotny

    Kraków » Podgórze

    • 1 293 006 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 15 964 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż ustawne 5-pokojowe mieszkanie z balkonem na 1 piętrze, położone na kameralnym, nowoczesnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko ronda Matecznego. Idealne dla r...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 914 300 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 20 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 44 m2 na 2-piętrze, 6-piętrowego bloku z windą, wybud...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 3 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 36,3 m2 na 1-piętrze, 5-piętrowego bloku z windą, wybudowanym w roku 2018.Ni...

  • Mieszkanie Bytom Szombierki ul. Podhalańska

    Bytom » Szombierki » ul. Podhalańska

    • 200 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na 1 piętrze, z ładnym widokiem na zieleń. Układ mieszkania: - osobna kuchnia z oknem, - pokój dzien...

  • ostatnie piętro, stan deweloperski, balkon

    Rzeszów » ul. Architektów

    • 675 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą oraz garażem podziemnym, przy ul. Architek...

  • Prestiżowy apartament w sercu Szczecina

    Szczecin » al. Wyzwolenia

    • 1 638 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 27 315 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Przestrzeń, światło i emocje – apartament dla osób, które szukają czegoś więcej niż tylko mieszkania. To nie tylko przestrzeń, to jakość, styl i codzienny komfort na najwyższym p...

  • Aprartament premium z panoramicznym widokiem

    Szczecin » ul. Mieczysława

    • 1 737 900 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 26 332 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    SKY GARDEN – ikona nowoczesnej architektury w sercu SzczecinaSky Garden to synonim prestiżu, nowoczesności i świadomie wybranego stylu życia.Osiemnastopiętrowy apartamentowiec, któ...

  • Mieszkanie Nowy Sącz Chełmiec rynek pierwotny

    Nowy Sącz

    • 569 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 6 253 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Nowoczesny apartament w domu w zabudowie bliźniaczej ok 91 m (132 m powierzchni całkowitej) | Chełmiec | Na sprzedaż wyjątkowy dwukondygnacyjny apartament o powierzchni 91 m, p...

  • NOWA CENA! 68 M2, parter - osobne wejście

    Piława Górna

    • 199 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 2 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Arkadia Nieruchomości oferuje do sprzedania mieszkanie w Piławie Górnej o powierzchni 68m2.Lokal znajduje się na parterze budynku z osobnym wejściem.Mieszkanie składa się z salonu...

  • Dwa pokoje w centrum z dużym balkonem

    Szczecin » Śródmieście » al. Wyzwolenia

    • 435 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,45 m², położone na 1. piętrze w 3-piętrowej, ocieplonej kamienicy w samym centrum Szczecina. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pok...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sielce ul. Chełmska

    Warszawa » Mokotów » ul. Chełmska

    • 6 200 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    oferta dostępna od 2026.07.01!!! Do wynajmu mieszkanie w pełni wyposażone, częsciowo umeblowane W-wa/Mokotów/Sielce. Mokotów/Sielce dobrze skomunikowana część W-wy. W o...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Zajęcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Zajęcza

    • 2 499 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 22 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 109,82 mkw, położone przy ulicy Zajęczej w dzielnicy Śródmieście (obręb Powiśle). Lokal znajduje się na bardz...

  • Garaż w cenie | Niski czynsz | Balkon I 3 pokoje
    Garaż w cenie | Niski czynsz | Balkon I 3 pokoje

    Grodzisk Mazowiecki

    • 485 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Gotowe 3 pokoje z garażem w cenie i niskim czynszem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53 m², położone na wysokim parterze w budynku z cegły po termomod...

  • Duże mieszkanie dwupoziomowe okolice Tarnowa Podgórnego
    1 / 11
    Duże mieszkanie dwupoziomowe okolice Tarnowa Podgórnego

    Kaźmierz

    • 550 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 140 m², zlokalizowane Kaźmierza (ul. Świerkowa) Tarnowo Podgórne 7km. Nieruchomość oferuje standard domu jednorod...

  • Piękne mieszkanie z dużym balkonem!!!
    1 / 11
    Piękne mieszkanie z dużym balkonem!!!

    Mińsk Mazowiecki

    • 795 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 11 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam piękne 3- pokojowe mieszkanie znajdujące się na UL.1PLM o powierzchni 72 m2 z bardzo dobrym układem pomieszczeń, z mega dużym potencjałem dla nowych nabywców. Mieszkanie g...

  • Nowoczesne mieszkanie z parkingiem i tarasem!
    1 / 16
    Nowoczesne mieszkanie z parkingiem i tarasem!

    Tarnów

    • 580 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    To mieszkanie przy ul. Azotowej to przemyślana powierzchnia 56,07 m², zlokalizowana na pierwszym piętrze w nowoczesnym, dwupiętrowym budynku powstałym w 2025 roku. Sercem domu jest...