• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 588)
  • Zielona okolica, os. Bukowe, mieszkanie z balkonem

    Szczecin » ul. Czerwona

    • 549 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta specjalna mieszkania - 549 tys. zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,4 m², usytuowane na trz...

  • Mieszkanie Radomsko ul. Kilińskiego

    Radomsko » ul. Kilińskiego

    • 2 200 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przestronne mieszkanie , 88m2 - Radomsko, ul. KilińskiegoBiuro Nieruchomości Locatus oferuję na wynajem duże i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 88 m², położone na...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Aleja Jana Pawła Ii

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 3 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Koszty:-Czynsz najmu: 3000 zł.-100 zł netto = 123 zł brutto - miejsce parkingowe w hali garażowej-60 zł netto = 73,80 zł brutto - komórka lokatorska-Opłaty administracyjne: ok. 560...

  • 2-pokojowe mieszkanie – Szczecin, ul. Łucznicza

    Szczecin » ul. Łucznicza

    • 355 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferuję jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 35,6 m², położone na 2. piętrze w budynku z windą przy ul. Łuczniczej w Szczecinie. Lokal do delikatnego odświeżenia...

  • Przytulna kawalerka w Śródmieściu, niski czynsz.

    Lublin » Śródmieście » ul. Wschodnia

    • 339 500 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 707 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    * Oferta na wyłączność - tylko w Biurze KNC CITY *** Klucze w biurze - możliwość prezentacji w dogodnej porze **** Idealne pod wynajem lub inwestycję **ŚRÓDMIEŚCIE ul. Wschodnia :...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Zwycięzców

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Zwycięzców

    • 1 160 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 24 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania na urokliwej Saskiej Kępie, ale nie chcesz rezygnować z komfortu nowoczesnego budownictwa? Ta oferta jest dla Ciebie!Mieszkanie o powierzchni 48,40 m² składa się...

  • Mieszkanie Sztutowo ul. Zalewowa

    Sztutowo » ul. Zalewowa

    • 549 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Chcesz zamieszkać nad morzem i jednocześnie zarabiać na nowej inwestycji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Gotowy apartament z pełnym wyposażeniem dostępny od zaraz! Korzystaj już...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Nasypowa

    Gdynia » Oksywie » ul. Nasypowa

    • 2 500 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE 2 POKOJOWE DOSTĘPNE OD ZARAZ.LOKALIZACJA Nieruchomość położona jest na nowym osiedlu w dzielnicy Gdynia Oksywie. Wokół pełna infrastruktura handlowo usługowa. Blisko osi...

  • nigdy niezamieszkałe, z miejscem post. w cenie

    Rzeszów » ul. Lubelska

    • 850 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lu...

  • Kołobrzeg 2 poziomy, blisko morza, top lokalizacja

    Kołobrzeg » ul. Okopowa

    • 800 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 8 248 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie ( 97 m2 powierzchni użytkowej wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych ) blisko morza - Kołobrzeg ul. Okopowa.Są mieszkania "do mieszkania" i są takie...

  • Nowe budownictwo - 2 pokoje, osobna kuchnia, winda
    1 / 16
    Nowe budownictwo - 2 pokoje, osobna kuchnia, winda

    Olsztyn

    • 479 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 683 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    - REZERWACJA - Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu przy ul. Zachodniej 5. To świetna propozycja zarówno na własne potrzeby, jak i jako inwestycja pod wynajem! OTOCZENIE:...

  • Dwa pokoje, mieszkanie 38m2 Pruszków Chopina
    1 / 13
    Dwa pokoje, mieszkanie 38m2 Pruszków Chopina

    Pruszków

    • 599 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 w Pruszkowie przy ul. Chopina. Usytuowane na drugim piętrze (bez windy) w niskim bloku. Mieszkanie środkowe, z jednostronną wysta...

  • Mieszkanie Inowrocław
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 175 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 3 432 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 51 m2 usytuowane na drugim piętrze w kamienicy w centrum INOWROCŁAWIA. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, oraz...

  • Kamienica
    1 / 10
    Kamienica

    Krosno Odrzańskie

    • 2 900 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 2 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam w Krośnie Odrzańskim kamienice w dobrym stanie , w tym wynajęty jest Dziedziniec z dwoma garażami z placement 200m.z pozwoleniem na hostel.

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie

    Wrocław

    • 649 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Opis:Na sprzedaż bardzo jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.90m2 z dwoma balkonami. Mieszkanie położone jest w bardzo atrakcyjniej dzielnicy.Obok przystanki autobusowe i t...

  • Sprzedam mieszkanie.
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie.

    Wadowice

    • 390 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Wadowicach na oś pod Skarpą. Mieszkanie własnościowe.

  • M4 55 m² ul. Lutomierska | balkon+komórka | parking
    1 / 12
    M4 55 m² ul. Lutomierska | balkon+komórka | parking

    Łódź

    • 470 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Witam. Do sprzedaży nowocześnie umeblowane, trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 54.66 m² w bardzo atrakcyjnej lokalizacji nieopodal manufaktury; dostępne liczne...

  • kawalerka z c. o przy Akademii Sztuk Pięknych
    1 / 5
    kawalerka z c. o przy Akademii Sztuk Pięknych

    Łódź

    • 168 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kamienica po rewitalizacji z ogrzewaniem i ciepłą wodą z sieci miejskiej. Oferuję do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 15,93m2,położoną na 1.piętrze w kamienicy po rewitalizacji. S...

  • Słoneczne centrum. Chłodny azyl. Twój wybór.
    1 / 16
    Słoneczne centrum. Chłodny azyl. Twój wybór.

    Wrocław

    • 858 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wchodzisz i czujesz zapach świeżo parzonej kawy. Jasne promienie słońca naturalnie otulają przestronny, starannie urządzony salon. Słyszysz jedynie cichy, relaksujący szum wydajnej...

  • Mieszkanie Katowice Brynów, Rzepakowa
    1 / 12
    Mieszkanie Katowice Brynów, Rzepakowa

    Katowice

    • 699 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Mieszkanie wyremontowane, umeblowane - gotowe do wprowadzenia od zaraz! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w Katowicach przy ul. Rzepakowej, w nowoczesne...