• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 588)
  • Mieszkanie na parterze ul. Hanasiewicza
    1 / 8
    Mieszkanie na parterze ul. Hanasiewicza

    Rzeszów

    • 499 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 416 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m² położone przy ul. Hanasiewicza 17 w Rzeszowie. Lokal znajduje się na parterze w niskim 3-piętrowym budynku po termomodernizacji i stanowi...

  • Pyskowice duża kawalerka
    1 / 8
    Pyskowice duża kawalerka

    Pyskowice

    • 240 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Wyjątkowa kawalerka z widokiem, który pokochasz od pierwszego spojrzenia! Na sprzedaż przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 37,19 m² – idealna zarówno jako inwestycja,...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki / Huby, Łódzka
    Mieszkanie Wrocław Krzyki / Huby, Łódzka

    Wrocław

    • 699 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3 POKOJE | 67,5 m | BALKON | PEŁNY ROZKŁAD | KRZYKI HUBY | UL. ŁÓDZKA OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m2...

  • Mieszkanie Bolesławiec, Gdańska
    Mieszkanie Bolesławiec, Gdańska

    Bolesławiec

    • 699 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 7 682 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Domo Expert Nieruchomości przedstawia na  sprzedaż 3 pokojowe  nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o świetnym układzie, położone na 3. piętrze przy ul. Gdańskiej w Bolesławcu. Jasn...

  • Mieszkanie Legnica
    Mieszkanie Legnica

    Legnica

    • 359 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ Kategoria: Mieszkanie Lokalizacja: Legnica, ul. Żwirki i Wigury Powierzchnia: 45 m² Liczba pokoi: 2 Piętro: Parter NAJWIĘKSZE ZALETY! • Pełen rozkład...

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Pabianice

    • 339 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do odnowienia lub nie wielkiego remontu . W pokojach parkiet , kuchnia i przedpokuj płytki pcv , łazienka wanna dla seniora w zabudowie .Osiedle jest spokojne dużo ziele...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Stabłowicka
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Stabłowicka

    Wrocław

    • 799 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą przyjemnego 3-pokojowego mieszkania z ogródkiem na Stabłowicach. Opiekun oferty: Marta Woźniczka-Opuchlik Nr licencji PFRN 23867 [tel] Otoc...

  • Mieszkanie Wrocław gm. Wrocław-Fabryczna Grabiszyn,
    Mieszkanie Wrocław gm. Wrocław-Fabryczna Grabiszyn,

    Wrocław

    • 811 111 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 8 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 96 m², zlokalizowanego na prestiżowym Przedmieściu Świdnickim - tuż przy Placu Leg...

  • Mieszkanie Bytom Rozbark, Stanisława Witczaka
    Mieszkanie Bytom Rozbark, Stanisława Witczaka

    Bytom

    • 275 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    TYLKO U NAS!  Prezentujemy Państwu świetnie położone, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Bytomiu, w dzielnicy Rozbark , przy ulicy Witczaka.  W 2023 r był przeprowadzony remont...

  • Mieszkanie Szczecin Niebuszewo, Łucznicza
    Mieszkanie Szczecin Niebuszewo, Łucznicza

    Szczecin

    • 539 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    | 3 pokoje | po generalnym remoncie | gotowe do zamieszkania | spółdzielczo-własnościowe | Niebuszewo | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego, 3-pokojowego m...

  • Mieszkanie Kiełczów gm. Długołęka, Polna
    Mieszkanie Kiełczów gm. Długołęka, Polna

    Kiełczów

    • 679 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 346 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,06 m², położone przy ul. Polnej w Kiełczowie, tuż obok Wrocławia. Do mieszkania przynależy taras z dużym ogródkiem...

  • Mieszkanie Kęszyca Leśna gm. Międzyrzecz,
    Mieszkanie Kęszyca Leśna gm. Międzyrzecz,

    Kęszyca Leśna

    • 189 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. użytkowej 28,6m2 usytuowane na parterze kamienicy, zlokaliz...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Giordana Bruna
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Giordana Bruna

    Warszawa

    • 469 900 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 18 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Mamy do zaoferowania na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe, znajdujące się na starym Mokotowie. Lokalizacja tego mieszkania jest na pewno znaczącym atutem - pod blokiem zaczyna się...

  • Mieszkanie - Częstochowa Tysiąclecie 52m2
    Mieszkanie - Częstochowa Tysiąclecie 52m2

    Częstochowa

    • 310 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam mieszkanie o powierzchni 51 m2. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki. a dodatkowo wydzielonej częś...

  • Sprzedam apartament w Kołobrzegu
    1 / 8
    Sprzedam apartament w Kołobrzegu

    Kołobrzeg

    • 1 350 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 9 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowy apartament 147 m2, mieszkanie o imponującej powierzchni użytkowej i przestrzeni do własnej aranżacji, usytuowany zaledwie 400m (10 min spacerkiem) od pięknej, szerokie...

  • Jedyny tak duży APARTAMENT nad morzem Kołobrzeg AŻ 147 M2!
    1 / 7
    Jedyny tak duży APARTAMENT nad morzem Kołobrzeg AŻ 147 M2!

    Kołobrzeg

    • 1 350 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 9 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Nowoczesny przestronny DWUPOZIOMOWY APARTAMENT NAD MORZEM! Sprzedam dwupoziomowe, nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe w nowym budownictwie, w dzielnicy Podczele, 400...

  • Mieszkanie Głogów, Przemysłowa
    1 / 12
    Mieszkanie Głogów, Przemysłowa

    Głogów

    • 205 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: nowoczesne, po gruntownym remoncie mieszkanie - inwestycja lub własne miejsce do życia Szukasz nieruchomości jako inwestycji, by ulokować pieniądze i osiągać wysoką s...

  • Kraków Branice 76,5 m ogród 121 metrów
    1 / 7
    Kraków Branice 76,5 m ogród 121 metrów

    Kraków

    • 749 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 856 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne mieszkanie 76,5 m² z dużym ogrodem – Kraków/Branice, Nowa Huta Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Krakowa. Inwestycja wyró...

  • Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje
    1 / 14
    Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje

    Świdnica

    • 639 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni, toalety i łazienki oraz balkonu. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie na parterze w punktowcu z szeroką klatką schodową....

  • Apartament 2pok Jana z Kolna. Przestrzenny widok LUX

    Zielona Góra

    • 616 200 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 083 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Tomasz Wojtyniak
    Agent nieruchomości