• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 588)
  • 0%, II ETAP - gotowy, Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 444 157 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, II ETAP - gotowy Budynek C Lokal nr 6, balkon: 3,84 m ZESTAWIENIE OFEROWANYCH LOKALI DOSTĘPNE NA STRONIE BROKERA : www.homeplus.pl/,1249/78/OI Miejsca postojowe w h...

  • 0%, Apartamenty w Miasteczku Wilanów, własny park

    Warszawa » Wilanów » ul. Zdrowa

    • 1 053 101 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 22 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - IV kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i...

  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 651 525 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 18 615 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez C...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 614 324 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pi...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 590 105 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• 0%, apartamenty wakacyjne na Wyspie Soboeszewskiej

    Gdańsk » ul. Wyspa

    • 789 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 18 349 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 roku / Lokale inwestycyjne z 23 % VAT. / Apartament nr 6.40: balkon: 3,90 m / pełne zestawienie oferowanych lokali oraz inform...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 543 365 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 840 100 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 14 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( z VAT 8% ) - B1.3.3 - balkon: 9,88 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o standardzie na stronie brokera p...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 781 209 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 10 016 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 423 362 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 13 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: 31.10.2026 – etap 2 – budynek A Budynek A - Lokal mieszkalny nr 61, balkon: 9,34 m Miejsce postojowe naziemne: 35 000.00 zł...

  • 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 582 528 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 807 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 19 234 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A42, balkon: 9,40 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url] Pierwszy etap...

  • 0% - Oferta deweloperska, Apartamenty nad j.Dargin

    Harsz

    • 850 563 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 752 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M0.11, ogródek z tarasem: 162 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych a...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 601 135 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

• 0%, deweloperskie, wille miejskie na Mokotowie

    Warszawa » Mokotów » ul. Kwitnących Jabłoni

    • 1 620 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 27 458 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - II kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 732 648 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 901 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pis...

  • 0%, apartamenty wakacyjne na Wyspie Soboeszewskiej

    Gdańsk » ul. Wyspa

    • 974 755 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 21 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 roku / Lokale inwestycyjne z 23 % VAT. / Apartament nr 6.16: taras: 6,00 m, ogródek: 13,80 m / pełne zestawienie oferowanych l...

  • 0%, GOTOWE - Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 656 568 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    0% prowizji, I ETAP INWESTYCJI ZAKOŃCZONY !! Lokal nr 130, balkon: 5,35 m, przypisane do lokalu m-ce parkingowe naziemne nr 26 ( koszt dodatkowy: 17.000 zł ) ZESTAWIENIE OFEROWA...

  • 0% - Oferta deweloperska, Apartamenty nad j.Dargin

    Harsz

    • 1 309 776 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M1.3, loggia: 5,50 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych apartamentów...

  • 0%, apartament przy promenadzie - pod klucz

    Świnoujście » Dzielnica Nadmorska » ul. Żeromskiego

    • 1 071 059 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 28 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji - Rewitalizacja zakończona - apartamenty POD KLUCZ + WYPOSAŻENIE CENA OFERTOWA JEST CENĄ BRUTTO ( zawiera 23% VAT ) APARTAMENT ze skosami NR 35 -...