• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Obrońców Westerplatte

    Gdańsk » Oliwa » ul. Obrońców Westerplatte

    • 3 490 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam Państwu wyremontowane w nowoczesnym stylu 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia, które mieści się przy ul. Obrońców Westerplatte w gdańskiej Oliwie.MIESZKANIE:Nieruchomoś...

  • Mieszkanie Legnica ul. Nowogródzka

    Legnica » ul. Nowogródzka

    • 2 350 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZEBiuro Powierska Nieruchomości prezentuje na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m², położone na 3. piętrze w b...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna ul. Złota

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Złota

    • 699 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3 pokoje | 2022 rok | gotowe do wprowadzenia | jasne i ciche | blisko obwodnicyNowoczesne, zadbane i w pełni funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,4 m², położone na w...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany, Bielany ul. Pęcicka

    Warszawa » Bielany » ul. Pęcicka

    • 3 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Warszawa - Do wynajęcia: mieszkanie o pow. 27 m2 na 3 piętrze w budynku wielorodzinnym na warszawskich Bielanach w okolicach ul. Pęcickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Nocznickiego

    Warszawa » Bielany » ul. Nocznickiego

    • 3 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Warszawa - do wynajęcia:2-pokojowy lokal mieszkalny 48 m2 na 8 piętrze budynku usługowo-mieszkalnego w okolicach ul. Nocznickiego na warszawskich Bielanach, poleca Agencja Nieruc...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Nocznickiego

    Warszawa » Bielany » ul. Nocznickiego

    • 3 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Warszawa - do wynajęcia: 2-pokojowy lokal mieszkalny o pow. 44 m2 na 8 piętrze budynku usługowo-mieszkalnego w okolicach ul. Nocznickiego na warszawskich Bielanach, poleca Agencj...

  • 0%, w odrestaurowanej kamienicy z XIX w. - Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Stępińska

    • 783 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 25 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M1 Odrestaurowana kamienica z początku XX wieku, w której historia łączy się z nowoczesnym standardem....

  • 0%, w odrestaurowanej kamienicy z XIX w. - Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Stępińska

    • 799 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 27 552 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M6 Odrestaurowana kamienica z początku XX wieku, w której historia łączy się z nowoczesnym standardem....

  • 0%, w odrestaurowanej kamienicy z XIX w. - Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Stępińska

    • 1 609 750 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 25 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M10 z antresolą ! - Na podaną w ofercie powierzchnię ( 64,39 m ) składa się pow. lokalu na poziomie "1-...

  • 0%, w odrestaurowanej kamienicy z XIX w. - Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Stępińska

    • 2 332 460 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 26 208 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M13 z antresolą ! - Na podaną w ofercie powierzchnię ( 89,71 m ) składa się pow. lokalu na poziomie "1...

  • 0%, w odrestaurowanej kamienicy z XIX w. - Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Stępińska

    • 3 623 620 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 26 070 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M11 z antresolą ! - Na podaną w ofercie powierzchnię ( 139,37 m ) składa się pow. lokalu na poziomie "1...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Piastowska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Piastowska

    • 699 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    SŁONECZNE, BARDZO USTAWENE, ROZKŁADOWE MIESZKANIE!  IDEALNE DO ZAMIESZKANIA JAK I NA INWESTYCJĘ ZE WZGLĘDU NA SWÓJ UNIWERSALNY UKŁAD! (PATRZ RZUTY)OBECNIE MIESZKANIE POSIADA 2 POKO...

  • 0%, w odrestaurowanej kamienicy z XIX w. - Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Stępińska

    • 793 520 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 26 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M3 Odrestaurowana kamienica z początku XX wieku, w której historia łączy się z nowoczesnym standardem....

  • 0%, w odrestaurowanej kamienicy z XIX w. - Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Stępińska

    • 1 367 750 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 25 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M12 z antresolą ! - Na podaną w ofercie powierzchnię ( 54,71 m ) składa się pow. lokalu na poziomie "1-...

  • 0%, w odrestaurowanej kamienicy z XIX w. - Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Stępińska

    • 2 061 381 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 26 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M2 - ogródek: 24 m Odrestaurowana kamienica z początku XX wieku, w której historia łączy się z nowoczes...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Szafarnia

    Gdańsk » ul. Szafarnia

    • 1 347 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 20 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem - Stare Miasto, Gdańsk, ul. SzafarniaNa sprzedaż oferujemy przestronne i pełne możliwości aranżacyjnych mieszkanie położone w jednej z n...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Olsztyńska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Olsztyńska

    • 2 600 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA WYNAJEM  2 POKOJOWE MIESZKANIE NA PRZYMORZU!ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJE ! DOSTĘPNE OD 01.05.2026.SŁONECZNE - BLISKO PLAŻY - ŚWIETNA KOMUNIKACJA !!MIESZKANIE: Do wynajęcia:...

  • Mieszkanie 3 pokoje, Tarnów ul. Spadzista

    Tarnów » ul. Spadzista

    • 429 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Są mieszkania, w których układ robi największą różnicę.Tu wszystko jest czytelne i funkcjonalne.Na sprzedaż mieszkanie w Tarnowie przy ul. Spadzistej.Cena: 429 000 złPowierzchnia:...

  • 0%, 154 m z poddaszem, blisko Radzymina i S8

    Ciemne » ul. Wygodna

    • 759 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 257 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji. Powierzchnia łącznie z poddaszem: 157m2 Powierzchnia użytkowa: 74,05m2 Powierzchnia ogródka: ok. 120m2 z dwoma miejscami parkingowymi. W skład l...

  • Mieszkanie Poznań Poznań-Grunwald, Grunwald ul. Grochowska

    Poznań » Grunwald » ul. Grochowska

    • 1 800 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Serdecznie zapraszam na prezentację kawalerki, położonej na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Grochowskiej. Nieruchomość o powierzchni ok. 34 m2 znajduje się na pierwszym piętrze...