• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • Piękne mieszkanie z dużym balkonem!!!
    1 / 11
    Piękne mieszkanie z dużym balkonem!!!

    Mińsk Mazowiecki

    • 795 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 11 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam piękne 3- pokojowe mieszkanie znajdujące się na UL.1PLM o powierzchni 72 m2 z bardzo dobrym układem pomieszczeń, z mega dużym potencjałem dla nowych nabywców. Mieszkanie g...

  • Nowoczesne mieszkanie z parkingiem i tarasem!
    1 / 16
    Nowoczesne mieszkanie z parkingiem i tarasem!

    Tarnów

    • 580 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    To mieszkanie przy ul. Azotowej to przemyślana powierzchnia 56,07 m², zlokalizowana na pierwszym piętrze w nowoczesnym, dwupiętrowym budynku powstałym w 2025 roku. Sercem domu jest...

  • Mieszkanie 2-pokojowe 40 m2 z balkonem i piwnicą
    1 / 10
    Mieszkanie 2-pokojowe 40 m2 z balkonem i piwnicą

    Starogard Gdański

    • 230 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować umeblowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,4 m2, z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą, w atrakcyjnej lokalizacji na o...

  • Rodzinne 4 pokoje | 101 m² | kominek | Wilda
    1 / 16
    Rodzinne 4 pokoje | 101 m² | kominek | Wilda

    Poznań

    • 1 300 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 12 872 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 101 m², położone w kameralnej willi miejskiej z 1939 roku przy ul. Pamiątkowej na poznańskiej Wildzie, w spokojnej części...

  • 4-pokojowe mieszkanie 66,7 m² Dolinka Służewiecka
    1 / 14
    4-pokojowe mieszkanie 66,7 m² Dolinka Służewiecka

    Warszawa

    • 949 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 14 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż rozkładowe, słoneczne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,7 m² położone na 3 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie składa się z 4 pokoi (z czego jeden pełni obecnie...

  • Sprzedam mieszkanie Szare, Śląskie
    Sprzedam mieszkanie Szare, Śląskie

    Szare

    • 330 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na Sprzedaż! Oferta pod inwestora lub dla osób świadomych – Szare (Gmina Milówka), Powiat Żywiecki, Śląsk Dom / lokal inwestycyjny – ok. 100 m² + garaże Na sprzedaż wyodrębniony...

  • Kielce 46,52 m2 Jagiellońska do negocjacji
    1 / 11
    Kielce 46,52 m2 Jagiellońska do negocjacji

    Kielce

    • 310 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 740 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,52 m², zlokalizowane w Kielcach przy ul. Jagiellońskiej, na osiedlu Czarnów. Lokal przeznaczony do generalnego remontu, co umożliwia pełną...

  • 3 pokoje 51m2 Staszów Wschodnia jasne mieszkanie
    1 / 16
    3 pokoje 51m2 Staszów Wschodnia jasne mieszkanie

    Staszów

    • 315 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 3 pokoje 51,3 m² – Staszów, ul. Wschodnia 3 pokoje | Trójstronne | Po remoncie | Top lokalizacja Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie 3-pokojo...

  • Komfortowe mieszkanie 53,57 m² w nowej inwestycji
    1 / 10
    Komfortowe mieszkanie 53,57 m² w nowej inwestycji

    Siedlce

    • 632 126 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 53,57 m², zlokalizowane w nowej inwestycji w samym centrum Siedlec. Budynek wykonany jest w wysokim standardzie, wyposażon...

  • Dwupoziomowe mieszkanie z garażem metro
    1 / 15
    Dwupoziomowe mieszkanie z garażem metro

    Warszawa

    • 2 275 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 15 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    *Wyłączność* Prestige Real Estate prezentuje: Wyjątkowa okazja dla osób szukających przestrzeni z potencjałem! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w segmencie dwulokalowym, położone...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 509 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 18 852 zł/m2 cena za metr

Wrocław

    • 559 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 16 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, jasnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 33 m Opiekun oferty: Svitlana Luts tel. [tel] Otoczenie nieruchomości Mieszkani...

  • Mieszkanie Legnica, Jaworzyńska
    Mieszkanie Legnica, Jaworzyńska

    Legnica

    • 239 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 7 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    *** REZERWACJA*** Przytulne 2 Pokoje w Sercu Legnicy Gotowe do Wprowadzenia! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży kompaktowego, a zarazem niezwykle funkcjonalne...

  • Mieszkanie 3-pok. 40m2, Centrum, niski czynsz
    1 / 10
    Mieszkanie 3-pok. 40m2, Centrum, niski czynsz

    Braniewo

    • 199 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 4 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, niskie koszty utrzymania i gotowość do zamieszkania od zaraz? Ta oferta w Braniewie spełni oczekiwania zarówno osób prywatnych, jak...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Zofiówka, Wodeckiego
    1 / 15
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Zofiówka, Wodeckiego

    Jastrzębie-Zdrój

    • 179 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 3 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 56 metrowe typu M-4 ul. Wodeckiego w Jastrzębiu Zdroju. Nieruchomość z przeznaczeniem do remontu. Wygodny parter, blok po termomodernizacji zabezpieczony...

  • 3-pokojowe piękne mieszkanie w Kołobrzegu!
    3-pokojowe piękne mieszkanie w Kołobrzegu!

    Kołobrzeg

    • 560 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 467 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Mieszkanie o powierzchni użytkowej 75 m² na 3 piętrze w zabytkowej kamienicy w centrum Kołobrzegu. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone w kamienicy z 1930 roku...

  • Mieszkanie Kowalewo Pomorskie
    1 / 14
    Mieszkanie Kowalewo Pomorskie

    Kowalewo Pomorskie

    • 315 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA SPRZEDAŻY TYLKO U NAS Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w bloku położonym przy ul. Fosa Jagiellońska w Kowalewie Pomorskim Blok czteropiętro...

  • sprzedam mieszkanie
    1 / 7
    sprzedam mieszkanie

    Uniejów

    • 395 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem w Uniejowie o pow.38 m2 usytuowane na I piętrze. Cena do negocjacji.

  • Mieszkanie Ostróda Ostróda, 1 Dywizji
    Mieszkanie Ostróda Ostróda, 1 Dywizji

    Ostróda

    • 749 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie 67 m² - Ostróda, ul. 1 Dywizji 12 Ostatnie piętro z windą + garaż podziemny + balkon z widokiem na plac zabaw Wyobraź sobie: budzisz się rano, otwie...

  • Mieszkanie Wrocław Sępolno ul. Partyzantów

    Wrocław » ul. Partyzantów

    • 1 025 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 15 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Wrocławia.Jest to miejsce bardzo cenione przez mieszkańców, szczególnie ze względu na unikalny charakter, zieleń i...