• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM
    1 / 13
    MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM

    Gorzów Wielkopolski

    • 430 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z ogródkiem na osiedlu Piaski w Gorzowie Wlkp. LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego na osiedlu Piaski...

  • Zabrze-Helenka mieszkanie na sprzedaż 38m² 1 pokój
    1 / 8
    Zabrze-Helenka mieszkanie na sprzedaż 38m² 1 pokój

    Zabrze

    • 198 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie 38m² - duży, ustawny pokój, przedpokój z miejscem na szafę, łazienka i ustawna kuchnia. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie jest św...

  • Mieszkanie Lubliniec, Grunwaldzka
    Mieszkanie Lubliniec, Grunwaldzka

    Lubliniec

    • 579 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 3 665 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Stylowy Apartament 136,50 m² - Prestiż naprzeciw Zamku Lokalizacja: ul. Grunwaldzka 3, Lubliniec (I piętro) Z przyjemnością prezentujemy unikalną nieruchomość położoną w sercu Lub...

  • Życie na szczycie. Design, luksus i taras 47 m²
    1 / 6
    Życie na szczycie. Design, luksus i taras 47 m²

    Łódź

    • 539 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Podniebny lounge i 47 metrów wolności Wyobraź sobie poranek, w którym granica między salonem a horyzontem po prostu znika. To nie jest zwykłe mieszkanie, lecz prywatna enklawa zaw...

  • M3 Górna- mieszkanie z potencjałem
    1 / 12
    M3 Górna- mieszkanie z potencjałem

    Łódź

    • 260 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie z potencjałem – dla tych, co nie boją się wyzwań! Lokalizacja: ul. Walerego Przyborowskiego , Łódź Piętro: 4 (ostatnie, bez windy – darmowy fitness gwarantowany!)...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Życzliwa
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Życzliwa

    Wrocław

    • 799 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 268 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Opiekun nieruchomości: Sebastian Święcicki tel. [tel] Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania otrzymacie Państwo najważniejsze informacje dotyczące nieruchomości. Układ pomieszcze...

  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Mogilska
    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Mogilska

    Kraków

    • 750 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2-pokojowe mieszkanie przy ul. Mogilskiej - świetna lokalizacja, blisko centrum Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państwu ustawne mieszkanie o pow...

  • 3 ustawne pokoje, Kamionek, Park Skaryszewski
    1 / 15
    3 ustawne pokoje, Kamionek, Park Skaryszewski

    Warszawa

    • 935 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 16 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Zapraszam na DZIEŃ OTWARTY, który odbędzie się w najbliższą środę 13.05.2026 r, w godz. 17.00 - 18.30. Osoby zainteresowane proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny. 3 pokoje p...

  • Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe – Swarzędz, os. Kościuszkowców
    Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe – Swarzędz, os. Kościuszkowców

    Swarzędz

    • 405 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    UWAGA! Nie jestem zainteresowany ofertami pośrednictwa w sprzedaży. Oferuję na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe (z KW) o powierzchni 49,5 m², położone w Swarzędzu na...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Kuźnicy Kołłątajowskiej
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Kuźnicy Kołłątajowskiej

    Kraków

    • 565 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 18 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | Twoje gotowe mieszkanie w sercu Prądnika Białego - wprowadź się od zaraz! Kawalerka 30,9 m² z balkonem | Prądnik Biały | ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej | 580 000 zł Na sprze...

  • Mieszkanie Kraków Bieńczyce, os. Kalinowe
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bieńczyce, os. Kalinowe

    Kraków

    • 595 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie - os. Kalinowe Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie o powierzchni 46,85 m² , zlokalizowane na 3. piętrze w zadbanym bloku na os...

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Stare Miasto, Wita Stwosza
    Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Stare Miasto, Wita Stwosza

    Wrocław

    • 740 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 16 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun oferty: Katarzyna Flendrich numer licencji PFRN 28425 tel. [tel] ***for english scroll down*** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania po...

  • Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 61m2 do remontu Białystok
    1 / 2
    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 61m2 do remontu Białystok

    Białystok

    • 370 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,30m2 do generalnego/kapitalnego remontu. Duży pokój-salon, dwa pokoje mniejsze-sypialnie, kuchnia, łazienka, oddzielne WC, koryta...

  • Dwupoziomowe - Kamienica z parkingiem ,Super
    1 / 7
    Dwupoziomowe - Kamienica z parkingiem ,Super

    Gdynia

    • 1 290 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 12 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy modernistycznej o powierzchni 102 m², położone w Gdyni blisko centrum, zaledwie kilka minut od Dworca Głównego, a jedno...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Dębniki

    Kraków

    • 160 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 4 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    TYLKO U NAS, OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - OKAZJA CENOWA!!! Oferujemy Państwu sprzedaż partycypacji TBS mieszkania o powierzchni 33 m2 położony na Klinach w Krakowie. Lokal składa się...

  • 2 pokoje + kuchnia * Nowe, wyposażone * M.Postojow
    1 / 14
    2 pokoje + kuchnia * Nowe, wyposażone * M.Postojow

    Białystok

    • 520 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferuję ZUPEŁNIE NOWE, 2 pokojowe MIESZKANIE o powierzchni 39,8 m2. Z balkonem 4,35m2 oraz MIEJSCEM POSTOJOWYM w podziemnej hali garażowej na poziomie -1 . Wykończone...

  • Apartament w domu nad jeziorem (100 m) - do zamieszkania
    1 / 12
    Apartament w domu nad jeziorem (100 m) - do zamieszkania

    Wysoka

    • 422 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dom nad jeziorem z niezależnym apartamentem Budynek znajduje się na rozległej rekreacyjnie zabudowanej działce. Jest ona niezależną częścią kilkuhektarowego kompleksu leśno - pa...

  • 2 Pokoje | Balkon | 0% Prowizji | Po Kapitalnym Remoncie
    1 / 9
    2 Pokoje | Balkon | 0% Prowizji | Po Kapitalnym Remoncie

    Mysłowice

    • 395 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    UWAGA: - 0% Prowizji - Po kapitalnym remoncie - Czynsz 582 zł / mc - energooszczędne oświetlenie...

  • Mieszkanie Gdańsk Piecki-Migowo ul. Amundsena

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Amundsena

    • 829 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 10 767 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą dużego mieszkania - idealnego dla rodziny lub pod inwestycję.Najważniejsze atuty:• Doskonała lokalizacjaMieszkanie znajduje się na os...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Chmielna

    Warszawa » Wola » ul. Chmielna

    • 5 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie idealne dla singla lub pary szukających cichej i bezpiecznej enklawy w nowoczesnej, prestiżowej lokalizacji. Gdzie poza prywatną loggią (12m2) można skorzystać z ogromne...