• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Zalasewo

(4)
  • 3 pok. Dla rodziny 15 min od Centrum Poznania 4 kwartał 2025

    Zalasewo

    • 471 365 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Robert Szofiński
    Agent nieruchomości

  • Ostatnie 2 pok. Oddanie 4 kwartał 2025 ! 15 min od Poznania

    Zalasewo

    • 403 970 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Robert Szofiński
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Zalasewo rynek pierwotny ul. Zalasewo

    Zalasewo

    • 483 566 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu doskonałą okazję do zakupu trzypokojowego mieszkania o powierzchni 60,01 m2 w atrakcyjnej cenie na nowoczesnym osiedlu zlokalizowanym w Zalasew...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zalasewo

    • 2 490 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dzialka bud,z domkiem gosp.

    Swarzędz

    • 500 000 zł cena
    • 733 m2 powierzchnia
    • 683 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialke budowlana z domkiem gospodarczym 55 m, woda,prąd,studnia,,,,gaz i kanalizacja w ulicy ogrodzenie z siatki ,wzdloz ogrodzenia gryczpan-bukszpan 40 letni,dzialka nar...

  • Lokale użytkowe w Centrum Swarzędza
    1 / 5
    Lokale użytkowe w Centrum Swarzędza

    Swarzędz

    • 2 600 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Dzień Dobry, Mam do wynajęcia LOKAL użytkowy w ścisłym centrum Swarzędza. Czytelny adres, witryna z bezpośrednim dostępem na płytę Rynku. Idealnie nadaję się na działalność bankową...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Swarzędz

    • 2 250 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Swarzędz

    • 480 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Swarzędz

    • 1 850 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 13 406 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Funkcjonalne szeregowce w inwestycji premium!
    1 / 12
    Funkcjonalne szeregowce w inwestycji premium!

    Łowęcin

    • 739 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 7 947 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kruszewnia

    • 498 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Everest Select Properties Jacek Król
    Biuro nieruchomości

  • Ostatnie bliźniaki w odbiorze 2023! Kredyt 2%
    1 / 14
    Ostatnie bliźniaki w odbiorze 2023! Kredyt 2%

    Łowęcin

    • 789 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 7 661 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji
    1 / 5
    4-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji

    Rabowice

    • 579 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 424 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji
    1 / 5
    4-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji

    Rabowice

    • 549 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 7
    Dom bliźniak

    Swarzędz

    • 589 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 6 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Двухэтажный дом в 15 км от центра Познани за 579 т
    1 / 6
    Двухэтажный дом в 15 км от центра Познани за 579 т

    Rabowice

    • 549 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Połowa bliźniaka 15 km od centrum Poznania za 579
    1 / 8
    Połowa bliźniaka 15 km od centrum Poznania za 579

    Rabowice

    • 579 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 424 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • REZERWACJA OFERTY
    REZERWACJA OFERTY

    Swarzędz

    • 649 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 9 687 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Swarzędz ul. os. Kościuszkowców

    Swarzędz » os. Kościuszkowców

    • 2 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA BEZ PROWIZJI - WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA OPŁACA WŁAŚCICIEL Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego położonego na osiedlu Kościuszkowców. Niski bu...

  • Przepiękny bliźniak na nowym osiedlu!
    Przepiękny bliźniak na nowym osiedlu!

    Rabowice

    • 799 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 7 683 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Działka Swarzędz ul. Kórnicka

    Swarzędz » ul. Kórnicka

    • 229 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 727 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż znakomicie zlokalizowana działka budowlana w Swarzędzu pod Poznaniem! Jest to mała działka położona w drugiej linii zabudowy , a więc nie bezpośrednio przy ulicy...

  • Działka na sprzedaż
    Działka na sprzedaż

    Swarzędz

    • 500 zł cena
    • 1 041 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień Dobry, Mam na sprzedaż działkę budowlaną. Swarzędz, powierzchnia 1041m. kw. Działka kompletna, wyposażona w media, gaz prąd i woda. Jest kanalizacja, gotowe warunki zabudowy....

  • Nieruchomość komercyjna do wynajęcia
    Nieruchomość komercyjna do wynajęcia

    Swarzędz

    • 501 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Dzień dobry, Zapraszam do dzierżawy lokali w podwórzu tej kamienicy. Nieruchomość komercyjna. Jest jeszcze możliwość zaadaptowania pomieszczeń pod swoje konkretne potrzeby związan...

  • Na sprzedaż działka 240 lokali SWARZĘDZ PROJEKT POZWOLENIE
    1 / 7
    Na sprzedaż działka 240 lokali SWARZĘDZ PROJEKT POZWOLENIE

    Kruszewnia

    • 25 200 000 zł cena
    • 93 990 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprawdzona lokalizacja, przemyślany projekt i gotowe pozwolenie na budowę. Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 93 990 m², z prawomocnym pozwoleniem na budowę nowoczesne...

  • Lokal użytkowy Jasin gm. Swarzędz,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Jasin gm. Swarzędz,

    Jasin

    • 19 900 zł cena
    • 995 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu hali magazynowo-produkcyjnej w Jasinie obok Swarzędza. Całkowita oferowana powierzchnia to 995m2, na którą składa się: • Hala magazyno...

  • Lokal użytkowy Swarzedz Augusta Cieszkowskiego
    1 / 3
    Lokal użytkowy Swarzedz Augusta Cieszkowskiego

    Swarzędz

    • 1 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy 30m2 w centrum Swarzędza przy ul. Augusta Cieszkowskiego. Bardzo ruchliwa ulica i atrakcyjna lokalizacja. Lokal posiada klimatyzacje oraz WC. Idealny na usłu...

  • Działka budowlana Swarzędz, Kórnicka
    1 / 12
    Działka budowlana Swarzędz, Kórnicka

    Swarzędz

    • 199 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 632 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż znakomicie zlokalizowana działka budowlana w Swarzędzu pod Poznaniem! Jest to mała działka położona w drugiej linii zabudowy, a więc nie bezpośrednio przy ulicy. Ca...

  • Dom do wynajęcia w Swarzędzu
    1 / 14
    Dom do wynajęcia w Swarzędzu

    Swarzędz

    • 7 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Dzień dobry, Do wynajęcia przestronny, trzypoziomowy dom w Swarzędzu – idealny na biuro lub cele mieszkalne Oferujemy na wynajem komfortowy, całkowicie wyremontowany w 2025 roku do...

  • Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
    1 / 7
    Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż

    Swarzędz

    • 400 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dzień dobry, Mam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, 49 m. kw. Znajduje się na III piętrze. Jest balkon, piwnica. Okna od strony zachodniej. Mieszkanie po generalnym remoncie, goto...

  • Dom Swarzędz, Juliusza Słowackiego
    1 / 15
    Dom Swarzędz, Juliusza Słowackiego

    Swarzędz

    • 15 300 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Nowoczesne, zamknięte osiedle- dla pracowników - do 18 osób Do wynajęcia nowoczesny szeregowiec położony w Swarzędzu, na zamkniętym osiedlu przy ul. Słowackiego. Nieruchomość przys...

  • Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe – Swarzędz, os. Kościuszkowców
    Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe – Swarzędz, os. Kościuszkowców

    Swarzędz

    • 405 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    UWAGA! Nie jestem zainteresowany ofertami pośrednictwa w sprzedaży. Oferuję na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe (z KW) o powierzchni 49,5 m², położone w Swarzędzu na...

  • Mieszkanie dwupoziomowe 117 m2
    1 / 12
    Mieszkanie dwupoziomowe 117 m2

    Kruszewnia

    • 619 900 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w spokojnej okolicy Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, położone w cichej i spokojnej okolicy. To...

  • Mieszkanie Kruszewnia gm. Swarzędz, Husarska
    Mieszkanie Kruszewnia gm. Swarzędz, Husarska

    Kruszewnia

    • 598 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiej okolicy z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powie...

  • Poddasze 25m2 do adaptacji
    Poddasze 25m2 do adaptacji

    Rabowice

    • 549 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 039 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości