• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Musuły
  • Jatne
  • Goszcza
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Łowęcin

(2)
  • Ostatnie bliźniaki w odbiorze 2023! Kredyt 2%
    1 / 14
    Ostatnie bliźniaki w odbiorze 2023! Kredyt 2%

    Łowęcin

    • 789 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 7 661 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Funkcjonalne szeregowce w inwestycji premium!
    1 / 12
    Funkcjonalne szeregowce w inwestycji premium!

    Łowęcin

    • 739 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 7 947 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Swarzędz

    • 2 250 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Swarzędz

    • 480 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zalasewo

    • 2 490 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kruszewnia

    • 498 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Everest Select Properties Jacek Król
    Biuro nieruchomości

  • Dom na skraju lasu - Drzwi Otwarte 27.07
    1 / 20
    Dom na skraju lasu - Drzwi Otwarte 27.07

    Gruszczyn

    • 1 550 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 536 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji
    1 / 5
    4-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji

    Rabowice

    • 579 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 424 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji
    1 / 5
    4-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji

    Rabowice

    • 549 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 7
    Dom bliźniak

    Swarzędz

    • 589 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 6 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Двухэтажный дом в 15 км от центра Познани за 579 т
    1 / 6
    Двухэтажный дом в 15 км от центра Познани за 579 т

    Rabowice

    • 549 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Połowa bliźniaka 15 km od centrum Poznania za 579
    1 / 8
    Połowa bliźniaka 15 km od centrum Poznania za 579

    Rabowice

    • 579 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 424 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • REZERWACJA OFERTY
    REZERWACJA OFERTY

    Swarzędz

    • 649 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 9 687 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Swarzędz ul. os. Kościuszkowców

    Swarzędz » os. Kościuszkowców

    • 2 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA BEZ PROWIZJI - WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA OPŁACA WŁAŚCICIEL Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego położonego na osiedlu Kościuszkowców. Niski bu...

  • Przepiękny bliźniak na nowym osiedlu!
    Przepiękny bliźniak na nowym osiedlu!

    Rabowice

    • 799 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 7 683 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Zalasewo rynek pierwotny ul. Zalasewo

    Zalasewo

    • 483 566 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu doskonałą okazję do zakupu trzypokojowego mieszkania o powierzchni 60,01 m2 w atrakcyjnej cenie na nowoczesnym osiedlu zlokalizowanym w Zalasew...

  • Działka Gruszczyn ul. Okrężna

    Gruszczyn » ul. Okrężna

    • 398 400 zł cena
    • 996 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy na sprzedaż znakomicie położoną działkę budowlaną w Gruszczynie pod Swarzędzem. Ustawna działka o powierzchni 996 m2 jest w kształcie zbliżonym do prostokąta. Położ...

  • Ostatnie 2 pok. Oddanie 4 kwartał 2025 ! 15 min od Poznania

    Zalasewo

    • 403 970 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Robert Szofiński
    Agent nieruchomości

  • 3 pok. Dla rodziny 15 min od Centrum Poznania 4 kwartał 2025

    Zalasewo

    • 471 365 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Robert Szofiński
    Agent nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Gortatowo

    • 674 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 8 024 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Paczkowo, gm. Swarzędz
    1 / 4
    Działka Paczkowo, gm. Swarzędz

    Paczkowo

    • 820 000 zł cena
    • 5 014 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w Paczkowie (gmina Swarzędz) na ul. Altanowej (nr działki 109): W Planie Ogólnym gminy działka posiada oznaczenia: SJ - strefa wielofunkcyjna z zabudową mie...

  • Dom Natura 2000 - Wynajem Gruszczyn 200m2
    1 / 12
    Dom Natura 2000 - Wynajem Gruszczyn 200m2

    Gruszczyn

    • 7 500 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Na wynajem Dom zbudowany w technologii drewnianej obłożony kamieniem o powierzchni 200m2 - w spokojnej okolicy objętej programem Natura 2000. Parter: Hol , korytarz, salon, kuchni...

  • Na sprzedaż działka 240 lokali SWARZĘDZ PROJEKT POZWOLENIE
    1 / 7
    Na sprzedaż działka 240 lokali SWARZĘDZ PROJEKT POZWOLENIE

    Kruszewnia

    • 25 200 000 zł cena
    • 93 990 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprawdzona lokalizacja, przemyślany projekt i gotowe pozwolenie na budowę. Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 93 990 m², z prawomocnym pozwoleniem na budowę nowoczesne...

  • Lokal użytkowy Jasin gm. Swarzędz,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Jasin gm. Swarzędz,

    Jasin

    • 19 900 zł cena
    • 995 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu hali magazynowo-produkcyjnej w Jasinie obok Swarzędza. Całkowita oferowana powierzchnia to 995m2, na którą składa się: • Hala magazyno...

  • Działka budowlana koło Poznania, jezioro i las
    1 / 15
    Działka budowlana koło Poznania, jezioro i las

    Uzarzewo

    • 319 000 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 286 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż narożna działka budowlana o powierzchni 1116 m², położona w malowniczym Uzarzewie – zaledwie 15 km od Poznania. To idealne miejsce dla osób szukających balansu między...

  • Dom do wynajęcia w Swarzędzu
    1 / 14
    Dom do wynajęcia w Swarzędzu

    Swarzędz

    • 7 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Dzień dobry, Do wynajęcia przestronny, trzypoziomowy dom w Swarzędzu – idealny na biuro lub cele mieszkalne Oferujemy na wynajem komfortowy, całkowicie wyremontowany w 2025 roku do...

  • Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
    1 / 7
    Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż

    Swarzędz

    • 400 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dzień dobry, Mam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, 49 m. kw. Znajduje się na III piętrze. Jest balkon, piwnica. Okna od strony zachodniej. Mieszkanie po generalnym remoncie, goto...

  • Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe – Swarzędz, os. Kościuszkowców
    Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe – Swarzędz, os. Kościuszkowców

    Swarzędz

    • 405 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    UWAGA! Nie jestem zainteresowany ofertami pośrednictwa w sprzedaży. Oferuję na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe (z KW) o powierzchni 49,5 m², położone w Swarzędzu na...

  • Mieszkanie dwupoziomowe 117 m2
    1 / 12
    Mieszkanie dwupoziomowe 117 m2

    Kruszewnia

    • 619 900 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w spokojnej okolicy Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, położone w cichej i spokojnej okolicy. To...

  • Willa miejska 75 m² | Gruszczyn | 2022
    1 / 13
    Willa miejska 75 m² | Gruszczyn | 2022

    Gruszczyn

    • 839 900 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 199 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Willa miejska | 75 m² | Gruszczyn | gotowa do zamieszkania Szukasz funkcjonalnego i przytulnego domu w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta może...

  • Mieszkanie Kruszewnia gm. Swarzędz, Husarska
    Mieszkanie Kruszewnia gm. Swarzędz, Husarska

    Kruszewnia

    • 598 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiej okolicy z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powie...

  • Poddasze 25m2 do adaptacji
    Poddasze 25m2 do adaptacji

    Rabowice

    • 549 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 039 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości