• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sopot +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 550)
  • Mieszkanie Rumia, Marzanny
    1 / 15
    Mieszkanie Rumia, Marzanny

    Rumia

    • 980 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 12 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Kameralny apartament z kominkiem i ogrodem - elegancja, prywatność i wyjątkowy styl | Rumia, ul. Marzanny Są miejsca, które od pierwszej chwili budzą poczucie spokoju i komfortu....

  • Mieszkanie Gdynia Kamienna Góra, Augustyna Necla
    1 / 12
    Mieszkanie Gdynia Kamienna Góra, Augustyna Necla

    Gdynia

    • 1 085 152 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 14 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe w Gdyni! CENA: 255 000 tys. EUR Marzysz o przestronnej nieruchomości blisko morza? Mieszkanie "Necla" zlokalizowane jest w prestiżow...

  • 2-pokojowe mieszkanie – Gdańsk Siedlce, ul.Paska
    1 / 16
    2-pokojowe mieszkanie – Gdańsk Siedlce, ul.Paska

    Gdańsk

    • 969 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 16 707 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż jasne, słoneczne i w pełni wyposażone mieszkanie 58 m2, 2-pokoje z osobną kuchnią, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska – Siedlce ul. Jana C...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Świętojańska
    1 / 3
    Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Świętojańska

    Gdynia

    • 1 750 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 12 412 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    #dochód pasywny#podwynajem#inwestycja# Idealne jako inwestycja pozwalająca na dochód pasywny, wynajem którtko lub długoterminowo w Gdyni Śródmieście przy ul. Świętojańskiej. Gdyn...

  • Mieszkanie Gdańsk Letnica ul. Letnicka

    Gdańsk » Letnica » ul. Letnicka

    • 1 050 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 17 214 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE: na sprzedaż, jasne, ciepłe, rozkładowe, ustawne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Letnica) o powierzchni użytkowej 61,45 m2. W jego skład wchodz...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia ul. Rubinowa

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Rubinowa

    • 435 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ciepłe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Orunia) o powierzchni użytkowej 35,00 m2. W jego skład wchodzą:- pokój dzienny (15,77 m2)...

  • Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w ŚCISŁYM CENTRUM Gdyni! Do remontu - stwórz swój wymarzony dom!
    1 / 13
    Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w ŚCISŁYM CENTRUM Gdyni! Do remon...

    Gdynia

    • 1 150 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 17 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z niepowtarzalnym charakterem i ogromnym potencjałem w samym sercu Gdyni! Zapraszam do wyjątkowej oferty sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 6...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo, Wrocławska
    1 / 14
    Mieszkanie Gdynia Orłowo, Wrocławska

    Gdynia

    • 1 170 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 18 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowy apartament z balkonem i miejscem w hali garażowej | Sadyba Orłowska | Gdynia Orłowo Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 64,66 m², położony n...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdynia Redłowo, Powstania Wielkopolskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Gdynia Redłowo, Powstania Wielkopolskiego

    Gdynia

    • 947 810 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 19 344 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem! Gdynia Redłowo! Słoneczne 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,89 m2 zlokalizowane na parterze w budynku czteropiętrowym. Na nieruch...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Do Studzienki

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Do Studzienki

    • 1 380 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 13 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE: Na sprzedaż przestronne, ustawne, rozkładowe, po generalnym remoncie, IDEALNE NA INWESTYCJĘ,  5-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Wrzeszcz) o powierzchni użytkow...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo ul. Wrocławska

    Gdynia » Orłowo » ul. Wrocławska

    • 1 170 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowy apartament z balkonem i miejscem w hali garażowej | Sadyba Orłowska | Gdynia OrłowoNa sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 64,66 m², położony na...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Chłopska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Chłopska

    • 679 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJE, CHŁOPSKA, PRZYMORZE MAŁELOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu Przymorze Małe. Dzieli je od plaży jedynie 20 minutowy spacer. Bardzo blisk...

  • Mieszkanie Gdańsk Żabianka ul. Chłopska

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Chłopska

    • 1 299 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 21 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,3 m² położone w prestiżowej inwestycji Wieża Leszka Białego w dzielnicy Żabianka w Gdańsk - zaledwie niecały 1 km od p...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Wita Stwosza

    Gdańsk » Oliwa » ul. Stwosza

    • 1 349 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 14 825 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana jest w Oliwie, jednej z najbardziej pożądanych Trójmiejskich dzielnic Gdańska. Główną zaletą zamieszkania w tej lokalizacji jest bliskość zar...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia
    1 / 9
    Mieszkanie Gdynia Chylonia

    Gdynia

    • 284 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    | 2 POKOJE | INWESTYCJA | BALKON | PIWNICA | OSOBNA KUCHNIA | BLISKO SKM I CENTRUM | GDYNIA | CHYLONIA | LOKALIZACJA Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepiej rozwiniętych d...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce, Gen. Stefana Grota-Roweckiego
    1 / 10
    Mieszkanie Gdańsk Siedlce, Gen. Stefana Grota-Roweckiego

    Gdańsk

    • 1 490 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 10 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowy, rodzinny apartament w klasycznym stylu - 147,8 m² | blisko Śródmieścia Gdańska Prezentujemy przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 147,8 m², zlokalizowany z...

  • Mieszkanie Gdynia Karwiny, Kazimierza Kruczkowskiego
    1 / 14
    Mieszkanie Gdynia Karwiny, Kazimierza Kruczkowskiego

    Gdynia

    • 599 999 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NAJNIŻSZA CENA W OKOLICY - 3 POKOJE Z POTENCJAŁEM NA KARWINACH! LOKALIZACJA I BUDYNEK: Mieszkanie znajduje się przy ul. Kruczkowskiego w Gdyni (dzielnica Karwiny). Położone jest na...

  • 3 pokoje I wysoki standard I ogródek I 81 m²
    1 / 16
    3 pokoje I wysoki standard I ogródek I 81 m²

    Gdańsk

    • 1 499 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 18 507 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogrodem, położone w prestiżowej i spokojnej części dzielnicy Gdańsk – Morena, przy ul. Pagórkowej. Nieruchomość łączy wysoki standard wykończenia...

  • Mieszkanie Gdynia Cisowa, Chabrowa
    1 / 15
    Mieszkanie Gdynia Cisowa, Chabrowa

    Gdynia

    • 725 900 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    W sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 + piwnica około 2 m2.  Posiadające 2 poziomy.  Stan prawny: pełna własność bez obciążeń.  Układ: - przedpokój z oknem i dużą...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Tadeusza Kościuszki

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Kościuszki

    • 899 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 16 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - 2,5 km od morza- 30 min spacerem, 10 min na rowerze  ul .Kościuszki / HalleraNa sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie...