• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 550)
  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Św. Barbary

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Barbary

    • 2 600 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 24 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Szukasz nieruchomości, która łączy prestiż lokalizacji, przestrzeń domu i komfort apartamentu premium?Ta oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.Na sprzedaż wyjątk...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Sienna Grobla

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Sienna Grobla

    • 1 390 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 27 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zamieszkaj tam, gdzie historia spotyka nowoczesny luksus.Wyobraź sobie poranek z widokiem na Motławę, spacer brukowanymi uliczkami i kawę w ulubionej restauracji zaledwie kilka kro...

  • Centrum wydarzeń – apartament Tartaczna!
    1 / 11
    Centrum wydarzeń – apartament Tartaczna!

    Gdańsk

    • 1 070 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 23 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu zlokalizowanego przy ul. Tartacznej w samym sercu Gdańsk – w prestiżowej części Śródmieścia. Apartament o powierzchni...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz, Aleja Gen. Józefa Hallera
    1 / 6
    Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz, Aleja Gen. Józefa Hallera

    Gdańsk

    • 1 144 096 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 18 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Nowoczesna inwestycja wyróżnia się nowoczesnym designem, inspirowanym nadmorskim klimatem, oraz wysoką jakością wykończenia. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku PCC i prowizji. At...

  • 2 pokoje do remontu | Przymorze
    1 / 10
    2 pokoje do remontu | Przymorze

    Gdańsk

    • 569 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż – 2 pokoje do remontu | Przymorze, blisko morza Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m², położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku w nadmorskiej dziel...

  • Mieszkanie Gdańsk Brzeźno, Bogumiła Kobieli
    Mieszkanie Gdańsk Brzeźno, Bogumiła Kobieli

    Gdańsk

    • 2 220 190 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 23 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne apartamenty w nadmorskim Brzeźnie, z technologią Smart House, w świetnie skomunikowanej lokalizacji blisko plaży i usług. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku PCC i prowi...

  • Słoneczny apartament z wyjątkowym tarasem

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Szczecińska

    • 1 600 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 23 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu usytuowanego w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze, przy ulicy Szczecińskiej. Lokal mieszkalny posiada wyjątkow...

  • Mieszkanie Nowy Tuchom ul. Wspólna

    Tuchom » ul. Wspólna

    • 829 999 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Bliźniak na sprzedaż w miejscowości Nowy Tuchom o całkowitej powierzchni po podłodze ok. 90 m², a powierzchnią użytkową wynoszącą 69,66 m². Przestronny salon z miejscem do zainstal...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie w kamienicy z potencjałem
    1 / 16
    Mieszkanie w kamienicy z potencjałem

    Gdańsk

    • 1 139 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 11 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Duże mieszkanie o powierzchni użytkowej 82 m2 z tarasem w klimatycznej, ceglanej kamienicy we Wrzeszczu. Nieruchomość z ogromnym potencjałem aranżacyjnym – możliwość stworzenia kom...

  • Apartament z ogrodem tuż nad Motławą!
    1 / 6
    Apartament z ogrodem tuż nad Motławą!

    Gdańsk

    • 1 574 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 22 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Oferta sprzedaży apartamentu z ogrodem w prestiżowej lokalizacji w Gdańsku Z przyjemnością przedstawiam Państwu...

  • Nadmorska inwestycja, która pracuje dla Ciebie!
    1 / 8
    Nadmorska inwestycja, która pracuje dla Ciebie!

    Gdańsk

    • 549 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w odległości kilkuset metrów od linii brzegowej, położonego w Gdańsku - Przymorze Mieszkanie o powierzchni 43 m², usytuowane na 4 p...

  • Magiczny Zakątek na Przymorzu – 3 Pokoje z Ogród!
    1 / 16
    Magiczny Zakątek na Przymorzu – 3 Pokoje z Ogród!

    Gdańsk

    • 1 199 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 20 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni 59,15 m², położonego w Gdańsku–Przymorze, przy al. Rzeczypospolitej. Mieszkanie znajduje się na parterze z...

  • Tu chce się wracać! Janowo 38 m²
    1 / 7
    Tu chce się wracać! Janowo 38 m²

    Rumia

    • 565 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m² z balkonem, położone na 1. piętrze przy ul. Dąbrowskiego 44 w dzielnicy Janowo w Rumi. Mieszkanie znajduję się na 1 z 4 pięte...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Dolna ul. Związkowa

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Związkowa

    • 349 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie Gdańsk Orunia, ul. ZwiązkowaMieszkanie:Mieszkanie dwupokojowe (ok. 18,5m i 13,5m) do generalnego remontu.Możliwość przearanżowania na 3 pokoje.  Wysokość pomieszczeń to...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Jagiellońska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Jagiellońska

    • 619 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 położone w jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej poszukiwany...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Długa Grobla

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Długa Grobla

    • 1 300 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 22 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesny apartament w sercu Gdańska - idealny do zamieszkania lub jako pewna inwestycjaNa sprzedaż atrakcyjny, 3-pokojowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji ATAL,...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Karpacka

    Gdańsk » Oliwa » ul. Karpacka

    • 510 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka Gdańsk Oliwa, ul. Karpacka z widokiem na morze! Na sprzedaż kawalerka (31 m²) z pięknym widokiem na morze oraz panoramę Gdańska.- Pokój dzienny 1...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże, Podgórska
    Mieszkanie Gdynia Obłuże, Podgórska

    Gdynia

    • 545 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    3 POKOJOWE MIESZKANIE | SŁONECZNE | PRZESTRONNE | DOBRZE SKOMUNIKOWANE | GDYNIA OBŁUŻE LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się...

  • Mieszkanie Gdańsk Żabianka ul. Gospody

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Gospody

    • 749 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ: 3-pokojowe, gustownie urządzone mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 47,50 m2  znajduję się na I piętrze, 4-piętrowego budynku.składa się z:...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Konstantego Ciołkowskiego

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Ciołkowskiego

    • 979 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 15 791 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w mieszkaniu położonym w Gdańsku na Zaspie, przy ul. Ciołkowskiego.KLUCZOWE ATUTY♦ 3 pokoje 61,70 m² z czytelnym podzia...