• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sopot +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 550)
  • Kawalerka z ogródkiem | 27 m²
    1 / 7
    Kawalerka z ogródkiem | 27 m²

    Gdańsk

    • 477 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 17 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż – kawalerka z ogródkiem | gotowa do zamieszkania Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m², zakupio...

  • Mieszkanie Gdynia Redłowo ul. Ułańska

    Gdynia » Redłowo » ul. Ułańska

    • 2 485 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 31 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Willa Ułańska - trzypokojowy apartament w wyjątkowej lokalizacji przy Rezerwacie Kępa RedłowskaLOKALIZACJA:Lokalizacja łączy w sobie spokój natury z wygodą miejskiego życia. Inwest...

  • Mieszkanie Gdynia
    1 / 8
    Mieszkanie Gdynia

    Gdynia

    • 1 049 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 13 624 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 77 m, położone na 1. piętrze budynku przy jednej z najbardziej prestiżowych i centralnych ulic Gdyni. Lokal składa s...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 3
    Sprzedam mieszkanie

    Gdańsk

    • 500 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 16 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Witam sprzedam mieszkanie własnościowo-spółdzielcze, dwupokojowe na Żabiance w jednej z najlepiej położonej i bezpiecznej dzielnicy Gdańska. Blisko do plaży, przedszkola, szkoły, s...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Kazimierza Leskiego

    Gdańsk » ul. Leskiego

    • 720 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana jest w gdańskiej dzielnicy Jasień, w otoczeniu nowoczesnej, niskiej zabudowy mieszkaniowej. W najbliższej okolicy znajduje się pełna infrastr...

  • Mieszkanie Rumia ul. Owsiana

    Rumia » ul. Owsiana

    • 2 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w kameralnej inwestycji Przystań Rumia - to kompleks nowoczesnych budynków usytuowanych w sąsiedztwie CH Port Rumia, restauracji, szkół, kości...

  • Mieszkanie Gdynia Mały Kack ul. Lipnowska

    Gdynia » Mały Kack » ul. Lipnowska

    • 1 360 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 17 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OKOLICA:Mały Kack to południowa dzielnica Gdyni granicząca z  Redłowem, Orłowem i Witominem, a od południa także z Sopotem. Ta część Małego Kacka, w której znajduje się mieszkanie...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz, Górny ul. Juliusza Słowackiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Słowackiego

    • 1 349 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 13 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, jasne, 96-metrowe mieszkanie w samym centrum Wrzeszcza, tuż obok Garnizonu.Idealna propozycja dla rodziny, pod wynajem lub dla osób, które szukają mieszkan...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Św. Piotra

    Gdynia » Śródmieście » ul. Piotra

    • 1 180 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 26 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup tej nieruchomości jest dobrym celem inwestycyjnym. Gdynia to dynamicznie rozwijające się miasto, co może oznaczać potencjalny wzrost wartości nieruchomości w przyszłości. Dod...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Połczyńska

    Gdańsk » ul. Połczyńska

    • 849 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 12 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem - idealne miejsce dla rodziny, gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się na świeżym powietrzu.OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!BEZ PR...

  • Bezp. 2 pok. w Gdańsku, niski czynsz, widok na park, bezpieczna okolica
    1 / 18
    Bezp. 2 pok. w Gdańsku, niski czynsz, widok na park, bezpieczna o...

    Gdańsk

    • 585 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do pośredników prośba- proszę nie dzwońcie. Mam swojego pośrednika. Bezpośrednio sprzedam 2 pokojowe mieszkanie w Gdańsku na ul. Porębskiego. Zalety mieszkania: • Mieszkanie jest...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz, Dolny, Aleja Gen. Józefa Hallera
    1 / 15
    Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz, Dolny, Aleja Gen. Józefa Hallera

    Gdańsk

    • 1 075 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 15 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,3 m²+ piwnica 2,33m², położone na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku Fregata w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska...

  • Komfortowe, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie
    1 / 16
    Komfortowe, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie

    Gdańsk

    • 599 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Freedom Nieruchomości Oddział Pruszcz Gdański ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż jasne, funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 53,03 m². Mieszkanie p...

    1 / 12

    Gdańsk

    • 995 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 14 015 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,3 m² + piwnica 2,33m² , położone na 2 piętrze w budynku Fregata (10 pięter) przy ul. Hallera 165 w Gdańsku. [url] T...

  • Spółdzielcze własnościowe 2-pokojowe mieszkanie
    Spółdzielcze własnościowe 2-pokojowe mieszkanie

    Gdańsk

    • 574 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie 33,10 m² po kapitalnym remoncie, Gdańsk Zaspa Oferujemy nowoczesne, w pełni...

  • Sprzedam piękne mieszkanie 3-pokojowe!
    1 / 7
    Sprzedam piękne mieszkanie 3-pokojowe!

    Gdańsk

    • 869 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 729 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,9 m2. Mieszkanie znajduje się na trzecim, a zarazem ostatnim piętrze budynku. Budynek oddany w użytkowanie w 2020 roku, wyposażon...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa, Karpacka
    1 / 9
    Mieszkanie Gdańsk Oliwa, Karpacka

    Gdańsk

    • 510 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 16 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka Gdańsk Oliwa, ul. Karpacka z widokiem na morze!  Na sprzedaż kawalerka (31 m²) z pięknym widokiem na morze oraz panoramę Gdańska. - Pokój dzienn...

  • Mieszkanie Przymorze 2 pokoje I Super Lokalizacja
    1 / 16
    Mieszkanie Przymorze 2 pokoje I Super Lokalizacja

    Gdańsk

    • 679 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne, urządzone mieszkanie o powierzchni 36 m², położone w jednym z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska-Przymorze. To lokalizacj...

  • Centrum Rumii Parter, Balkon, Piwnica, Zapraszamy
    1 / 11
    Centrum Rumii Parter, Balkon, Piwnica, Zapraszamy

    Rumia

    • 459 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Mieszkanie jest w trakcie remontu. ZDJĘCIA Z POPRZEDNIEJ INWESTYCJI Na...

  • Pogórze, 5 pokojów, inwestycja, pracujące, 11% ROI
    1 / 9
    Pogórze, 5 pokojów, inwestycja, pracujące, 11% ROI

    Gdynia

    • 520 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Mieszkanie o powierzchni 53 m2 znajduje się na parterze budynku przy ul. Podgórska 12 - Gdynia Pogórze. Składa się z pięciu pokojów, łazienki, ubikacji, kuchni. Do mieszkania przyn...