• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sopot +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 550)
  • Mieszkanie Gdynia Grabówek ul. Stefana Okrzei

    Gdynia » Grabówek » ul. Okrzei

    • 579 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie: na sprzedaż wygodne rozkładowe, dwustronne, funkcjonalne, trzy pokojowe mieszkanie, położone w Gdyni - dzielnica Grabówek o powierzchni użytkowej 60 m2 składające się z...

  • Mieszkanie Rumia, Roszczynialskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Rumia, Roszczynialskiego

    Rumia

    • 450 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    | 2 POKOJE | UMEBLOWANE | SŁONECZNE | GARAŻ | CICHA OKOLICA | BLISKO SKM | PIWNICA | RUMIA | LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w samym centrum Rumi, w doskonałej lokalizacji...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce, Seweryna Goszczyńskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Gdańsk Siedlce, Seweryna Goszczyńskiego

    Gdańsk

    • 619 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m² w lokalizacji Gdańsk - Siedlce. To spokojna i dobrze skomunikowana dzielnica położona w bliskim sąsied...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Długa

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Długa

    • 4 500 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    MIESZKANIE NA WYNAJEM W SERCU GDAŃSKALOKALIZACJANieruchomość położona jest w samym centrum Gdańska, przy reprezentacyjnej ulicy Długiej. Obecnie to główna atrakcja turystyczna o bo...

  • Mieszkanie | 3 niezależne pokoje , Duży balkon
    1 / 16
    Mieszkanie | 3 niezależne pokoje , Duży balkon

    Gdynia

    • 599 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 093 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni, w dzielnicy Chylonia, przy ul. Lubawskiej 3. Lokal znajduje się na parterze 10-piętrowego bloku z wielkiej pł...

  • Słoneczne 4 pokojowe na I piętrze w niskiej zabudowie 1/4
    1 / 16
    Słoneczne 4 pokojowe na I piętrze w niskiej zabudowie 1/4

    Gdańsk

    • 750 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w doskonałej lokalizacji - zapomnij o korkach i uciążliwych dojazdach do pracy z licznych "sypialni Gdańska". Położenie mieszkania gwarantuje szyb...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia, Południowa
    1 / 12
    Mieszkanie Gdynia Chylonia, Południowa

    Gdynia

    • 475 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem do remontu! Gdynia Chylonia! Rozkładowe 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,53 m2 zlokalizowane na 3 piętrze w budynku czteropiętrow...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa, Konstantego Ciołkowskiego
    1 / 8
    Mieszkanie Gdańsk Zaspa, Konstantego Ciołkowskiego

    Gdańsk

    • 991 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 16 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61,7 m², położone na 10. piętrze w dzielnicy Gdańsk Zaspa. Dwustronna orientacja okien oraz zabudowany balkon z panoramicznym widokiem na...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Cisza, światło i morze w zasięgu kilku minut!
    1 / 11
    Cisza, światło i morze w zasięgu kilku minut!

    Gdańsk

    • 949 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 13 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania przy ul. Mściwoja II 67/69. Mieszkanie znajduje się na piętrze 2 z 3 i składa się z: - salonu 17,5 m², - sypialni 14,4...

  • Ustawne mieszkanie blisko SKM i UG
    1 / 13
    Ustawne mieszkanie blisko SKM i UG

    Gdańsk

    • 729 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 020 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, ustawne mieszkanie o powierzchni 52,3 m², położone w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części gdańskiego Przymorza. Nieruchomość wyróżnia się bardzo pr...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Nieborowska

    Gdańsk » Chełm » ul. Nieborowska

    • 1 200 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 15 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    MIESZKANIE:Całkowicie przearanżowane - idealne dla 2 osób - z dużymi możliwościami. Obecnie 2 pokoje z dużą garderobą . PIERWOTNIE mieszkanie 4 pokojowe co można niewielkim kosztem...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Wójta Radtkego

    Gdynia » Śródmieście » ul. Wójta Radtkego

    • 789 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 13 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    KLIMATYCZNE MIESZKANIE W CENTRUM GDYNILOKALIZACJANieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji- w centrum Gdyni, w związku z czym z łatwością można dojść w zaledwie 3 minuty...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Gen. Stefana Grota-Roweckiego

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Grota-Roweckiego

    • 1 499 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 10 198 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWE, DWUPOZIOMOWE, ELEGANCKIE MIESZKANIE W CENTRUM GDAŃSKAWyjątkowa propozycja dla osób, które szukają komfortu, przestrzeni i ponadczasowej elegancji o funkcjona...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Jacka Malczewskiego

    Gdańsk » Siedlce » ul. Malczewskiego

    • 1 499 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 10 198 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Prof. Stefana Myczkowskiego

    Gdańsk » ul. Myczkowskiego

    • 899 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 12 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS! Stylowe, 4-pokojowe, słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73,2 m2 na gdańskiej Morenie.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Morena. Je...

  • Ustawne 4 pokoje na Morenie - Gdańsk ul. Wileńska
    1 / 15
    Ustawne 4 pokoje na Morenie - Gdańsk ul. Wileńska

    Gdańsk

    • 859 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 11 013 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Freedom NIeruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wileńskiej 59 w Gdańsku, dzielnica Morena. Nieruchomość znajduje się na...

  • Mieszkanie Gdynia Pustki Cisowskie, Borowikowa
    1 / 14
    Mieszkanie Gdynia Pustki Cisowskie, Borowikowa

    Gdynia

    • 799 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Gdynia, Pustki Cisowskie - 4 pokoje przy samym lesie (ul. Borowikowa) Wstęp: Jeśli szukasz mieszkania, w którym po pracy realnie odpoczniesz od miejskiego zgiełku, ta oferta na Pus...

  • Mieszkanie Rumia, Błoń Janowskich
    1 / 7
    Mieszkanie Rumia, Błoń Janowskich

    Rumia

    • 545 400 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA W LOVE AT HOME. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja. Sprawdź opinie o naszej firmie na stronie www.loveathome.pl                                - KUPUJĄC...

  • Mieszkanie 3-pokojowe Partyzantów
    1 / 8
    Mieszkanie 3-pokojowe Partyzantów

    Gdańsk

    • 849 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przytulnego 3-pokojowego mieszkania znajdującego się na drugim piętrze zlokalizowanej w sercu niezwykłej dzielnicy Gdańska - Wrzeszcz przy ul...

  • Przestrzenne | OD Zaraz | Dwie sypialnie
    1 / 8
    Przestrzenne | OD Zaraz | Dwie sypialnie

    Gdańsk

    • 750 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 11 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    * KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI * * BIURA NIERUCHOMOŚCI TYLKO Z ZAINTERESOWANYM KLIENTEM NA PREZENTACJĘ * ATUTY: - 5 min pieszo do przystanku autobusowego; -kameralne osiedle; - Bl...