• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pszczyna +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 550)
  • Mieszkanie Gdańsk Żabianka ul. Jakuba Wejhera

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Wejhera

    • 749 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu: możliwość zakupu przez obcokrajowców bez zgody ministerstwa.Słoneczne 3 pokoje na Żabiance - 15 min spacerem do morza!Na sprzedaż jasne i...

  • Mieszkanie Banino ul. Dąbrowa

    Banino » ul. Dąbrowa

    • 689 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3-POKOJOWE MIESZKANIE Z OGRODEM BLISKO SZKOŁY PODSTAWOWEJ!MIESZKANIE: jasne, przestronne i świetnie zaprojektowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,80 m², położone w spokojne...

  • Apartament w centrum Gdańska!
    1 / 6
    Apartament w centrum Gdańska!

    Gdańsk

    • 364 280 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 14 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka w super cenie w atrakcyjnej lokalizacji przy rewitalizowanych terenach dawnej Stoczni Gdańskiej Duże okna zapewniające bardzo dobre nasłonecznienie wnętrz. Bliskość infra...

  • Apartament w centrum Gdańska!
    1 / 6
    Apartament w centrum Gdańska!

    Gdańsk

    • 378 485 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Przestronne mieszkanie z dużym tarasem, 4 pokoje!
    1 / 16
    Przestronne mieszkanie z dużym tarasem, 4 pokoje!

    Gdańsk

    • 850 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania idealnego dla rodziny, w którym można oddzielić strefę prywatną od wspólnej? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie typu dupleks o powie...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Marsa

    Gdańsk » Osowa » ul. Marsa

    • 539 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 853 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    SŁONECZNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM W OSOWIE !MIESZKANIE: Oferujemy na sprzedaż kameralne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,95 m2. Doskonała oferta dla osób...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Kartuska

    Gdańsk » Siedlce » ul. Kartuska

    • 565 940 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 20 961 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Idealna inwestycja w Gdańsku | Kawalerka 27,4 m² | Nowe budownictwo Murapol ScarpaNa sprzedaż kompaktowe i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 27,40 m², zlokalizowane w nowocze...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Kartuska

    Gdańsk » Siedlce » ul. Kartuska

    • 615 380 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 19 851 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Idealna inwestycja w Gdańsku | 2 Pokoje 31,04 m² | Nowe budownictwo Murapol ScarpaNa sprzedaż kompaktowe i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 31,04 m², zlokalizowane w nowocze...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Kowale ul. Zeusa

    Gdańsk » ul. Zeusa

    • 580 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 509 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MieszkanieTrzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m², z dużym potencjałem aranżacyjnym — idealne dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnych potrzeb.Układ pomieszczeń:...

  • Mieszkanie Gdynia Leszczynki, Lubawska
    1 / 7
    Mieszkanie Gdynia Leszczynki, Lubawska

    Gdynia

    • 490 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    | 3 POKOJE | PIWNICA | BALKON | SPOKOJNA OKOLICA | GDYNIA LESZCZYNKI | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej....

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa, Kameliowa
    1 / 2
    Mieszkanie Gdynia Dąbrowa, Kameliowa

    Gdynia

    • 399 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    MIESZKANIE 2 POKOJE | BALKON | BLISKO LASU | GDYNIA DĄBROWA | LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w Gdyni w dobrze skomunikowanej dzielnicy Dąbrowa, która charakteryzuje się bl...

  • Mieszkanie Gdynia Redłowo, Bohaterów Starówki Warszawskiej
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Redłowo, Bohaterów Starówki Warszawskiej

    Gdynia

    • 870 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 16 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    | 2 POKOJE | LOGGIA | PIWNICA | PIĘKNY WIDOK | GDYNIA | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na...

  • Mieszkanie Gdynia Babie Doły, Dedala
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Babie Doły, Dedala

    Gdynia

    • 619 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    | UMEBLOWANE | OSOBNA KUCHNIA | 2 POKOJOWE MIESZKANIE | CICHA OKOLICA | BABIE DOŁY | GDYNIA LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - Babie Doły....

  • Mieszkanie Gdynia, Zielona
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia, Zielona

    Gdynia

    • 479 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 14 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    | 2 POKOJE | BLISKO LAS | PIWNICA | GARDEROBA | ZIELONA OKOLICA | OKSYWIE | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej i zielonej...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia, Starogardzka
    1 / 7
    Mieszkanie Gdynia Chylonia, Starogardzka

    Gdynia

    • 564 999 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | 3 POKOJE | PO REMONCIE | GOTOWE DO WPROWADZENIA | CHYLONIA | BLISKO SKM | Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, zlokalizowane na 1. piętrze nis...

  • Mieszkanie Gdynia,
    1 / 13
    Mieszkanie Gdynia,

    Gdynia

    • 879 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie bez czynszowe w szeregowcu 800 metrów od morza - Mosty Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w szeregowcu w malown...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Łąkowa

    Gdańsk » ul. Łąkowa

    • 1 519 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 21 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Scala | Gdańsk Śródmieście, 70 m² + balkonNa sprzedaż wyjątkowe, eleganckie mieszkanie o powierzchni 70,48 m², położone na 3. piętrze...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Łąkowa

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Łąkowa

    • 1 519 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 21 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Kawalerka ul .Chłopska Przymorze
    1 / 11
    Kawalerka ul .Chłopska Przymorze

    Gdańsk

    • 480 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu przestronną kawalerkę o powierzchni 30 m², położoną w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska-Przymorze. To lokalizacja, która łąc...

  • Mieszkanie Rumia, Księdza Lucjana Gierosa
    1 / 10
    Mieszkanie Rumia, Księdza Lucjana Gierosa

    Rumia

    • 410 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,2 m², zlokalizowane w centrum Rumi przy ul. ks. Lucjana Gierosa, na ostatnim 2 piętrze budynku z lat 70. Mieszkanie...