• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 550)
  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Franciszka Bohomolca

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Bohomolca

    • 575 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    *** TYLKO U NAS!!! ****2 POKOJE W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI.DOSKONAŁA OFERTA NA INWESTYCJĘIdealna propozycja dla pary, studenta lub na wynajem.LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się...

  • Mieszkanie Rumia ul. Dębogórska

    Rumia » ul. Dębogórska

    • 589 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2 POKOJE, 47M2, OSIEDLE KRÓLEWSKIE!MIESZKANIE:Słoneczne i przytulne mieszkanie, przyjemne do zamieszkania. 2 pokoje z osobną kuchnią z pięknym oknem kolankowym, rozjaśniającym kuch...

  • Mieszkanie Gdynia Kamienna Góra ul. Żołnierzy I Armii Wojska Pols...

    Gdynia » Kamienna Góra » al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

    • 3 699 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 34 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Luksusowy penthouse z prywatną windą i ogromnym tarasem! Najwyższej klasy nieruchomość w doskonałej lokalizacji.PENTHOUSE:  Na sprzedaż nowoczesny, słoneczny, elegancki, pięknie wy...

  • Mieszkanie Gdańsk Suchanino ul. Karola Kurpińskiego

    Gdańsk » Suchanino » ul. Kurpińskiego

    • 739 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    4 pokoje | 62,7 m² | Gdańsk Suchanino | do remontu | potencjał inwestycyjnyKUPISZ BEZ PROWIZJI!Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,70 m², zlokalizowane...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Południe rynek pierwotny ul. Kazimierza...

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Kazimierza Wielkiego

    • 495 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,69m2 położonego w bardzo atrakcyjnej lokal...

  • Mieszkanie Gdańsk rynek pierwotny ul. Pastelowa

    Gdańsk » ul. Pastelowa

    • 485 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Funkcjonalność mieszkania przekłada się na liczne możliwości aranżacyjne, dzięki czemu z łatwością urządzisz swoje wymarzone komfortowe 2-pokojowe mieszkanie I Powierzchnia 35 m2,...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Jana Z Kolna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Jana z Kolna

    • 1 199 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 11 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS!Na sprzedaż przestronne, ustawne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 107 m2, idealne pod podział na mniejsze lokale, wynajem lub hostel pracowniczy! LOKALIZACJA: Ulic...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Piastowska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Piastowska

    • 2 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    TERMIN DOSTĘPNOŚCI LOKALU: od 01.09.2026 r.NAJEMCY bez zwierząt, bez dzieci, obywatele RPMIESZKANIE: jasne, ustawne, wykończone w wysokim standardzie, wyposażone mieszkanie typu ST...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Czereśniowa

    Gdańsk » ul. Czereśniowa

    • 429 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    CESJA!LOKALIZACJAMieszkanie położone jest w dzielnicy Ujeścisko w Gdańsk, przy ul. Czereśniowej, na terenie inwestycji Rosa Residence.To spokojna i rozwijająca się okolica z dostęp...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Pastelowa

    Gdańsk » ul. Pastelowa

    • 2 600 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m², zlokalizowane w Gdańsku - Ujeścisko, przy ul. Pastelowej. To idealna propozycja dla osób ceniących...

  • Najtańsze mieszkanie w Gdańsku!
    1 / 8
    Najtańsze mieszkanie w Gdańsku!

    Gdańsk

    • 395 342 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż przytulne, jednopokojowe mieszkanie .Mieszkanie składa się z: jasnego, ustawnego pokoju dziennego z wyjściem na balkon aneksu kuchennego lub osobnej, funkcjonalnej kuc...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna, Gen. Kazimierza Sosnkowskiego
    Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna, Gen. Kazimierza Sosnkowskiego

    Gdańsk

    • 629 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe, świeżo odnowione mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdańska - Orunia Górna, w rejonie ul. Havla oraz pętli tramwajowej. LO...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Mariana Hemara

    Gdańsk » Wrzeszcz » rondo Hemara

    • 1 090 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 28 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, rozkładowe, funkcjonalne, w pełni wykończone oraz wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,70 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzieln...

  • Kapitał, który pracuje nad Bałtykiem!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 508 925 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 18 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 27,81 m² znajduje się na piętrze 2 z 2 i składa si...

  • Miejsce, które pracuje na Twój sukces!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 618 345 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 19 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 31,71 m² znajduje się na piętrze 1 z 2 i składa si...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia ul. Koralowa

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Koralowa

    • 299 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 18 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, kompaktowe, 1-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Orunia) o powierzchni użytkowej 16,00 m2. W jego skład wchodzą:- pokój (10,70 m2),,- przejścio...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Falista

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Falista

    • 2 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², z dodatkową komórką lokatorską (1,5 m²), położone w spokojnej i zielonej części Gdyni - Grabówek. Z okien...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Wielkopolska

    Gdańsk » ul. Wielkopolska

    • 699 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    GOTOWIEC INWESTYCYJNY z wyposażeniem - Gdańsk ŁostowiceMIESZKANIE: Na sprzedaż stylowo wykończone, jasne, ustawne mieszkanie - PODZIELONE NA 2 KAWALERKI, znajdujące się w Gdańsku (...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Straganiarska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Straganiarska

    • 759 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO U NAS!Przyjdź i zaproponuje swoją cenę!MIESZKANIE: na sprzedaż dwustronne, świetnie położone, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Stare Miasto)...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Lawendowe Wzgórze

    Gdańsk » ul. Lawendowe Wzgórze

    • 2 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Eastate prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia + miejsce parkingowe w Gdańsku przy ul. Lawendowe Wzgórze.LOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane jest przy u...